Arzum Su Arıtma Cihazları

1966’dan günümüze Türkiye’de küçük ev aletleri markası denilince akla gelen markalardan biri olan Arzum veya Arzum Elektrikli Ev Aletleri, kurulduğu günden itibaren tüketiciler tarafından tercih edilmekte. İlerleyen yıllarla birlikte yenilenen ve değişen ihtiyaçlara göre şekillenen yapısı itibariyle Arzum markası doğaya ve insanlara daha yararlı bir gelecek sunmak için ürünler üretiyor. İçme suyu kaynaklarının tükenebilir olması sorununa su arıtma cihazları ile çözüm getirmeye çalışıyor. Arzum su arıtma cihazı sağlıklı ve doğayla uyumlu bir gelecek için yeni teknolojiyi tüketicilerine sunuyor. Teknolojik ilerlemelere uygun tasarımı ile de ilgi çekmekte. Arzum su arıtma teknolojisini geliştirmesinde sonraki nesilleri ve insan sağlığını gözetiyor.

Arzum Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arzum Su Arıtma Cihazı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arzum su arıtım cihazı modelleri benzer teknolojik özellikleri göstermektedir. Arzum markasına has AquaveraNano Teknoloji özelliği ile muadillerinden ayrılan cihazlar birden fazla filtre ile sağlık için en uygun suyu arıtıyor. Bu filtreler farklılık göstermekle birlikte, mineral/ph düzenleyici filtre, membran filtre, karbon filtre ve tortu filtre olarak sıralanabilir. Filtrelerle birlikte ağız tadına ve insan sağlığına en uygun suyun arıtılması sağlanmakta. Cihazla tezgâh altlarında yerleştirilebilirler. Bu sayede yerden tasarruf edilebilir. Boyutları mutfak tezgâhı altına rahatça yerleşecek şekildedir. Cihazların bir parçasını oluşturan su tankları sayesinde suların kesilmesi durumunda bile daha önceden arıtılmış su hazır olarak kullanılmayı beklemekte. Su arıtma cihazları minimum şebeke basıncı ile çalışacak şekilde tasarlanır. Arzum su arıtıcı modelleri dört girişe sahiptir: Atık su kanalı, giriş suyu kanalı, içme suyu kanalı ve tank kanalı. Ters ozmos özelliğine sahip modellerde su arıtımı basıncı suyun membrandan geçişi ile sağlanır. Arzum su arıtım cihazı mavi ve beyaz renklerde tüketicinin ilgisine sunuluyor. Temizliği, sağlığı ve teknolojiyi çağrıştıran renk seçenekleri, cihaz görünmez bir yerde bulunsa da mutfağa uyum sağlamasını kolaylaştırır. Arzum su arıtma cihazları fiyatları mutfak bütçesini zorlamayacak şekilde düzenlenmektedir. Ekonomik açıdan eve destek sağlayan su arıtma cihazları ile içme suyu ihtiyacı çeşme suyundan karşılanarak plastik kaplara olan ihtiyacı en aza indirmek amaçlanıyor. Dünyayı, sağlığı ve parayı korumak için tasarlanmış ürünlerle hem lezzetli hem de hijyenik arındırılmış su içmek mümkün hale geliyor. Evde elde edilen su ile güvenilir bir deneyim söz konusu. Aileleri ve kendileri için teknolojik ve sağlıklı su kaynağı sunan Arzum markası, tüketicilerini temiz ve sağlıklı bir yaşama davet ediyor.

Teknoloji ile Sağlığın Buluşması Arzum Su Arıtma Cihazı

Teknoloji ile Sağlığın Buluşması Arzum Su Arıtma Cihazı

Değişen ve gelişen dünyada doğal kaynakların tükenmesi kaçınılmaz olmakta. Ancak tedbirler alarak ve duyarlı olarak doğal kaynakların tükenmesini yavaşlatmak mümkün. Arzum su arıtıcı böyle bir durumda hem doğal kaynakların korunmasında hem de sağlıklı kaynaklar oluşturmada önemli bir yerde yer alıyor. Çeşme suyunu arıtarak çocuklar ve büyükler için içme suyunu ulaşılabilir hale getiriyor. Teknolojik gelişim gösteren Arzum su arıtıcı modelleri, nano teknoloji özelliği ile sağlıklı bir su içme deneyimi sunuyor. Hem ekonomik hem de ekolojik açıdan yarar sağlayan bu cihazlar tüketicilerin sağlıklı ve yumuşak su isteklerini karşılamak için geliştirilmekte. Suyun insan sağlığına etkisini en tesirli şekilde hissedebilmek ve edinebilmek için birebir olan Arzum su arıtma cihazı, plastik şişelerdeki bakterilerden ve şişelenmiş sulardaki kimyasallardan arındırılmış suyu sunuyor. Çeşme suyundaki kimyasal ve biyolojik kalıntıları temizleyerek hijyenik bir su içme deneyimi sağlayan su arıtıcı, yemekler için ve bebeklerin biberonlarının ve diğer eşyalarının yıkanması için güvenilir içme suyu üretir. Doğal kaynaklar yalnızca kullanılarak değil çevrenin kirlenmesiyle de tükenme tehlikesiyle karşı karşıya. Çevre kirliliğiyle birlikte su kirliliği karşısında temiz suya kavuşmak için su arıtma cihazları çıkar yol olarak kendini belli ediyor. Kiri, en üçün mikroorganizmalara kadar filtreleyerek sağlıklı bir içme suyu üreten cihazlar teknolojinin gelişimi ile daha ulaşılabilir haldeler. Arzum su artıma modelleri teknolojik ve sağlıklı yaşam için su kirliliğine ve doğal kaynakların tükenmesine karşı çözüm niteliği taşıyor.

Arzum Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Arzum Su Arıtma Cihazı Nasıl Kullanılır?

Arzum AquaveraNano teknolojik su arıtma cihazları, yeni nesil teknolojik özellikleri ile kullanım kolaylığı sağlamasının yanı sıra etkin bir su üretim sürecini de beraberinde getirir. Ters ozmos özelliğine sahip Arzum su arıtıcı modelleri, çapraz akış filtreleme sistemine göre çalışır. Bu sistem yüksek basınçla suyun itilmesi anlamına gelmektedir. Sistem şebeke su basıncı ile çalışır. Yetersiz basınç olduğu durumlarda farklı model su arıtma cihazının tercih edilmesi tavsiye edilir. Filtre sistemi temel anlamda dört aşamadan oluşur. Çeşme suyu bu dört aşamayı geçerek içme suyu halini alır. İlk aşamada tortu filtre bölümünden geçen çeşme suyu kabaca tortulardan, partiküllerden ve bakterilerinden arındırılır. İkinci aşama olan karbon filtrede, kimyasallarından ve diğer atıklarından arındırılır. Bu bölümde koku ve tat içme suyuna uygun hale getirilir ve arıtılır. Sonraki aşamada ters ozmos membran filtre ile en küçük partiküller, ağır metaller, kireç ve bakteri kalıntıları ayrıştırılarak maddeler dışarı atılır ve arıtılan su tanka aktarılarak depolanır. Son aşamada mineral/ph düzenleyici filtre sayesinde su mineraller ile bütünleşir sağlıklı ve ph seviyesi uygun içme suyu elde edilir. Arzum su arıtma cihazı kullanılırken dikkat edilmesi gereken şeyler vardır. Arıtıcının ve suyun donmaması için 0 derecenin altında kullanılmaması tavsiye edilir. Genellikle şebeke kaynaklı sular için üretildiğinden özelliği ve içeriği bilinmeyen sular için kullanımdan önce test yapılması gerekmektedir. Şebeke basıncının seviyesi modelden modele farklılık göstermekle birlikte belli bir seviyenin altından olmaması gerekir. Arzum su artıma cihazı modelleri kullanılırken çocukların tek başlarına bırakılması önerilmez. Cihaz oyuncak değildir. Temizleme ve bakım yetişkinler tarafından yapılmalıdır. Su arıtıcıların üretici tarafından verilen adaptör dışında başka bir adaptörle çalıştırılmaması gerekir. Cihaz taşınırken orijinal kutusunda saklanması önerilir.

Arzum, Su Arıtma Cihazları

için 1 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Arzum
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Activex (6)
Acura (4)
Adessa (1)
Aeg (1)
Alba (1)
Altus (2)
Ameripure (9)
AMT (100)
Angel (1)
ANKER (1)
aquabest (16)
Aquafer (8)
Aquafilter (20)
Aquafine (11)
Aquaflo (28)
AQUAGOLD (6)
Aqualine (852)
Aquatürk (90)
Aquawell (1)
Arisco (1)
Arıtmax (1)
Arnica (1)
Artmix (1)
Arzum (1)
Arçelik (10)
Auer (3)
Awox (1)
Bari (12)
Beko (2)
Berf (2)
Berkgoff (1)
Biggshop (1)
Bluehouse (2)
BMB (17)
Brita (21)
CALIVITA (1)
Cas (1)
Clairwater (23)
Cloer (2)
CNS (7)
Comtech (34)
Conax (223)
Conti (1)
Damlalife (149)
Day-co (1)
Dekor (1)
Diamond (3)
Dijitsu (2)
(7244)
(6)
Doğrular (1)
Eco (13)
ecoplus (8)
Eliks (4)
First (1)
Gazella (1)
Hilfe (1)
Hyundai (11)
Kemflo (2)
Knmaster (9)
Korkmaz (1)
LG (368)
Lider (1)
Lifetech (87)
Maestro (1)
Master (1)
MİLSUART (45)
Nizamoğlu (11)
Penta (4)
Philips (1)
Prizma (4)
Puretech (35)
Purezone (1)
Rainwater (12)
Ravent (12)
Renal (2)
Rowenta (1)
Saraylı (1)
Singer (1)
SM (3)
Snowwater (1)
Stilevs (1)
stratos (38)
Suarıtmax (11)
VIP WATER (11)
Vontron (18)
waterbank (1)
Watergreen (20)
Waterlife (68)
WATERPOİNT (327)
Weewell (1)
WMF (11)
Zanussi (1)
zerowater (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL