Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Ayak Kokusu Önleyici

için 742 sonuç bulundu.

Ayak Kokusu Önleyici

Gündelik hayatta kadın ve erkek birçok kişinin karşılaştığı sorunlardan birisi de ayak kokusudur. Ayak kokusu kişilerin vücut yapılarıyla veya kullandığı ayakkabılarla da ilgili olabilmektedir. Bu sorun nasıl ortaya çıkarsa çıksın yaşam standartlarını doğrudan etkileyen bir faktördür. Bu problem kişilerin özgüvenlerini düşürmekle birlikte sosyal yaşantılarını etkilenmekte ve kişilerin kendilerini rahatsız hissetmesine neden olmaktadır. Ayak kokusunun bu kadar sorun oluşturması üreticileri ayak kokusu önleyici ürünlerinin üretimine yöneltmiştir. Bu ürünler ile kişileri rahatsız eden ve bazı hastalıklara davetiye çıkaran ayak kokusu olabildiğince önlenmeye çalışılmıştır. Yüksek teknolojinin kullanıldığı ve zararlı olmayan kimyasallar içeren bu ürünlerin etkisini gösterebilmesi için doğru kullanılması gerektiği unutulmamalıdır. Doğru kullanımla birlikte ürünler kısa sürede etkisini gösterecek ve kişilerin mevcut olan koku problemi de ortadan kaldırılmaya çalışılacaktır.

Ayak Kokusu Neden Oluşur?

Ayak Kokusu Neden Oluşur ?

Ayak kokusunun en temel sebebi, gün boyu havasız kalan ayakkabının içerisinde meydana gelen bakterilerdir. Bu bakterilerin ayak tabanına, parmaklara veya çevresine yapışmasıyla birlikte ayak gözenekleri tıkanmakta ve normal ayak pH değerinin bozulmasıyla beraber ayak kokusu meydana gelmektedir. Özellikle uzun saatler boyu dışarıda çalışmak zorunda kalan kişilerde oldukça sık bu soruna rastlanmaktadır. Kış ve sonbahar aylarında kullanılan kapalı ayakkabılar ayak kokularına davetiye çıkarabilmektedir. Kapalı ayakkabılar açık ayakkabılara veya terliklere göre hava alınacak bir pay barındırmadığı için ve ayrıca karanlık, güneş ışığı görmeyen bir yer olduğu için bu tarz bakterilerin oluşması oldukça doğaldır. Ancak bu durum satın aldığınız ve kullandığınız ayakkabının kalitesiyle de doğru orantılı bir durumdur. Bu noktada ayak kokusu önleyici tavsiye edilebilir. Farklı ayak yapıları ve kullanım istekleri düşünülerek birçok ürün üretilmiştir. Bu ürünler sayesinde bakterilerin oluşması ve ardından oluşacak koku minimum seviyeye indirilmeye çalışılmaktadır. Ayak kokusunun temel sebebi olan bakteriler ise terleme olayı ile ortaya çıkarlar. Ayakların terlemesi oldukça doğaldır. Bu ürünler aynı koltuk altında kullanılan deodorantlar gibi terlemeyi önlemeyip sadece terleme sonucunda açığa çıkan bakterilerin absorbe edilmesini sağlar ve böylece kötü koku sorunu ortadan kalkmış olur. Terleme her ne kadar doğal bir olay olsa da bazı kişilerin ayakları daha çok terlemektedir. Bunların nedenleri arasında bu kişilerin su tüketimin az olması, şeker hastası olmaları, ter bezlerin normalden çok daha fazla çalışması yer alabilir. Bunun yanında kullanılan başka bir ilacın varlığı, stresli yaşam ve tiroid bezi hastalığı gibi olaylar da aşırı terlemeye neden olabilmektedir. Sorunun temeline inilmesi için profesyonel destek alınması gerekmektedir. Bu ürünleri kullanmadan önce kişiler böyle sorunlarının olup olmadığını gözden geçirmeli, ondan sonra çözüm önerilerine gitmelidir. Ayrıca ayak kokusu tamamen genetik de olabilmektedir. Bu noktada bu koku giderici ürünlerin kullanımına ihtiyaç duyulur. Bu ürünleri kullanmadan önce kullanım kılavuzlarına dikkat edilmekle birlikte kişiler bir alerjilerinin olup olmadığını da kontrol etmelidir. Bununla birlikte ayak kokusu giderici yorumlar da okunabilir. Böylece deneyimlerden yararlanılarak daha kolay bir şekilde ürün seçiminde bulunulabilir.

 Ayak Kokusu Önleyici Ürünler

Ayak Kokusu Önleyici Ürünler

Ayak kokusu her cinsiyette ve her yaştaki kişinin karşılaşabileceği bir sorun olduğu için bu sorunu ortadan kaldırmaya yardımcı birçok ürün üretilmiştir. Bu ürünler arasında ayak kokusu önleyici krem ve ayak kokusu önleyici sprey bulunmaktadır. Bunlar haricinde toz halinde olan ürünler de mevcuttur. Bu ürünler genellikle bir kutunun içerisinde küçük paketler halinde satılır. Bu paketler tek kullanımlık olmakla birlikte ayakkabının içerisine dökülerek kullanılır. Bu tarz toz halindeki ürünlerin etkili olabilmesi için ayakkabının içine döküldükten sonra giyilmesi önemlidir. Böylece etkili sonuçların elde edilmesi kolaylaşacaktır. Tüm bu ürünler genel olarak ter molekülü içermeyen kuru ayakkabıya uygulanmalıdır. Koku giderici ürünler arasında yer alan kremler ise genel olarak çıplak ayağa uygulanır. Ter kokusunu engelleyen deodorant kullanımı ile benzerlik gösteren bu uygulama kötü kokuların oluşmasını engelleyecektir. Bir diğer ürün olan ayak kokusu giderici sprey de rahat ve kolay kullanımıyla kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Sıvı veya bulaşan bir yapıya sahip olmadığı için kolaylıkla ayakkabının içine uygulanmaktadır. Pudra halinde olan ürünler ise yine ayakkabının içerisine dökülerek kullanılmaktadır. Burada ürünün ayakkabının her yerine dağıldığından emin olunmalıdır. Böylece daha etkili sonuçlar alınabilir. Genel olarak bakıldığında ayak kokusu önleyici ürünler kullanıcıların kolaylıkla uygulayabileceği ve maksimum performansı elde edebileceği şekilde üretilmiştir.

 Ayak Kokusu Önleyici Fiyatları

Ayak Kokusu Önleyici Fiyatları

Ayak kokusu gibi problemler kişilerin gündelik hayatını ve sosyal ilişkilerini etkileyebilen bir unsurdur. Bu yüzden ayak kokusu problemi çoğu kişi tarafından en son karşılaşılması istenen durumdur. Bu yüzden kişiler bakım sektörüne, özellikle sosyal hayatlarını etkileyen ayak bakımına para harcamaktan kaçınmamaktadır. Ayak kokusu önleyici kullanımı istenmeyen kokuların ortadan kaldırılmasını sağlayarak ayak bakımını önemli ölçüde etkileyecektir. Ayak bakımı sırasında birçok farklı özellik barındıran bu ürünler, hemen hemen birçok kişinin rahatlıkla istediği yerden ulaşabileceği ürünlerdir. Uzun süre ayakkabı içinde havasız bir şekilde kalan ayaklarda kokunun oluşması oldukça doğaldır. Kişileri rahatsız eden ve onların hayat performansını düşüren bu olayı ortadan kaldırmaya yardımcı birçok ürün kullanıcıların karşısına sunulmuştur. Ayak kokusu önleyici kullananlar farklı istek ve zevklerde olacağı için birçok farklı ürün üretilmiştir. Bu ürünlerin fiyatları markasına, miktarına, nasıl bir ambalaja sahip olduğuna göre farklılık taşıyacaktır. Bunun yanında ürünün hangi maddelerden yapıldığı da fiyat konusunda belirleyicidir. Kimyasal madde ağırlıklı üretimin yanında daha organik ürün tercih edilerek üretilmiş ayak kokusu önleyicilerin daha farklı fiyatlara sahip olması doğaldır. Ayak kokusu genel olarak sprey, krem, pudra, toz gibi ürünlerle ortadan kaldırılmaya çalışılır. Bu ürünlerin kişiler üzerindeki olumlu etkisi, kişilerin hayat kalitesini yükseltecek ve böylece günlük hayatta daha rahat edilecektir. Sprey olarak kullanıcıların karşısına sunulan ürünler, metal kutular içerisinde yer aldığı için ambalajından dolayı fiyat farklılığı taşıyacaktır. Bununla birlikte set halinde kullanıcıların beğenisine sunulan ürünlerin de fiyat olarak farklı olacağı unutulmamalıdır. Çünkü bu setlerin içerisinden birden fazla işe yarar ekipman bulunmaktadır. Ayak kokusunu önlemede deodorantların varlığı da unutulmamalıdır. Tüm bu ürünlerin fiyatları ambalajlarına, miktarına, boyutuna veya taşıdığı özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu noktada kişilerin alışveriş yapmadan önce hem ihtiyaçlarını hem de bütçelerini göz önünde bulundurmalarında yarar vardır. İhtiyaç ve isteklerin yanında kişiler dilerse kullanıcı yorumlarını da okuyabilir, diğer kullanıcıların tecrübelerinden yararlanabilir. Böylece hangi ürünün daha rahat kullanılıp kullanılamayacağı hakkında kullanıcılar fikir sahibi olur. Ardından da sayfamızda yer alan birbirinden farklı ayak kokusu önleyici üründen kendilerine en uygun ürünü seçip gönül rahatlığıyla kullanabilirler. Vera ayak kokusu önleyici ürünlerine sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Scholl (39)
Nivea (143)
Lapitak (45)
Bionnex (22)
Farmasi (14)
Avon (11)
Bio Shoes (8)
Norman (7)
Vera (7)
Oriflame (6)
Rs (6)
Fusswohl (5)
Doal (4)
Mavala (3)
Medishoes (3)
Tinactin (3)
Valerian (3)
Destek (2)
Lcn (2)
Pedilife (2)
Abc Derm (1)
Allpresan (1)
BESTTEM (1)
Bioness (1)
Cuccio (1)
Dermokil (1)
Duit (1)
Duransol (1)
Ersağ (1)
Evvota (1)
Fe (1)
Gehwol (1)
Gold (1)
HP (1)
King (1)
L'rouge (1)
Medifoot (1)
Mediwell (1)
Missha (1)
Noreva (1)
Selesta (1)
She (1)
Tarko (1)
Teraxil (1)
Tereson (1)
Urgo (1)
Vichy (1)
(330)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(50)
(40)
(39)
(35)
(19)
(12)
(9)
(8)
(6)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Türü

Sprey (90)
Toz (49)
Krem (14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(86)
ve üzeri (140)
ve üzeri (159)
ve üzeri (160)
ve üzeri (164)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL