Steam

için 2,517 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Steam

Bilgisayar kullanımında ve akıllı cihaz kullanımında en önemli noktalardan biri, dijital olarak üretilmiş, yüksek grafiklere sahip ve farklı maceralar sağlayan oyunların elde edilmesidir. Bu oyunların elde edilmesi açısından özellikle CD veya DVD gibi ortamları tercih etmeyen kişiler dijital oyunları daha fazla tercih edebilir. Bu durumda özel bir platform sağlayan ve oyun elde etmek dışında farklı imkanları da sunan bir platform olarak Steam kullanımı tercih edilebilir. Bu platform kapsamında öncelikle Steam nedir sorusunun cevabının alınması gerekir. Bu platform bir dijital dağıtım platformu olarak çoklu oyunculu oynayış imkanları ve iletişim imkanları sağlayan internet üzerinde kullanılan bir platformdur. Bu nedenle özellikle Steam oyunları bu platform üzerindeki en önemli ayrıntılardan birisidir.

Steam Sayesinde Her Noktada Oyun Keyfi

Steam Sayesinde Her Noktada Oyun Keyfi

Çok özel bir platform olması ile birlikte bu sistem; Microsoft Windows, Linux, Android, IOS, Windows Phone ve MACos gibi platformlar üzerinde kolaylıkla kullanılabilen bir yapı sağlamaktadır. Yani bu platformlardan birine sahip olan kullanıcılar öncelikle Steam hesap oluşturma vasıtası ile sistem üzerindeki oyunlara, dijital yayınlara ve imkanlara kolaylıkla ulaşılabilecektir. Özellikle platform PC Oyunları ve akıllı telefon oyunları kapsamında geniş bir yapı sağladığı için bu çerçevede birçok farklı noktada Steam oyun önerisi elde edilmesi mümkün olabilir. Bu konuda istediğiniz her noktada bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden oynayacağınız oyunun tiplerini belirledikten sonra Oyun Platformları üzerinden oyun temin edebilirsiniz. Örneğin aksiyon, macera, yarış, FPS, RPG veya strateji oyunları arasından seçimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu kapsamda sistem üzerinde bir oyunu temin etmek istediğinizde, size öncelikle bir Steam oyun kodu temin edilir. Bu kod sahip olduğunuz, internete bağlanabilen ve sayılan tüm cihazlarda sisteme giriş sağlandıktan sonra aynı oyunun oynanır bir hale gelmesine yardımcı olur. Çünkü Steam kodları ücretini ödemeniz dahilinde tamamen size ait bir hale gelir ve bu sayede bu kod ile birlikte her noktada aynı oyun keyfini yaşayabilirsiniz. Kitap, Müzik, Film, Oyun kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Steam Oyun Kodları ve Fiyatları

Steam Oyun Kodları ve Fiyatları

Aslında temel olarak bu platform tek bir yapı oluşturduğundan dolayı hangi akıllı cihaz veya bilgisayar üzerinden girerseniz girin aynı kullanım sistemini oluşturur. Ancak bilgisayar üzerinde kullanılan uygulama ile mobil cihazlar üzerinde kullanılan uygulama farklı yapılar sağlayabilir. Bu nedenle Steam sisteminden bahsedildiğinde, model seçenekleri açısından özellikle oyunlar konusunda farklı yapımcıların sunduğu oyun modelleri göz önüne alınmalıdır. Ancak genellikle tüm oyunlar birer dijital ortam oluşturmak ile birlikte yine bir kod üzerinden sizlere sunulmaktadır. Ayrıca sağlanan tüm bu kod sistemleri sadece kendi platformu yani bu platform üzerinde bilgisayar veya akıllı telefonlar ile kullanılabilir. Bir kod temin ederek bir oyuna sahip olduğunuzda, öncelikle cihazınıza platform tarafından sağlanan uygulamayı kurmanız sonra bu kodu girerek oyunu aktif hale getirmeniz gerekir. Aslında bu ürünler sadece sizin sahip olacağınız veya her yerde kullanacağınız ürünler değil önemli bir hediyelik olarak da farklı bir model sağlamaktadır. Yani sevdiğiniz kişilere Steam kodları sayesinde hediyeler gönderebilir ve farklı kişilerin de bu oyunlara sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü sunulan Steam oyun kodu kodu ilk defa kullanan ve üyeliği ile birleştiren kişiye ait olacaktır. Bu kapsamda yapımcıların sunmuş olduğu oyun türlerine, oyunların hangi yıl çıkarılmış olduğuna, kod içeriklerinin hangi hakları sağladığına bağlı noktalara göre Steam oyun fiyatları değişimler oluşturabilir.

Steam Sayesinde Onlarca Oyun Heyecanını Yaşayın

Steam Sayesinde Onlarca Oyun Heyecanını Yaşayın

Bu platform içerisinde belirli dönemlerde farklı yapımcılar tarafından farklı oyunlar için indirimler ve farklı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantaj göz önünde bulundurulduğunda oyunlar içerisinde seçimler yapılarak, belirli kategorilerde bir arşiv elde etmeniz dahi mümkün olacaktır. Örneğin futbol oyunları, basketbol oyunları veya araba yarışı gibi farklı serilerde oyun seçenekleri göz önünde bulundurulabilir. Bu nedenle öncelikle bir Steam hesap oluşturmanız, uygulamayı cihazınıza yüklemeniz ve sonrasında uygulama içerisinde sunulan oyunları takip etmeniz gerekecektir. Ancak yine platform üzerinde kullanılacak bu oyunlar için oyun kodu satın alma ve oyunlarda kullanılabilecek paketler satın alma gibi noktalarda da dış imkanlar sayesinde farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Çünkü bu platformlar üzerinden elde edilmiş Steam oyunları farklı noktalarda satışa çıkarılarak, yine platform üzerinde kullanılabilir şekilde değerlendirilebilir. Bazen direkt olarak hesap satışları gerçekleştirilmesi imkanı da bulunmaktadır. Örneğin, bir oyun üzerinde çok önemli bir ilerleme sağladığınızda bu ilerleme hesabınız içerisinde kayıtlı hale gelir. Bu ilerleme bağlamında malzemeler elde edilmesi, oyun puanları, kupalar ve şampiyonluklar gibi birçok nokta bulunduğunda Steam hesap değeri çok yüksek bir noktaya ulaşabilir. Bu durumda siz de bu hesapları satın alarak kendi bilgilerinizde değişim sağlayıp kullanabilir ve bu ilerlemelere sahip olabilirsiniz. Özellikle Steam oyun fiyatları açısından da fırsatların yer aldığı bu imkanları değerlendirmek ve gözden geçirmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL