PC Oyunları

için 2,782 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

PC Oyunları

Yeni nesil oyunların ortaya çıkması, bilgisayar kullanımının artmasında etken olan faktörler arasındadır. Oyun geliştirici firmalar tarafından, yeni ve yüksek grafikli PC oyunlar, piyasaya sürülmektedir. PC oyunları; farklı senaryolar ve geliştirilmiş yeni tekniklerle, bilgisayar oyunu tutkunlarının hizmetine sunulmaktadır. Her yaştan oyunsever tarafından ilgiyle takip edilen, çeşitli alanlarda geliştirilmiş ve çok farklı seçenekler barındıran PC oyun listesi bulunmaktadır. Bilgisayar oyunları çeşitleri; oynayış biçimleri ve oyun içerisindeki konuları bakımından farklı kategorilere dahildirler. Bilgisayar teknolojisinin gelişimiyle birlikte, iki boyutlu oyunlardan üç boyutlu ve sinematografik oyunlara geçiş olmuştur. Gerçeklik algısının arttırıldığı oyun seçenekleri, bireylerin kendilerine ait sanal bir dünya oluşturmalarını sağlamaktadır. Çeşitli bulmacaların, hikayelerin ve çözülmesi gereken yeni problemlerin yer aldığı bilgisayar oyunları seçenekleri; oyuncuların el-göz koordinasyonlarının gelişmesine katkı sağlarken beyin jimnastiği yapmalarını ve sorunlara çözüm bulma becerilerinin gelişmesini de kolaylaştırır.

Strateji Yeteneğini Geliştirmeye Yardımcı Olan PC Oyunları Çeşitleri

Strateji Yeteneğini Geliştirmeye Yardımcı Olan PC Oyunları Çeşitleri

PC savaş oyunları, en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alır ve kullanıcıların olaylara farklı bir bakış açısı ile bakmalarını sağlar. Oyuncuların, strateji becerilerinin gelişmesine katkı sağlayan savaş içerikli oyun seçenekleri, kurgusal bir dünya içerisinde bireylerin bir kimlik kazanmasına ve ekip ruhu ile hareket etmelerine yardımcı olur. Oyun içerisinde, farklı karakterlerin rollerine bürünen bireyler, belirli kurallar çerçevesinde oluşturulan karakteri yöneterek kurgusal hikâyenin bir parçası haline gelmektedirler. Çok sayıda oyuncunun bir sunucu üzerinden birlikte oynadıkları bilgisayar oyunları ise kullanıcıların, takım kurma becerilerinin artmasına katkı sağlamaktadır. Gerçek zamanlı strateji oyunları, oyuncuların ilgi duydukları bir konuda vakit geçirmelerine ve günlük hayatın koşuşturmasına, kısa bir mola vermelerine yardımcı olur.

Grafik Tasarımları ile Ön Plana Çıkan PC Oyunları

Grafik Tasarımları ile Ön Plana Çıkan PC Oyunları

PC oyun önerileri arasında; oyun içerisinde rakibin yapacağı hamleyi önceden kestirebilme ve karşı hamle geliştirme becerisini kazandıracak alternatifler yer almaktadır. Diğer bir oyuncu ile karşılıklı olarak yeni stiller ve savunmalar geliştirmek, oyuncuların analitik düşünme becerilerinin artmasına katkı sağlar. Simülasyon bilgisayar oyunları arasında; araba yarışları ve futbol maçları gibi gerçeklik algısının bir iz düşümü niteliğinde olan türler yer almaktadır. Macera türündeki oyunlar ise aksiyon içerir ve çeşitli sırların çözülmeye çalışıldığı oyunlardır. Platform oyunları; asma katların ya da çeşitli engellerin bulunduğu alanlarda bulmaca niteliğindeki sorunları çözmek ve görev tamamlamak üzerine tasarlanmış oyunlardır. En iyi PC oyunları, grafik tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Son zamanlarda seri haline gelen tarihi savaş oyunları ile çeşitli gizemler çözülmekte, spor oyunları ile takım kurma becerisi artmaktayken yarış oyunları ile hız tutkunları stres atmaktadır. Sürükleyici hikayelerinin yanı sıra aksiyon ve adrenalini beraberinde getiren oyun PC seçenekleri; oyuncuların zihinlerini daima dinç tutmaya yardımcı olur.

Farklı Ekipmanlarla Üst Düzey Eğlence Deneyimi Yaşatan PC Oyunları

Farklı Ekipmanlarla Üst Düzey Eğlence Deneyimi Yaşatan PC Oyunları

Alanında uzman oyun geliştiriciler tarafından tasarlanan oyunlar; joystick ve direksiyon seti gibi oyunları daha gerçekçi bir hale getirmeye yardımcı olan farklı ekipmanlarla oynanabilmektedir. Araba yarışı oyunlarının ortaya çıkması, direksiyon setlerinin üretilmesini gerekli kılarken uçak ve helikopter simülasyonları için, özel olarak geliştirilen joystick modelleri devreye girmektedir. Eğlence deneyiminin üst düzey bir şekilde yaşanması için gerekli olan tüm ekipmanlar temin edilebilmektedir. Kişisel bilgisayarların güvenliği tehlikeye atılmadan orijinal PC oyun satın al seçeneği ile oyunlara sahip olmak ve bilgisayara hızlı bir şekilde kurmak mümkündür. PC oyun fiyatları; oyunların, yeni nesil teknoloji kullanılarak geliştirilmiş algoritmalarına, oyun içerisindeki yeniliklere ve kullanıcılara sunulan seçeneklere göre farklılık göstermektedir. Daha fazla video oyunları ve konsol çeşitleri için Video Oyun & Konsol sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (12)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL