XBox

için 4 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

XBox

Bugün dünyada oyun konsolları özellikle gençlerin en büyük eğlenceleri arasında yerini almayı başarırken, bu konuda Microsoft tarafından geliştirilen Xbox ilklerden birini oluşturuyor. Bir bilgisayar yazılım şirketi olan Microsoft, daha sonraki yıllarda oyun konsolu dünyasına da giriş yapmayı tercih ettiğinde üretilen bu konsol ilk modeli ile birlikte 2001 yılında piyasadaki yerini almıştır. Gelişen nesilleri ile birlikte bugün 4K görüntü kalitesi sağlayan modelleri dahi bulunan bu oyun konsolunda özellikle Xbox Türkiye platformunda da sürekli güncel çalışmalar yapılarak, yeni oyunlar, yazılımlar, uygulamalar ve paylaşımlar sağlamaktadır. Bir önceki nesilde Microsoft tarafından üretilmiş 3D görüntü imkanı sağlayan ve full HD oyun oynama fırsatları sunan cihaz için de halen Xbox 360 oyunları piyasanın en çok talep edilen oyunları arasında yerini almaktadır.

Xbox İle Eğlence Devam Ediyor

Xbox İle Eğlence Devam Ediyor

Microsoft tarafından üretilmiş olan bu oyun konsolu aslında birkaç yıl öncesine kadar en yeni sürümü ile piyasaya çıkmış olsa da halen çok daha eski sürümleri dahi kullanmaya devam ediliyor. Çünkü seride 2001 yılında gerçekleştirilen ilk çıkış sonrasında günümüze kadar birçok farklı model geliştirilmiştir. Örneğin, Xbox 360 olarak adlandırılan model, 2005 yılında piyasaya sürülmüş ve 15 yıl gibi bir süre geçmiş olmasına rağmen halen birçok farklı oyun bu platformda çalışmaya devam etmektedir. Platformda oynanabilecek oyunlar CD-DVD ortamları ile temin edilebileceği gibi Dijital Kodlar & Ürünler sayesinde de online olarak elde edilebilmektedir. Yani Xbox oyunları dijital oyun olarak da kolaylıkla satın alınabilir. Özellikle bu noktada Microsoft tarafından sağlanan Xbox game pass sistemi Dijital Kart & Kuponlar ile daha kolay bir şekilde oyun elde edilmesi fırsatı sağlamaktadır. Microsoft tarafından geliştirilen bu platform, öncelikle oyun konsolunda veya Windows 10 bilgisayar yazılımı ile birlikte kullanılması için abonelik hizmeti oluşturmaktadır. Yani bu kullanımın sürdürülmesi için öncelikle Xbox hesap açılımı sağlanır. Açılan hesabın sürekli bir şekilde kullanılması için bakiye yükleme gibi işlemler yapılarak alışverişler sağlanır. Bu kapsamda platform için üyelik ile birlikte her dönem ücretli, ücretsiz veya dijital kodlar sayesinde Xbox game pass oyunları sağlanarak oyunculara fırsatlar sunulur.

Xbox ile Keyifli Oyunlar

Xbox ile Keyifli Oyunlar

Temel olarak Xbox denildiğinde model açısından 2001 yılında çıkarılmış klasik yani bugün retro olarak adlandırılan modelden bahsedilmekle birlikte ardından sırasıyla yine Microsoft tarafından geliştirilen daha üstü modellerden bahsedilebilir. 2001 yılında çıkarılan bu ilk model temel olarak Pentium 3 işlemci, DVD sürücü, 64 MB RAM, 10 GB sabit disk ve hafıza kartı gibi özellikler ile kullanılıyordu. Ancak ilerleyen yıllar ile birlikte Microsoft tarafından üretilen bir sonraki model olan Xbox 360 daha profesyonel bir sistem imkanı sunuyordu. Bu model ise ilk çıkışını 2005 yılında gerçekleştirirken, 3 çekirdekli işlemci, 512 MB RAM bellek, DVD okuyucu, Dolby Digital ses sistemi, USB girişler, wi-fi bağlantısı, 120 GB veya 250 GB hafıza imkanlar sağlandı. Son dönemde ise piyasaya sürülen 2013 tarihli Xbox One bir sonraki versiyonları olan One S ve One X versiyonları çok daha üstün bir performans için 8 çekirdek işlemci, 8 GB DDR3 RAM, 1 veya 2 TB hard disk gibi özellikler sağladı. Bu sistem özellikle Xbox dijital kod gibi imkanlar sayesinde oyunların çok daha yüksek görüntü kalitesine ulaşmasına imkan tanıdı. Yani One serisi ile birlikte oyun tutkunları full HD TV ve 4K özelliğe sahip televizyonlarda Xbox Türkiye hesapları sayesinde farklı oyunlara ulaşarak, yüksek oyun keyfi yaşamaya başladılar. İşte bu konuda gelişimler takip edildikçe konsol modeli, çıkış yılı, oyun özellikleri ve üyelik özellikleri gibi birçok farklı noktaya göre Xbox 360 oyunları gibi ürünlerde fiyat değişimleri görülmektedir.

Xbox En İyi Hediyelerden Biri

Xbox En İyi Hediyelerden Biri

Bugün yıllar öncesinde çıkarılmış konsol modelleri dahi halen geçerliliğini koruyan ve tercih edilen Microsoft teknolojisi, özellikle yakınlarınıza ve sevdiklerinize hediye sunmak açısından da tercih edilebilecek bir üründür. Bu ürünlerde hediye gerçekleştirmek için direkt olarak konsol tercih edebileceğiniz gibi bu konsollarda oynanabilecek Xbox oyunları da bir hediye tercihi oluşturabilir. Konsollarda oynanan oyunlar Xbox 360 serisinden itibaren HD özellikleri ile daha kaliteli görüntü imkanı sağlamıştır. Ancak bugün neredeyse birçok oyun yapımcısı 360 serisi için yeni oyun üretimlerini durdururken, One serisi için her gün daha fazla oyun da piyasaya sürülmeye devam etmektedir. Haberlere göre Microsoft önümüzdeki yıl içerisinde yeni modelini piyasaya sürmeye hazırlanırken, bugün halen özellikle Xbox game pass sistemi üzerinde oyun satışları ve alışverişler sürmektedir. Örneğin, hediye konusunda sizde Xbox hediye kartı temin ederek, başka birine oyun veya bakiye imkanı sağlayabilirsiniz. Microsoft Xbox Live Gold üyeliği içerisinde kullanılabilecek bu hediye kartında miktarı değişen rakamlarda TL bakiyesi yüklemek veya belirli bir dönem ile üyeliği sürdürmek gibi imkanlar bulunabilir. Bu fırsatları değerlendirerek, Xbox hediye kartı satın al seçeneği ile siz de sevdiklerinize hediye sunmak ve diğer tüm platform ürünlerini görebilmek açısından Oyun Kartları - E-Pin sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL