Üyelik

Başka biri bana ait olan e-posta adresi ile alışveriş yapabilir mi?

Misafir kullanıcı olarak üye girişi yapılmadan alışveriş yapılabilir. Sipariş takibi için gerekli bilgiler, misafir kullanıcının girdiği e-posta adresine gönderilir. Bu nedenle eğer bir başka kullanıcı sizin e-posta adresiniz ile alışveriş yaptıysa e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden iptal işlemi yapabilirsiniz. 

Bu siparişi ben vermediysem ne yapacağım?

Farklı bir misafir kullanıcı, sipariş verirken yanlışlıkla size ait olan e-posta adresini girmiş olabilir. Eğer bu sipariş size ait değilse lütfen Çağrı Merkezimizle irtibata geçin. 

Misafir Kullanıcılar Garajım uygulamasıdan faydalanabilir mi?

Misafir kullanıcı olarak siteye girildiğinde Garajım ekranlarından araç ekleme / düzenleme, silme özellikleri kullanılamaz. Özelliklerin kullanılabilmesi için siteye üye olunması gerekir. 

Misafir kullanıcı ne demektir?

Alıcılar, üye olmadan veya üye girişi yapmadan misafir kullanıcı olarak n11 üzerinden alışveriş yapabilir. 

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişin iptal/iade/değişim işlemlerini yapabilecek miyim?

Alışverişten sonra misafir kullanıcıya gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linki üzerinden sipariş takibinizi ve iptal/iade/değişim işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişleri üye olduktan sonra hesabımda görebilecek miyim?

Alışveriş sonrasında e-posta adresinize gönderilen Sipariş Detayı linki üzerinden üyeliğinizi oluşturduğunuz zaman siparişiniz hesabınızla ilişkilendirilir. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz diğer siparişleri Hesabım sayfanızda göremezsiniz. 

Misafir kullanıcı olarak yapacağım alışverişte bir kısıtlama var mı?

Misafir kullanıcı olarak yapacağınız alışverişlerde herhangi bir sınır yoktur. Güvenliğiniz için 500 TL ve üstü alışverişlerin ödemesinde 3D zorunluluğu bulunur.  

Misafir kullanıcıyım, siparişimin durumunu nasıl takip edeceğim?

Satın alma işleminden sonra sipariş takibi için gerekli bilgiler, e-posta adresinize gönderilir. Bu e-postada yer alan Sipariş Detayı linki üzerinden siparişinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşıp işlem yapabilirsiniz. 

Misafir olarak yaptığım alışveriş, üyelik hesabımda görünecek mi?

Misafir kullanıcı olarak yaptığınız alışverişler, üye hesabınızda görülmez. Alışveriş sonrasında size gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linki üzerinden üye olduğunuz zaman siparişiniz hesabınızla ilişkilendirilir. 

Mobil uygulamadan misafir kullanıcı olarak sipariş verebilir miyim?

Misafir kullanıcı olarak n11 mobil uygulamasından da sipariş verebilirsiniz.

Sipariş Detayı linki üzerinden hangi işlemleri yapabilirim?

Alışveriş sonrasında misafir kullanıcıya gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linki üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz: 
- Sipariş onaylama 
- Sipariş İptali ve iptal talebi  
- İade ve değişim işlemleri
- Ürün yorumu 
- Kargo takibi 
- İptal/iade/değişim taleplerini geri alma 
- Sipariş onayı erteleme talebi 

Önemli Not: Sipariş Detayı linkinin farklı kişilerin eline geçmesi durumunda yukarıda belirtilen işlemler yapılabileceği için güvenliğinden kullanıcı sorumludur. 

n11 üyesi olanlar da misafir kullanıcı olarak alışveriş yapabilirler mi?

Üye olan kullanıcılar da üye girişi yapmadan misafir kullanıcı olarak alışveriş yapabilir.

n11'de üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

n11'de alışveriş yapabilmeniz için  üye olmanıza gerek yoktur. İstediğiniz ürünü, Hemen Al butonuna basarak üye olmadan satın alabilirsiniz. Misafir kullanıcı olarak verdiğiniz siparişi, size gönderilen e-postadaki Sipariş Detayı linkinden takip edebilirsiniz.

Üyelik hesabımdaki kuponları, misafir kullanıcı olarak yaptığım alışverişlerde kullanabilir miyim?

Hesabınızdaki kuponları kullanmak için üye girişi yapmanız gerekir. Kupon ve puanlar, hesabınıza tanımlandığı için üyelik bilgilerinizi girmeden yaptığınız alışverişlerde kupon/puan kullanamazsınız.