Ödeme

Kapıda ödeme var mı?

Hayır, n11'de kapıda ödeme seçeneği yoktur. Ödeme Seçeneklerini Gör

Akbank Direkt Kredi ile aldığım ürünü iade ettiğim durumlarda, kredi iadesi için Banka ile iletişime geçmem gerekir mi? Şartlar nelerdir?

Akbank Direkt Öde ile yaptığınız alışverişlerde, ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli mevduat hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca, Direkt Kredi ile yaptığınız ödemelerin iade taleplerinde, iadeniz kabul edildiği takdirde, kredi kullanımını takip eden 30. güne kadar 4442525 Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak ya da Akbank Direkt İnternet’te yer alan “İletişim” menüsündeki “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi ücretsiz kapatabilirsiniz.

Bunun dışında, siparişinize devam etmek ancak yine de kredinizi kapatmak istiyorsanız, Bankanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Akbank Direkt Kredi kullanım günü hangi gündür?

Sipariş verdiğiniz tarih Akbank Direkt Kredi kullanım gününüz olmaktadır.

Akbank Direkt Kredi seçeneği hangi işlemler için kullanılabilir?

Araba, Araç Satış, Motosiklet, Motosiklet Modelleri, Elektrikli Bisiklet, Scooter, Karavan ve Ekipmanları, Bot & Tekne kategorilerinde bu seçenek kullanılamaz.

Akbank Direkt Kredi seçeneğini kullanmak için tutar ve taksit limiti bulunmakta mıdır?

Akbank Direkt Kredi ile 1.000 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 6 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi seçeneğini kullanmak için Şube’ye gitmem gerekir mi?

Hayır. İşlem esnasında, Direkt Kredi seçeneğinin seçilmesi durumunda Şube’ye gitmeye gerek kalmadan anında siparişiniz tamamlanır. Ancak, Akbank tarafından kredi onayı verilmemesi durumunda, ancak Havale seçeneği ile devam edebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, Bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Akbank Direkt ile verdiğim siparişin ücret iadesi kaç günde hesabıma yansır?

İadeniz kabul edildiği takdirde, ürün bedeli 3 iş günü içerisinde Akbank’taki mevduat hesabınıza yansıtılır.

Akbank Direkt Öde ile alışverişimi tamamlamak için Akbank müşterisi olmam gerekir mi?

Akbank Direkt Öde ile alışveriş yapabilmek için Akbank müşterisiolunması gerekmektedir.

Akbank Direkt Öde’de hangi ödeme seçenekleri mevcut?

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Direkt Kredi’yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bu seçeneği tercih etmek için Banka’nın kredili müşterisi olmak gerekmektedir

Alışverişin taksit sayısını daha sonra değiştirebilir miyim?

Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra taksitlendirme seçeneği değiştirilemez. Eğer taksit sayısını değiştirmek istiyorsanız siparişi iptal edip ürünü tekrar satın almanız gerekir.

American Express kredi kartları ile ödeme yapabilir miyim?

American Express kredi kartları ile  n11'de  ödeme yapabilirsiniz. 

Aynı gün teslimat ödemesini nasıl yapabilirim?

Aynı gün teslimat tutarını, sepetteki ve ödeme sayfasındaki kargo ücreti alanında görebilirsiniz. Teslimat ücretini, siparişle birlikte ödeyebilirsiniz. 

BKM Express Nedir?

BKM Express, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve bankalara birlikte geliştirilen, internet üzerinden alışverişlerin hızlı ve pratik yapılmasını sağlayan bir çözümdür. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, kart bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapıp taksit ve puan kazanabilirsiniz. 

Banka kartımın puanları ile ödeme yapabilir miyim?

Axess, Wings ve Bonus hariç debit (ATM) kartlarının puanları alışverişte kullanılamaz.  

Banka kartıyla ödeme yapabilir miyim?

n11'de 3D Secure seçeneğini kullanarak banka kartlarıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. 

Birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapabilir miyim?

Ürün satın alması sırasında birden fazla ödeme seçeneğini birleştirerek ödeme yapamazsınız.Farklı kredi kartlarıyla tek bir ödeme yapılamaz.    

CVV (CVC2) Numaram silinmiş. Nereden bulabilirim?

CVV numaranızı bankanızdan öğrenebilirsiniz.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme hangi bankalardan yapılabilir?

Akbank Direkt, İş Bankası, Albaraka TürkKatılım, Denizbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası veya VakıfBank ileödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Bu bankaların internet ya da mobilbankacılığını kullanıyorsanız havale ile ödemenizi kolaycagerçekleştirebilirsiniz.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme için anlaşmalı bankalarda hesabım olması gerekir mi?

Evet. Havale ile ödeme banka hesapları arası para transferi olduğu için ödeme yapacağınız bankanın müşterisi olmanız ve internet ya da mobil bankacılık kullanıcısı olmanız gerekmektedir.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme için hangi bir tutar sınırı var mıdır?

Bankanızın internet / mobil bankacılık için uyguladığı havale sınırları geçerlidir. Havale limitinizde değişiklik yapmak istediğiniz taktirde bankanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme için herhangi bir üyelik yaptırmam gerekir mi?

Hayır gerekmez. Seçtiğiniz bankanın sistemine bağlandıktan sonra her şey müşterisi olduğunuz banka ile sizin aranızdadır. Bankanızın talimatlarını takip ederek güvenle ve kolayca ödemenizi tamamlarsınız.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme için n11 banka hesap bilgilerini/ödeme tutarını/ sipariş no bilgisini girmeme gerek var mıdır?

Diğer HavaleSeçenekleri ile ödemede Alıcı IBAN No, sipariş no, ödeme tutarı gibi bilgilerigirmeden kolayca işleminizi yapabilirsiniz. Bankalarla olan entegrasyonumuzsayesinde bu bilgiler otomatik olarak bankanızın havale sistemine taşınır, sizsadece ödeme bilgileriniz onaylarsınız.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödeme nedir?

Banka hesabınızdanhavale ile ödeme yapabileceğiniz bir ödeme kolaylığıdır. Ödeme aşamasında “ödemeyap” butonunu kullandığınızda bağlanacağınız ComPay altyapısıyla sunulansayfada hesabınızın bulunduğu bankayı seçtikten sonra bir sonraki adımdabankanızın sistemine bağlanırsınız. Bankanızın sizden isteyeceği doğrulamabilgileri ile ödeme işlemine onay verdikten sonra ödemeniz anında gerçekleşirve otomatik olarak n11 sayfasına geri yönlendirilirsiniz.

Diğer Havale Seçenekleri ile ödemelerimin iadesi kaç günde hesabıma yansır?

İade talebiniz sistem tarafından onaylandığı takdirde, ürün bedeli 3 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız banka mevduat hesabınıza yansıtılır.

Diğer Havale Seçenekleri ile ücretli midir?

Garanti Alışveriş Kredisi ile aldığım ürünü iade edersem, ürün bedeli kaç günde hesabıma yansır?

İadeniz kabul edildiği takdirde, ürün bedeli 2-3 iş günü içerisinde Garanti Banka’sındaki mevduat hesabınıza yansıtılacaktır.

Garanti Alışveriş Kredisi ile aldığım ürünü iade ettiğim durumlarda süreç nasıl işliyor?

Garanti Alışveriş Kredisi ile yaptığınız alışverişlerde ürün iadesi yapmak istediğiniz durumda, iadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli mevduat hesabınıza iade edilecektir. Ancak, ürün bedelinin iadesi kredinin kapatıldğı anlamına gelmemektedir. Sipariş tarihi üzerinden geçen ilk 14 gün içerisinde, internet şubesi üzerinden cayma talebinizi oluşturabilir ya da bankanızla iletişime geçebilirsiniz.
Bunun dışında, siparişinize devam etmek ancak yine de kredinizi kapatmak istiyorsanız, Bankanız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

Garanti Alışveriş Kredisi ile alışverişimi tamamlamak için Garanti Bankası müşterisi olmam gerekir mi?

Garanti Alışveriş Kredisi ile alışveriş yapabilmek için Garanti Bankası müşterisi olunması gerekmektedir.

Garanti Alışveriş Kredisi ile ödeme esnasında hangi bilgilere ihtiyacım var?

Ödeme sırasında Garanti Bankası Müşteri Numarası veya TCKN’nizi girerek internet bankacılığı parolanız ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Parolanızı unuttuysanız “Parolamı Unuttum” diyerek hemen alabilirsiniz. 

Garanti Alışveriş Kredisi ile ödeme yapıldığında kredi kullanım günü hangi gündür?

Alışverişi yaptığınız güne denk gelmektedir.

Garanti Alışveriş Kredisi seçeneği hangi işlemler için kullanılabilir?

Araba, Araç Satış ve Altın kategorileri hariç diğer alışverişlerde kullanılabilir.

Garanti Alışveriş Kredisi seçeneğini kullanmak için şubeye gitmem gerekir mi?

Hayır, işlem esnasında Garanti Alışveriş Kredisi seçeneğinin seçilmesi durumunda şubeye gitmeye gerek kalmadan anında siparişiniz tamamlanır. Ancak, Garanti Bankası tarafından kredi onayı verilmemesi durumunda, bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi'nde hangi ödeme seçenekleri mevcut?

Garanti Alışveriş Kredisi ile ödemenizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Alışverişinizi ödeme aşamasında 48 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Bu ödeme yöntemini kullanmak için bankanın kredili müşterisi olmak gerekmektedir.

Garanti Alışveriş Kredisi'nde tutar ve taksit limiti nedir?

Garanti Alışveriş Kredisi ile 750 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 48 aya varan vade seçenekleri ile ödeyebilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisinde dosya masrafı gibi ilave ücretler olacak mı?

Garanti Alışveriş Kredisi'nde, kredi tahsis ücreti alınmayacaktır.

Garanti Alışveriş Kredisinde kredi limiti kişiye göre değişiklik gösterir mi?

Evet, değerlendirmeler banka tarafında kişisel olarak yapılmaktadır.

Hangi bankalara taksit yapılır?

Ödeme Seçenekleri sayfasından taksit yapılan bankaları görebilirsiniz. Ödeme Seçeneklerini Gör

Hangi kredi kartları için puan kullanabilirim?

Akbank , Finansbank , Garanti ve Halkbank kredi kartlarının puanlarını alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. 

Hesabımda para yoksa da havale ile ödeme yapabilir miyim?

Havale ile ödeme için banka hesabınızda yeterli bakiyenin olması gerekmektedir. Banka hesabınızda yeterli bakiye olmasa da kredili mevduat hesabı limitiniz varsa bu limit dahilinde de ödeme yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Ödeme aşamasında kredi kartı bilgileri alanının altında Tüm taksit seçeneklerini gör linki bulunur. Bu linki tıklayıp farklı banka kartlarına uygulanan taksit seçeneklerini görebilirsiniz. Kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra altta bankanıza özel taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz. 
Taksit yapabilmeniz için ödemeniz gereken tutar minimum 75 TL ve üzeri olmalıdır.

Kredi kartı limitim yeterli ama taksitli ödeme yapamıyorum, neden?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve kuyumla ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği yoktur. Beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 12 ay, elektronik eşya alımlarında 3 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay olarak uygulanır. 

Kredi kartı puan kullanımı nasıl yapılır?

Ödeme sayfasında kart bilgilerinizi girdikten sonra alt tarafta çıkan Puanı Sorgula butonuna basarak kartınızdaki puanları görebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz puan tutarını girebilir veya tümünü kullanabilirsiniz. 

Kredi kartımdan isteğim dışında tahsilat yapılabilir mi?

n11'de alışveriş yaparken kulandığınız karta ait  bilgiler, n11'de saklanmaz. Bu nedenle kartınız bilginiz dışında kullanılamaz.

Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra taksit sayısını değiştirebilir miyim?

Kredi kartıyla ödeme yaptıktan sonra taksitlendirme seçeneği değiştirilemez. Eğer taksit sayısını değiştirmek istiyorsanız siparişi iptal edip tekrar satın alabilirsiniz. 

MasterPass ile ödeme yaparken taksit kullanabilir miyim?

BankacılıkDüzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyenyönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilyaalışverişlerinde en fazla 12 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşyaalımlarında 3 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay olarak uygulanır.Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve kuyumla ilgili harcamalarda isetaksit seçeneği yoktur.


MasterPass kullanımı güvenli midir?

MasterPass, MasterCard tarafından sunulan global bir dijital ödeme çözümüdür. MasterPass’e eklediğiniz bilgiler, bankadaki kayıtlı cep telefonunuz ile doğrulanarak SMS onayı sonrasi eklenebilir veya değiştirilebilir. MasterCard’ın uygulaması olan MasterPass ile güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

MasterPass kullanımı ücretli mi?

MasterPass kullanıcılar için ücretsiz bir hizmettir.

MasterPass nedir?

MasterPass internete bağlı tüm cihazlarla her seferinde ödeme kartı bilgisi girmeden kolay ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlayan MasterCard’in online ödeme çözümüdür.

MasterPass’e hangi kartları ekleyebilirim?

MasterPass’e aşağıdaki listede yer alan bankaların MasterCard, Visa ve American Express logolu kredi kartlarını ekleyebilirsiniz:
- Akbank
- Bank Asya
- Denizbank 
- Finansbank
- Garanti Bankasi
- HSBC
- Odeabank
- TEB
- Türkiye İş Bankasi
- Vakıfbank
- Yapı Kredi
- Ziraat Bankası

MasterPass’e kayıtlı kartlarımı nasıl yönetebilirim?

MasterPass Türkiye web sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak MasterPass’te kayıtlı bulunan  kartlarınızı yönetebilirsiniz. Ayrıca MasterPass’in geçerli oldugu iş yerlerinin (varsa) kullanıcı profili yönetim ekranlarından veya  ilgili iş yerlerinden alışveriş yaparken de kartlarınızı ekleyip çıkarabilirsiniz.

MasterPass’e nasıl kart eklerim?

MasterPass Türkiye web sitesi üzerinden hesabınıza giriş yaparak MasterPass’e kart ekleyebilirsiniz. 
MasterPass’in geçerli olduğu mağazalardan alışveriş gerçekleştirirken de kart ekleyebilirsiniz. 
Kart bilgilerinizi girdikten sonra kartınızın bağlı olduğu bankadan onaylı cep telefonunuza iletilen doğrulama SMS’inde yer alan kodu girerek işlemi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

MasterPass’e nasıl üye olabilirim?

MasterPass’e iki farklı şekilde üye olabilirsiniz: 
- MasterPass’in geçerli oldugu iş yerlerinde ödeme esnasında

MasterPass kullanıcı adınız, kayıt sırasında girdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esnasında yapılan kayıt işlemi sonrasında MasterPass hesap şifreniz cep telefonunuza SMS ile iletilir.

Mağaza siparişi onaylamadı, para iadesi ne zaman yapılır?

İade tutarı, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Mağaza siparişimi reddetti. Ücret iadesi ne zaman yapılır?

Ücret iadesi, bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

Nasıl taksitli alışveriş yaparım?

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra alt tarafta bankanıza özel taksit seçenekleri çıkar. İstediğiniz taksit seçeneğini tıklayıp ödemenizi yapabilirsiniz. 

Nasıl ödeme yapacağım? 

Sepetim sayfasından satın almak istediğiniz ürünleri seçtikten sonra Satın Al butonuna basın.  (Eğer tek bir ürün satın alacaksanız ürün detay sayfasındaki Hemen Al butonuna basabilirsiniz.) Siparişinizin ve faturanızın gönderilmesini istediğiniz adresleri seçin veya yeni bir adres girin. Ödemeyi kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, MasterPass ve GarantiPay ile gerçekleştirebilirsiniz. Kart  bilgilerinizi girip eğer taksit yapılabilen ürünlerse taksit seçeneklerinden birini seçip alışverişinizi tamamlayın.  

Paycell ile ödeme yaparken taksit kullanabilir miyim?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'nun (BDDK) taksitlendirmeyi düzenleyen yönetmeliğine göre taksit sayısı 9 ayla sınırlıdır ve beyaz eşya ve mobilya alışverişlerinde en fazla 12 ay olarak uygulanır. Bu süre; elektronik eşya alımlarında 3 ay, bilgisayar ve seyahat alımlarında 6 ay olarak uygulanır. Gıda, akaryakıt, telekomünikasyon, kozmetik, ofis malzemeleri ve kuyumla ilgili harcamalarda ise taksit seçeneği yoktur.

Paycell kullanımı ücretli mi?

Ücretsizdir.

Paycell nedir?

Paycell, farklı ödeme alternatifleri ile ödeme yapabilmenizi sağlayan kapsayıcı bir ödeme platformudur. Paycell ile sadece telefon numaranızı kullanarak kredi kartlarınız, Paycell Kart’larınız veya Dijital Para bakiyeniz ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Paycell’e hangi kartları ekleyebilirim?

Paycell Cüzdan uygulamanıza tüm bankaların Visa, Master Card ve American Express markalı kredi kartlarınızı ekleyebilirsiniz.

Paycell’e kayıtlı kartlarımı nasıl yönetebilirim?

Paycell Uygulaması üzerinden hesap yönetimi sekmesinden ödeme araçlarınızı düzenleyebilir, kayıtlı kartlarınızı silebilir veya yeni kart ekleyebilirsiniz. 

Paycell’e nasıl kart eklerim?

İki şekilde kaydedebilirsiniz:
1. Paycell uygulaması içerisinde sol üst köşede yer alan ikona tıklayarak “Hesap Yönetim”i menüsüne erişebilir, buradan sağ üstteki artı işaretine tıklayarak yurt içi kredi kartlarını ekleyebilirsiniz. Kredi kartlarınız 3D doğrulaması yapılarak kaydedilecektir.

2. Paycell ile entegre olmuş Paycell logosu gördüğünüz internet sitelerinde ve mobil uygulamalarında ödeme adımında “Paycell ile öde” seçeneğini seçerek kartınızı Paycell’e kaydedebilirsiniz.

Paycell’e nasıl üye olabilirim?

Paycell’i operatör bağımsız tüm müşteriler kullanabilir, Turkcell müşterisi olmak zorunlu değildir. Paycell’e cep telefonu numarası ve güncel e-posta adresi girerek kayıt olabilirsiniz.
Paycell Kartı Turkcell mağazalarından veya turkcell.com.tr'den satın alabilirsiniz. Ayrıca Paycell uygulaması içerisinden sanal Paycell Kart yaratabilirsiniz.

Satın aldığım ürünün fiyatı düştü. Fiyat farkını almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Satın aldığınız ürünlerin fiyatları, n11 tarafından değil, satıcı mağazalar tarafından belirlenir. Ürün fiyatlarındaki değişiklikler, mağazaların ücretlendirme politikası ve kampanya dönemleriyle ilgilidir. Bu nedenle aynı markaya ait, ancak farklı tarihlerde satışa sunulan ürünlerde fiyat farklılıkları olabilir. Ürünün fiyatının değişmesi durumunda  aradaki fark ödenmez. Değişmiş fiyatla ürünü satın almak istiyorsanız mevcut siparişinizi iptal edip tekrar satın almanızı rica ederiz.

Taksit işlemlerinde vade farkı alınır mı?

Vade farkı, bankanızın taksit seçeneklerine göre bankanız tarafından alınır. Ödeme sayfasında kart bilgilerini girdikten sonra çıkan taksit seçeneklerinden vade farkını görebilirsiniz.

Taksitli alışverişimin iadesi nasıl yapılır?

Taksitli yapılan alışverişlerin iadeleri, banka prosedürleri gereği, taksit süresi ve ilgili taksit tutarlarına göre yapılır. Taksitli siparişlerde iade yapıldığında kartınıza tek seferde ödeme yapılarak toplam işlem tutarı kadar limit açılır. Banka işlem ve süreçlerine göre ekstrenizde artı/eksi bakiye olarak görebilirsiniz.

Ödeme esnasında hangi bilgilere ihtiyacım var?

Ödeme sırasında Akbank Müşteri Numarası veya TCKN’nizi girerek, Akbank Direkt şifresi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt şifrenizi unuttuysanız “Şifre Al” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Ödeme seçenekleri nelerdir?

n11’den yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, BKM Express, Masterpass, GarantiPay, Garanti Alışveriş Kredisi veya  Akbank Direkt Öde ile gerçekleştirebilirsiniz. 


Diğer Havale Seçenekleri” sekmesini kullanarak Albaraka Türk Katılım, Denizbank, Kuveyt Türk Katılım Bankası veya VakıfBank hesaplarınızdan havale ile ödeme yapabilirsiniz.  Ayrıca Akbank Direkt Öde ile Direkt Kredi veya hesaptan havale seçenekleriyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsinizÖdeme Seçeneklerini GörÖdemeyi EFT/Havale yolu ile yapabilir miyim?

EFT ile ödeme seçeneğimiz bulunmamakta olup ödeme sayfasında”DiğerHavale Seçenekleri” sekmesini kullanarak Albaraka Türk Katılım, Denizbank,Kuveyt Türk Katılım Bankası, İş Bankası veya VakıfBank hesaplarınızdan havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Akbank Direkt Öde ile Direkt Krediveya hesaptan havale seçenekleriyle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz


İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi başvurum neden reddedildi?

Kredi başvurularınız İş Bankası tarafından değerlendirilmektedir. n11'in kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur. 

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile nasıl ödeme yaparım?

Ödeme adımına geldiğinizde, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi seçeneğini işaretleyip Ödeme Yap butonuna tıkladığınızda İş Bankası’na ait güvenli kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Müşteri Numaranız ve İnternet Şubesi şifrenizi girerek krediye başvurabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız “Şifrem Yok/Unuttum” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı anda ödemeniz alınır ve yeniden n11’e yönlendirilirsiniz.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişi iade edersem kredim otomatik olarak kapanır mı?

Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olur ise 0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Şubesi’ni arayarak, İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden ya da isbank.com.tr’de yer alan  “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi kapatabilirsiniz. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişlerde iptal veya iade yapabilir miyim?

Ürün iadelerindestandart prosedür geçerlidir.  İade talebiniz n11 tarafından onaylandığında ürün bedeli krediniz ile ilişkili İş Bankası hesabınıza aktarılır.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kullanmak için İş Bankası müşterisi olmam gerekiyor mu?

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kullanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi nedir?

n11.com’da 750 TL –15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 6 aya varan vade seçenekleri ile rahatça tamamlamanıza olanak sağlayan bir ödeme yöntemidir. 

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ni hangi alışverişlerimde kullanabilirim?

n11’den yapacağınız 750 TL- 15.000 TL arası tüm alışverişlerinizde İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz.