Kupon & Kampanyalar

Nasıl kupon kullanırım?

Siparişin ödeme aşamasına geldiğinizde hesabınızda kuponunuz varsa Ürün ve/veya Sepet Kuponları alanında görürsünüz. İstediğiniz kuponunun yanındaki Kullan butonuna basmanız yeterlidir. 

Önemli Not: Her ürün için 1 adet mağaza kuponu veya 1 adet n11 kuponu kullanabilirsiniz.

Kuponla aldığım ürünü iade edersem kuponu tekrar kullanabilir miyim?

Kupon kullanılarak alınan ürünlerin iade veya iptalinde sepetin tamamının iade veya iptal edilmesi gerekir. Kullanım süresi devam ediyorsa kupon hesabınıza tekrar yüklenir. Kısmı iade ve kupon son kullanım süresi geçtikten sonra yapılan iptal ve iade işlemlerinde kupon tekrarlanmaz.

Hesabımdaki kupon ve puanları, misafir kullanıcı olarak verdiğim siparişlerde de kullanabilir miyim?

Hesabınızdaki kuponları kullanmak için üye girişi yapmanız gerekir. Kupon ve puanlar, hesabınıza tanımlandığı için üyelik bilgilerinizi girmeden yaptığınız alışverişlerde kupon/puan kullanamazsınız. 

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon, alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kupon kullandığım siparişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullandığınız alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinizde, kampanya halen devam ediyorsa kupon, hesabınıza tekrar yüklenir. Kupon kullandığınız alışverişte kısmi iptal veya iade yaptığınız durumlarda kupon hesabınıza tekrar yüklenmez.

Kupon ve Anında İndirim fırsatını aynı anda kullanabilir miyim?

Kupon ve anında indirim fırsatı aynı anda kullanılamaz. Bir siparişte en fazla bir adet indirimden yararlanabilirsiniz.

Kuponlar, diğer kampanyalarla birlikte kullanılabilir mi?

Kuponlar, n11’de yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Kuponlarımı nasıl görebilirim?

Kuponlarınız ile ilgili tüm detaylara, Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından ulaşabilirsiniz.

Kuponların geçerli olduğu kategorileri nasıl görebilirim?

Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Kupon koşulları linkinden geçerli veya geçersiz olduğu kategorileri görebilirsiniz.

Kuponmatik nedir?

Kuponmatik, uygulama üzerinden katılarak indirim kuponları kazanabileceğiniz bir eğlence servisidir.

Kuponu ödeme sayfasında seçemiyorum, neden?

Kuponun sağ tarafında bulunan soru işaretinin üstüne geldiğinizde kuponun neden kullanıma açık olmadığına dair bilgilendirmeyi görebilirsiniz.  

Kuponun geçerlilik süresini nasıl görebilirim?

Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponların geçerlilik tarihlerini kontrol edebilirsiniz.

Nasıl kupon kazanırım?

n11'in özel kampanyalarına katılarak indirim kuponları kazanabilirsiniz.
Ayrıca mağazaların n11 üyelerine hediye ettiği ve belirli ürünlerde geçerli ürün kuponlarından da faydalanabilirsiniz.  

Sepet kuponu nedir?

n11 kampanyalarına katılarak kazanabileceğiniz kuponlardır. Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızı  ve geçerli tarih aralığı ile kullanım koşullarını görebilirsiniz. 

Sipariş reddedildi, kuponum iade edilecek mi?

Siparişin tamamını veya bir kısmı reddedildiğinde, reddedilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı,  hesabınıza geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alışveriş yaptığınız tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Ürün bedeli kupondan düşükse kupon kullabilir miyim?

Ürün bedeli kupon tutarıyla aynı veya daha düşükse kuponunuzu kullanabilirsiniz. Siparişin ödeme aşamasına geldiğinizde hesabınızda kuponunuz varsa Ürün ve/veya Sepet Kuponları alanında görürsünüz. İstediğiniz kuponunun yanındaki Kullan butonuna basmanız yeterlidir. 

Önemli Not: Her siparişde 1 adet mağaza kuponu veya 1 adet n11 kuponu kullanabilirsiniz.

Ürün kuponu nedir?

n11'deki satıcı mağazalar tarafından kullanıcıların hesaplarına tanımlanan ve belirli ürün veya ürün grupları için geçerli olan kuponlardır. Hesabım menüsündeki Kuponlarım sayfasından kuponlarınızı  ve geçerli tarih aralığı ile kullanım koşullarını görebilirsiniz.