Kargo & Teslimat

Ürün mağaza tarafından kargoya verilmedi, ne yapabilirim?

Siparişiniz, tedarik süresi içinde kargoya verilmezse ürün detay sayfasından veya Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Mağazaya Soru Sor butonuna basıp mağazayla irtibata geçebilirsiniz. Hesabım sayfasındaki Canlı Destek butonuna basarak müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz. 

Evde kimse olmadığı için ürün geri gönderilmiş. Ne yapabilirim?

Teslimat adresi bilgilerinde belirtilen kişi adına bir yakını kimlik tespitiyle kargodan ürünü  teslim alabilir. Kargo görevlileri, eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefon bilgisi bulunur. Kargo şubesi, ürününüzü  3 gün boyunca bekletir ve bu süre içinde size ulaşamadığı takdirde siparişinizi geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim alamadığınızda, kargo şubenize pusuladaki bilgilerle ulaşıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Böyle durumlarda hızlı bir şekilde kargo firmasıyla irtibata geçtikten sonra tekrar kargo talebinde bulunmanızı öneririz. Ürün çoktan mağazaya ulaştıysa ürünün tekrar kargoya verilmesi için mağazayla irtibata geçebilirsiniz. 

Kargo adresini değiştirdim fakat daha önceki adrese gönderildi. Ne yapabilirim?

Eğer satın aldığınız ürün farklı bir adrese yönlendirilmişse, ürün detay sayfasından veya Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Mağazaya Soru Sor butonuna basarak mesajınızı mağazaya iletebilirsiniz. 
Hesabım sayfasından Canlı Destek butonuna basarak müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz

Kargo takibi yapmak istiyorum fakat "Takip numarası bulunamadı" diyor. Ne yapabilirim?

Eğer kargo bilgileri eksik veya hatalı girilmişse ve gönderinin durumunu takip edemiyorsanız mağazayla iletişime geçebilirsiniz. Ürün detay sayfasından veya Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından Mağazaya Soru Sor butonuna basarak mesajınızı mağazaya iletebilirsiniz.  
Hesabım sayfasından Canlı Destek butonuna basarak müşteri hizmetlerimizden de yardım alabilirsiniz

Ürünüm kargolandı ancak hâlâ bana ulaşmadı. Ne yapabilirim?

Ürünün size ulaşmaması kargo firmasıyla ilgili olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir. 
Sipariş onay sürecini uzatıp paranızın mağazaya aktarılmasını geciktirebilirsiniz. Bunun için n11 üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasına gidin. Ürünün yanındaki Ödemeyi Ertele butonuna basarak sipariş onay sürecini uzatın. 
Hesabım sayfasında yer alan Canlı Destek butonuna basarak müşteri hizmetlerinden de yardım alabilirsiniz.

Ürünün teslimatı gecikti ve mağazaya ulaşamıyorum. Ne yapmalıyım?

Mağaza kargoya vermesine rağmen ürünün size ulaşmaması kargo firmasıyla ilgili olabilir. Konuyla ilgili olarak kargo firmasıyla görüşmeniz gerekebilir. 
Siparişin onay sürecini uzatıp paranızın mağazaya aktarılmasını geciktirebilirsiniz. Bunun için n11 üye girişi yapıp Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasına gidin. Ürünün yanındaki Ödemeyi Ertele butonuna basarak sipariş onay sürecini uzatın. 
Siparişiniz, belirtilen süre içinde kargoya verilmediyse Hesabım menüsündeki Mevcut Sipariş sayfasından iptal edebilirsiniz. İptal işlemi sonrası ürün bedeli, kredi kartınız veya banka kartınız üzerinden size kesintisiz olarak iade edilecektir.