Gazetelik

Ev dekorasyonu için mobilya gibi temel öğelerin yanı sıra dekoratif aksesuarlar da oldukça fazla kullanılıyor. Dekoratif aksesuarlar kimi zaman yalnızca güzel görünümleri ile tercih ediliyor. Örneğin fotoğraf çerçeveleri, mumluklar, vazolar ya da yapay çiçekler yalnızca dekoratif amaca sahip olan hoş ve şık öğeler. Bunların yanı sıra bazı dekoratif aksesuarlar şık olmalarının yanı sıra kullanışlı olma özellikleri ile tercih sebebidir. Örneğin meyvelikler hem dekoratif birer öğedir hem de meyveleri bir arada tutması bakımından kullanışlıdır. Aynı şekilde kutular, evlerdeki dağınıklığı toparlayan öğelerdendir. Tıpkı bunlar gibi gazetelikler de asla modası geçmeyen dekoratif aksesuarlardandır ve evdeki tüm gazete ve dergileri bir arada toplaması adına çok kullanışlıdır.

Gazetelik; gazetelerin, dergi ve kitapların bir arada bulunması için geliştirilmiş bir üründür. Böylelikle evlerde gazete ve dergiler düzenli bir şekilde korunabilmektedir. Siz de evinizde gazete ve dergileri sıklıkla okuyorsanız bu türde bir aksesuar evinize hem şıklık katacak hem de dağınık görünümü ortadan kaldıracaktır. Gazetelik modelleri son derece çeşitlidir. Klasik ahşap gazetelikler uzun yıllardır modası asla geçmeyen öğeler arasındadır. Ahşap gazetelikler el yapımı ya da seri üretim olabilmektedir. El yapımı ürünlerde işlemeler ve el boyamaları yer alabilir. Bu özel ürünler aynı zamanda oldukça hoş birer hediye seçeneğidir. Fakat diğer ahşap gazetelikler de ekonomik fiyatları ile tercih sebebidir. Ahşap gazetelikler genellikle yerde durmak üzere tasarlanmaktadır. Küçük ayaklı yapıları sayesinde koltuklarınızın yanında durabilir, böylece gazetelerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Ahşap gazeteliklerin yanı sıra modern evlerle uyum sağlayacak şık ve yenilikçi modeller de bulunur. Örneğin ferforje sevenler için ferforje gazetelik modelleri, modern metal gazetelikler, deriden üretilen şık gazetelikler ve daha birçok ürün bulunmaktadır. Aynı zamanda günümüzde duvar gazetelikleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Duvara monte edilmeleri sayesinde yer kaplamayan yapıları ile duvar gazetelikleri oldukça modern bir görüntüye sahiptir.

Gazeteliklerin kullanım alanları evlerin içi ile sınırlı değildir. Birçok kişi kapı gazeteliği adı verilen ve dış kapının yanına asılan ürünleri de tercih etmektedir. Bu ürünler sayesinde kapınıza gelen gazeteniz siz alana kadar şık bir şekilde muhafaza edilmiş olur. Aynı zamanda yine adresinize gelen dergileriniz ya da postalarınız da bu kutunun içinde muhafaza edilmiş olur. Metal, plastik ya da ferforje gibi pek çok malzemeden üretilen bu modellerin en çok tercih edilenlerinden birisi de el boyaması ahşap kapı gazetelikleridir. Gazetelik modelleri ve fiyatlarını n11.com gazetelik kategorisinde bulabilir, dilediğiniz ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Gazetelik

için 197 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (87)
(45)
GizHome (16)
Dearybox (12)
Asedia (6)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (19)
Akrilik (11)
Metal (8)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)
ve üzeri (16)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL