Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Modern Sticker

için 1,291 sonuç bulundu.

Modern Sticker

Günümüzde ev dekorasyonu geleneksel öğeler ile modern çizgilerin bir araya geldiği örnekler barındırmakla birlikte, çoğu zaman daha çağdaş motif ve trendlerin yoğun olduğu bir temaya sahip. Bunlardan biri dekorasyonda minimalizm olarak düşünülebilir. Ne kadar sade, o kadar iyi/güzel anlayışı egemen olsa da, sadelikten kasıt süslemeden uzak durmak değil elbette. Ev dekorasyonu ve süslemeler söz konusu olduğunda, özellikle duvar süsleme ve dekorasyonu bu tarzı göstermenin önemli bir yolu. Dolayısıyla duvar dekorasyonu için alternatif dekorasyon çözümleri ortaya çıkmakta.

Duvar Sticker Modelleri

Duvar Sticker Modelleri

Modern dekorasyon sadeliğe vurgu yaptığı kadar süsleme ve çeşitli objeler kullanma yoluyla mobilya ve diğer ev içi nesnelerin ortaya çıkarılmasını da destekler. Modern ev dekorasyonları, bakıldığında aslında göz yormayan düz renkler ve bu renklerle uyumlu biblo, tablo ve benzeri nesnelerle kombine edilir ve tamamlayıcı bir görüntü oluşturulur. Ancak biblo ve tablo yerine son dönemde oldukça popüler hale gelen duvar sticker adını verdiğimiz dekoratif uygulamalar da dekorasyon konusunda yeni çözümler olarak öne çıkmaktadır. Şık, sade ve mobilyalarınız için güzel tamamlayıcı modern dekoratif objeler olan duvar sticker modelleri tercih edilebilir seçeneklerdir.

Salon Dekorasyonu İçin Modern Stickerlar

Salon Dekorasyonu İçin Modern Stickerlar

Duvar sticker modelleri evin bütün alanlarına uygulanabileceğiniz ürünlerdir. Salon, koridor, yatak odası, mutfak, banyo ve evin diğer bölümlerinde dekorasyonda modern yaklaşımlar benimsiyorsanız, duvar sticker tercihlerinizi de uyumlu olacak şekilde yapmanız en bütüncül görüntüyü oluşturacaktır. Sadece evler için değil, çalışma alanınızda modern ofis dekorasyonu da yaratmanıza olanak sağlayacak modern duvar sticker çeşitlerinden faydalanabilirsiniz. Farklı yazı tiplerinde ilginç sözler, sanatsal yönü ağır basan figürler, 3 boyutlu sticker tasarımları gibi pek çok ürün sayesinde dilediğiniz dekoratif görünümü elde etmeniz mümkün.

Modern Sticker Çeşitleri

Modern Sticker Çeşitleri

Modern stickerlar pek çok farklı malzemeden üretilmektedir. PVC malzemeden yapılmış olan modern duvar sticker modellerinin yanı sıra kadife kumaştan yapılan duvar stickerlarına da kategorimiz üzerinden erişebilirsiniz. Modern stickerlar uygulama açısından da oldukça kolaydır. Arka yüzeyleri kendiliğinden yapışkanlıdır ve bu sayede zahmetsiz bir uygulamayı imkanlı kılar. Baskı teknolojilerinin ilerlemesiyle daha kaliteli ürünler elde edildiği için uzun süreli kullanım sağlar. Temizlikleri kolaydır ve kolay kolay yıpranma yapmazlar. Yaşam alanınıza hangi tarz yakışıyorsa, o tarza uygun figürler ve desenler bulmamanız imkansızdır adeta. Ürün çeşitliliği konusunda endişe etmenize hiç gerek yok. 1001 Hediye, 3M, 3A Mobilya, Altun gibi markaların en kaliteli ve en şık modern duvar sticker modellerini en uygun duvar sticker fiyatları ile kategorimiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Vinyl (584)
PVC (124)
Kağıt (45)
Ahşap (12)
Plastik (12)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

20X30 (1)
2M (10)
3d Wall (1)
3M (37)
Artikel (20)
Avrupa (2)
Bigaimaj (59)
Bosphorus (15)
Decor (6)
Dijitalya (179)
(291)
(254)
HOMECEPT (1)
Oem (11)
The Mia (4)
Winny (2)
ÖZELL. (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(150)
ve üzeri (180)
ve üzeri (190)
ve üzeri (197)
ve üzeri (207)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL