TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Floral Sticker

için 90 sonuç bulundu.

Floral Sticker

İnsanların olduğu gibi evlerin de ruh halleri vardır, denebilir. Evlerimizin, içinde en çok vakit geçirdiğimiz bu yaşam alanlarının nasıl bir ruha sahip olduğu ev dekorasyonu konusundaki seçimlerinize bağlı olarak değişkenlik gösterir. Mobilya seçiminizden perdelerinizin rengine kadar her unsurun ev dekorasyonunda ve sizde uyandırdığı duygularda etkisi vardır. Elbette iş sadece perde ve mobilya seçimiyle bitmiyor. Bir evi gerçekten süslemek istiyorsanız, duvarlara odaklanmalısınız. Boş duvarları olan bir ev, ne yaparsanız yapın bir ruh taşımaz. Bu nedenle duvar dekorasyonu konusundaki yaratıcılığınız önemlidir.

Duvar Dekorasyonu ve Duvar Sticker Modelleri

Duvar Dekorasyonu ve Duvar Sticker Modelleri

Salonlarınızda, mutfaklarda, yatak odalarında, banyolarda ve koridorlarda… Aslında evinizin her bölümünde dekorasyon oldukça önemlidir. Ve bahsettiğimiz üzere dekorasyonu vurgulayan aslında evin duvarlarıdır. Bu nedenle, eviniz için duvar dekorasyonu fikirleri düşünüyor olabilirsiniz. Duvar dekorasyonu yalnızca tablolardan ve çerçevelerden ibaret kalmasın istiyorsanız, gün geçtikçe bir dekorasyon trendi haline gelen duvar sticker çeşitlerini deneyebilirsiniz. Kolayca uygulanan duvar sticker modelleri, kendinden yapışkanlı arka yüzeyi ile hemen her duvara uygun olacaktır. Silinebilir özellikleriyle toz ve kir tutmaz ve uygulaması oldukça kolaydır. Çeşitlilik konusunda ise şüpheniz olmasın.

Çiçekli Duvar Stickerları

Çiçekli Duvar Stickerları

Ev dekorasyonunda çiçekli temalar kullanmayı sevenler için duvar dekorasyonu da paralel olarak gitmelidir. Çiçekli desenleri olan mobilya ve perdelerinizi tamamlayacak bir duvar dekorasyonu ile evinizi çiçeklerin zarifliğiyle taçlandırabilirsiniz. Floral duvar sticker olarak da bilinen, dilimizde çiçekli sticker olarak kullanılan bu duvar sticker çeşitleri sayesinde evinize girdiğiniz anda burnunuza renkli bir çiçek bahçesinin hoş kokuları gelecek. İster siyah beyaz ağırlıklı bir dekorasyona sahip olun, ister daha country tarzında renkli bir dekorasyona, istediğiniz görüntü bütünlüğünü ve tematik uyumu sağlayacak olan çiçekli duvar stickerları evinizin ruhuna ruh katacaktır.

Çiçek Desenli Duvar Sticker Çeşitleri

Çiçek Desenli Duvar Sticker Çeşitleri

Şık bir dekorasyon için duvar dekorasyonunuza çiçekler eklemek istiyorsanız, çeşitlilik konusunda hiç problem yaşamayacağınızı söylemeliyiz. Hoşunuza giden pek çok çiçek türünü ve desenini kategorimizde yer alan çiçek desenli duvar sticker modelleri arasında bulabileceksiniz. Doğayı duvarlarında hissetmek isteyenler için çiçekli stickerlar ile kombine edebilecekleri ağaç sticker çeşitlerimiz de sizlere sunduğumuz ürünler arasında yer almaktadır. Çiçek desenli sticker ve ağaç sticker modelleri, 3A, Artikel, Decolight ve 4S gibi markaların en kaliteli ürünleriyle kategorimizle sizleri bekliyor. Üstelik bütçe dostu duvar sticker fiyatları ve avantajlı indirimler ile satın aldığınız ürünler gecikme olmaksızın kapınıza kadar teslim ediliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

20X30 (1)
2M (1)
Biranda (1)
Decor (5)
(26)
(11)
Msdesign (25)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Vinyl (24)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL