Yapışkanlı Folyo

Duvar kağıdı kendinden yapışkanlı bir ürün değildir. Onu duvarlara uygulamak için duvar kağıdı tutkalı kullanmanız gerekir. Ayrıca, duvar kağıdı düzgün yüzeyli duvarlar dışındaki yüzeylere uygulanamaz. Bu noktada devreye yapışkanlı folyolar devreye girer.

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri Neler?

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri Neler?

Yapışkanlı folyo duvar kağıdından farklı olarak kendinden yapışkanlı bir kaplama ürünüdür. Mantık olarak aslında etiketlere benzetilebilir ama folyonun yapışkanı da, kağıdı da etiketlerden çok daha kuvvetli ve dayanıklıdır. Ayrıca, desenleri de ev dekorasyonuna daha uygun dokularda ve renklerdedir. Yapışkanlı folyo çeşitleri folyonun nerede kullanılacağına göre değişiklik gösterir. Yapışkanlı folyo, en yaygın olarak duvar kağıdı gibi duvar kaplama için kullanılır. Bu tür yapışkanlı folyo desenleri arasında kiremit ve taş desenleri, tahta desenleri ve çiçek desenleri yaygındır. Tezgah veya mobilya kaplamak için kullanılan yapışkanlı folyolar ise mat ya da lake düz renklere veya tahta, mermer gibi dokulu desenlere sahip olabilir. Yapışkanlı folyo satın aldıktan sonra başka bir malzeme almanıza gerek kalmaz.

Yapışkanlı Folyo İle Duvar, Mobilya ve Tezgah Kaplama

Yapışkanlı Folyo İle Duvar, Mobilya ve Tezgah Kaplama

Yapışkanlı folyo ile temel olarak duvar mobilya ve tezgah kaplayabilirsiniz. Yapışkanlı folyo ile duvar kaplama dekoratif amaçlarla yapılabileceği gibi duvarlarınızdaki çatlak ve benzeri ufak tefek kusurları örtmek için de kullanılabilir. Yapışkanlı folyo ile mutfak tezgahı kaplama veya mobilya kaplama ise size yeni bir tezgah veya mobilya almadan dekorasyonunuzu yenileme fırsatı sunar. Oldukça çizilmiş ve lekelenmiş bir mutfak tezgahını kaliteli bir yapışkanlı folyoyla kapladığınızda onu yeniymişçesine tekrar kullanabilir, gerektiğinde folyoyu yenileyebilirsiniz. Mobilya kaplama kısmı biraz daha hassas. Folyonun kuvvetli yapışkanı tahtayı çekebileceği için kusursuz uygulama şart. Yapışkanlı folyoyu fön makinesiyle ısıtarak veya sıcak suya batırılmış bir bez gezdirerek çıkartmanız mümkün.

Yapışkanlı Folyo Fiyatları ve Markaları

Yapışkanlı Folyo Fiyatları ve Markaları

Yapışkanlı folyo fiyatları da yine duvar kağıtları gibi belli metrekare fiyatlarına göre belirlenir ve aynı metrekaredeki duvar kağıtlarıyla yakın seviyelerdedir. Yapışkanlı folyo kağıtları alırken ilk dikkat etmeniz gereken şey ürünün yapışkan, kağıt ve baskı kalitesi. Daha sonra da ilgili yüzeylere mükemmel olarak uygulanması. Yapışkanlı folyonun yapışkanı oldukça kuvvetlidir ve ne kadar nazik biçimde çıkarmaya çalışsanız da geride biraz hasar bırakabilir. O yüzden uygulama konusunda kendinizden en ufak bir şüpheniz varsa işi yapması için bir usta çağırmaktan çekinmeyin. 3A Mobilya, 3M, Action, Aday, Adk ve diğer markaların yapışkanlı folyoları dekorasyona farklı dokunuşlarda bulunmanız için ideal ama duvar kağıdı modellerine göz atarak karşılaştırma yapmanız da mümkün.

Yapışkanlı Folyo

için 5,029 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(4)
(1)
3M (42)
(2)
(3)
(2)
(2)
(3)
(1)
d-c-fix (32)
Dekonil (6)
(4472)
(174)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(149)
ve üzeri (226)
ve üzeri (246)
ve üzeri (254)
ve üzeri (262)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL