TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

için 869 sonuç bulundu.

Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Duvar boyasına alternatif olarak duvar kağıdı seçmek hem keyifli hem de zor bir iş. Duvar kağıdı modelleri müthiş bir çeşitliliğe sahip. Doğallığı, ferahlığı ve renkleri seviyorsanız çiçek resimli veya çiçek desenli duvar kağıtları hoşunuza gidecektir.

Evinizde Doğal Esintiler: Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Evinizde Doğal Esintiler: Çiçek Resimli Duvar Kağıtları

Çiçek resimli duvar kağıtları üstünde irili ufaklı çiçek desenleri veya simetrik çiçek kabartmaları olan duvar kağıtlarıdır. Kaliteli baskılar veya kabartmalı modeller duvarınızda üç boyutlu duvar kağıdı havası da yaratabilir. Çiçek resimli duvar kağıdı modellerini renk, desen ve doku gibi farklı açılardan değerlendirmek mümkün. Bu duvar kağıtlarında çiçekler gerçekçi bir şekilde resmedilmiş olabilir veya geometrik ve sembolik şekilde çizilmiş olabilir. Canlı tonlar tercih edilmiş olabilir veya pastel tonlar ağırlıklı olabilir. Sürekli desenler kullanılmış olabilir veya tablo gibi büyük ve süreksiz bir görüntü yaratılmış olabilir. Hazır ürünlerin dışında kendinize özel tasarımlar yaratmanız da mümkün. Gördüğünüz gibi, çiçek resimli duvar kağıtları çok geniş bir yelpazede beğeninize sunuluyor.

Çiçekli Duvar Kağıtlarını Dekorasyonda Kullanmak

Çiçekli Duvar Kağıtlarını Dekorasyonda Kullanmak

Çiçekli duvar kağıtları birçok farklı dekorasyon tarzında kullanılabilir ama dikkatli davranılmalıdır. Duvarda çiçek desenlerini yoğun olarak kullanmayı planlıyorsanız mobilyalarınızın ve zemininizin olabildiğince sade olması gerekli. Yoksa göz yorucu bir desen kalabalığı yaratmış olursunuz. Renklerin uyumlu olması da önemli. Diyelim ki kahverengi koltuklarınız ve zemininiz var, duvar kağıdı dahilinde, mesela çiçek saplarında o tonda kahverengi olması her şeyin birbirini tamamlamasına yardımcı olacaktır. Sade veya geometrik duvar kağıtları modern dekorasyonlarda da kullanılabilir. Ama renk dışında şekil ve dokulara da dikkat edin. Bütün eşyalar ve döşemeler ayrı havada olursa kendinizi yine dekoratif bir karmaşanın içinde bulabilirsiniz.

Çiçekli Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilecekler

Çiçekli Duvar Kağıdı Seçerken Dikkat Edilecekler

Dekorasyonunuza uygun çiçek resimli duvar kağıtlarını seçip ayırdınız. Sonraki adım duvar kağıdı fiyatları. Duvar kağıdı fiyatları büyük ölçüde ürünlerin ithal ya da yerli olmasına göre farklılık gösterir. Ama ister ithal ister yerli olsun, çiçek resimlerinin güzelliğine kapılıp gitmeden önce, duvar kağıdının baskı kalitesini incelemeden alışveriş yapmayın. Bütçenize ve tarzınıza uygun ürünü seçtikten sonra onu duvarlarınıza doğru bir şekilde uygulamanız şart. Duvar kağıdı yapıştırıcı ve duvar kağıdı spatulası alarak uygulama kısmını kendiniz yapabilirsiniz. Her bir ruloda desenleri milimetrik olarak denk getirmek için büyük dikkat göstermelisiniz. En ufak bir şüpheniz varsa bir ustadan yardım almanızı öneririz çünkü o duvar kağıdıyla yıllarca yaşayacaksınız. BienDuvarKağıdı, evrengi, Duvar Kağıtcım ve diğer markaların çiçekli duvar kağıdı modelleri burada.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

1A sanat (1)
3d Wall (7)
4S (1)
AdaWall (170)
Armada (1)
Avrupa (4)
Bigaimaj (31)
Burawall (5)
COSMOS (5)
DecoHome (7)
Decowall (62)
(253)
(138)
DU&KA (14)
Erismann (5)
Golden (3)
Halley (61)
İTHAL (1)
Liwart (5)
Marburg (2)
plustablo (13)
Rasch (1)
Ravi (1)
Tektablo (3)
Vertu (4)
Yasham (13)
Zümrüt (14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (30)
ve üzeri (34)
ve üzeri (35)
ve üzeri (35)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL