TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşlı Abajur

için 64 sonuç bulundu.

Taşlı Abajur

Abajur, ışığı belli bir yere aktarmaya veya yumuşatmaya yarayan bir aydınlatma ürünüdür. Abajurları kitap, gazete veya dergi okurken, el işleriyle uğraşırken kullanmanın yanı sıra, sırf dekoratif amaçlı olarak da odalarınızda bulundurabilirsiniz. Taşlı abajur modelleri tam bunun için.

Taşlı Abajur Modellerinin Özellikleri

Taşlı Abajur Modellerinin Özellikleri

Taşlı abajur, abajur başlığı taşlardan oluşan veya abajur ayağı taşlarla bezeli olan abajurlardır. Abajur teli veya abajur başlığından sallanan bir veya birkaç taş detayına sahip abajurlar da taşlı abajur olarak değerlendirilir. Taştan kasıt, genelde plastik veya cam boncuklardır ama bazen avize modellerinde olduğu gibi kristaller de kullanılır. Taşlı abajurların en çok rastlanan modellerinden biri düz renkli, genelde beyaz veya krem renkli abajur başlığının taşlarla süslendiği modeldir. Bu abajur modeli aşırı ayrıntı içermediği için modern tasarımlarda da yer alabilir. Daha klasik zevkleri olanlar için tamamen taşlardan oluşan veya masa üstü avize görünümünde olan bol kristalli modeller de uygun. Oryantal tarzda el yapımı taşlı abajurlar da oldukça yaygın.

Taşlı Abajur Kullanma Tüyoları

Taşlı Abajur Kullanma Tüyoları

Odaları genel olarak aydınlatmak için kullanılan avize veya sarkıt modellerinden farklı olarak abajurlar görev aydınlatması denen, sadece bir alana özgü ve o görev sırasında açılıp kapatılan aydınlatma ürünleridir. Taşlı abajuru görev aydınlatması için kullanacaksanız buna uygun abajur başlığı olanları seçmelisiniz. Kumaş veya başka malzemeden olup taş ayrıntısı taşıyan abajurlar bunun için uygundur. Ama sadece taşlardan oluşan bir abajur size sadece dekoratif olarak yardım edecektir çünkü ışığı belli bir noktaya yöneltmeyecek veya yumuşatmayacaktır. Taşlı abajurların birçok modeli modern dekorasyona pek uyum sağlamaz ama klasik dekorasyon için ideal bir seçenektir. Yatak odası taşlı abajur ve diğer abajur modelleri ilginç ışık efektleri yaratmanızı da sağlar.

Taşlı Abajur Seçerken Dikkat Edilecekler

Taşlı Abajur Seçerken Dikkat Edilecekler

Taşlı abajur seçerken dekorasyonunuza gerçekten uyumlu olması dışında beğenerek aradan seçtiğiniz ürünlerin kaliteli olmasına da dikkat etmelisiniz. Taşlı abajur fiyatları ve modelleri oldukça geniş bir yelpazede olduğu için ve bu ürünü muhtemelen uzun süre kullanacağınız için içinize sinmesi önemli. Taş ayrıntıları düşse de yerine takabilirsiniz ama abajur başlığının sağlam olması ve abajur ayağının elektrik aksamının sorunsuz çalışması şart. Değiştirilebilir başlıklı modeller alırsanız zamanla dekorasyonunuza ufak dokunuşlar yapmak istediğinizde sadece abajur şapkası değiştirmeniz yeterli olur. Tekay Aydınlatma, Superlight, 1001Hediye, D-Light, Feyza Aydınlatma ve diğer birçok markanın birbirinden şık taşlı abajur modellerini burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Tüm aydınlatma çözümleri için ise Aydınlatma kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1A sanat (1)
D-Light (1)
(39)
(3)
GLOBO (1)
Lucky Art (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Metal (13)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL