TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Seramik Abajur

için 142 sonuç bulundu.

Seramik Abajur

Abajur modelleri her ihtiyaca ve her dekorasyona uygun şekilde, çok çeşitli renkler, desenler ve malzemelerle beğeninize sunulur. Abajur modelleri arasında önemli bir yere sahip olan seramik abajur modelleri ise adeta yaratıcılığın ve el becerisinin ulaşabildiği sınırı gösterir.

Seramik Abajur Özellikleri Nelerdir?

Seramik Abajur Özellikleri Nelerdir?

Seramik abajur farklı modelde abajurları kastediyor olabilir. Açmak gerekirse, tamamı seramik olan abajurlar dışında seramik abajur ayağı ve seramik abajur şapkası da seramik abajurların arasında bulabileceğiniz ürünlerden. Seramik, abajurlarda kullanılabilecek oldukça ilginç bir malzeme. Kil ve benzer maddelerin elle veya kalıplarla şekil verilerek çok yüksek ısıdaki fırınlarda pişirilmesiyle meydana gelir. Cam, kiremit, tuğla ve diğer malzemeler de seramikten sayılır. Porselen de bir seramik türüdür ama onun çok daha ince ve kaliteli versiyonudur. O yüzden, porselen abajur fiyatları seramik abajur fiyatlarından daha yüksektir (diğer bütün porselen ürünlerde olduğu gibi). Seramik aslında geçirgen bir malzeme değildir ama boşluklu tasarımlarla muhteşem abajur modellerinin parçası olabilir.

Seramik Abajura Neden ve Nerede İhtiyacınız Var?

Seramik Abajura Neden ve Nerede İhtiyacınız Var?

Seramik abajura, bir abajura neden ihtiyacınız varsa ondan ihtiyacınız var: Görev aydınlatması. Görev aydınlatması, sadece belli bir amaca yönelik olan aydınlatma türüdür. Genel aydınlatma avize ve sarkıt gibi aydınlatma ürünleri ile tüm odayı aydınlatmak için kullanılırken abajur veya masa lambası sadece belirli bir bölgeyi, belirli sürelerde aydınlatmak için kullanılır. Mesela, kitap okurken, ders çalışırken veya hobinizle uğraşırken. Peki, bu kadar abajur modeli arasından seramik abajurları neden tercih etmelisiniz? Seramik çok esnek bir malzemedir ve onunla adeta sanat eseri gibi abajurlar ortaya çıkarılabilir. Abajuru kullanmadığınızda bile görünümü dekorasyonunuzu tamamlar. Seramik hem modern hem de klasik tasarımlarda kendine yer bulabilir.

Seramik Abajur Seçmenin İncelikleri

Seramik Abajur Seçmenin İncelikleri

Seramik abajur almaya karar verdiğinizde tarzınıza uygun modelleri bir kenara ayırmakla işe başlayın. Aklınıza yatan bu modellerden birini hemen almadan önce kullanılan seramiğin kalitesini ve işçiliğini inceleyin. Seramik ürünlerin hazırlaması hem çok kolay hem de çok zordur. Pişirme sırasında hamurda veya sırda çatlaklar oluşabilir. Ama bu tür ufak tefek kusurların abajuru güzelleştirme ihtimali de var. Yaratıcılığınızı konuşturmak isterseniz ham seramik abajur alarak seramiğe özel boyalarla seramik abajur boyamayı da deneyebilirsiniz. Seramik abajur fiyatları malzeme kalitesinin yanı sıra tasarımının özgünlüğüne göre de değişir. El yapımı bir ürünle makinede kalıpla üretilmiş bir ürün arasında fark olacaktır. 1001Hediye, Feyza Aydınlatma, Arte Regale ve diğer markaların seramik abajurlarını burada bulabilirsiniz. Tüm aydınlatma çözümleri için ise Aydınlatma kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİA'S (2)
(37)
(12)
İTHAL (1)
Mugo (1)
Nisa Luce (12)
nisaluce (11)
qdec (48)
VİTALE (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Kumaş (15)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (20)
ve üzeri (20)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL