TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ahşap Abajur

için 645 sonuç bulundu.

Ahşap Abajur

Işığı kısmak veya istenilen noktaya yönlendirmek için yüzyıllardır kullanılan abajurlar, hem dekorasyonun hem de aydınlatmanın önemli bir parçası. Birçok farklı rengi, malzemesi ve tasarımı bulunan abajurlar arasında ahşap abajur zamana meydan okuyan bir model.

Ahşap Abajur Özellikleri

Ahşap Abajur Özellikleri

Abajurun abajur şapkası dahil tamamı veya sadece abajur ayağı ahşap olabilir. Ahşabın abajur için birtakım göz ardı edilemeyecek avantajları vardır. Bunların başında dayanıklılık gelir. Plastik, seramik ve cam gibi malzemelere ne kadar özenli baksanız da bir anlık dikkatsizlik kırılmalara veya çatlamalara neden olabilir. Ahşap ise yüksek neme veya ıslaklığa maruz kalmadığı sürece uzun yıllar kullanabileceğiniz bir malzemedir. Üstelik, ham ahşap kolayca şekil alabilir ve dolayısıyla farklı tasarımlara uygundur. Dolayısıyla, klasik ahşap abajur modellerini de modern ahşap abajur modellerini de kolayca bulmanız mümkün. Sadece ahşap abajur ayağı satın alırsanız abajur şapkasını ona uygun olarak seçmelisiniz. Tamamı ahşap olan abajurlarda ışığı tamamen bir noktaya veren modelleri ya da ışığı yumuşatan boşluklu modelleri tercih edebilirsiniz.

Ahşap Abajur Dekorasyon Fikirleri

Ahşap Abajur Dekorasyon Fikirleri

Ahşap abajuru genel dekorasyona katma konusunda şanslısınız çünkü ahşap çok uyumlu bir malzemedir. Hem ağırlığı hem de modernliği bünyesinde taşır. Bundan dolayı onu kullanım alanlarınız da çok çeşitlidir. Ahşap abajur modelleri kendilerini en güzel cam sehpaların üstünde gösterirler çünkü ahşabın yoğun, boşluksuz yapısı camın şeffaf, geçirgen yapısıyla tamamlanır ve abajuru açtığınızda lambanın ışığıyla yaratmak istediğiniz etki kuvvetlenir. Ahşabı kendi gibi ahşap sehpa, masa, dresuar veya komodin üstüne koyacaksanız yüzeyin kahverengiyi gömmeyecek açık bir renkte, mesela krem veya beyaz renkte olmasına dikkat edin. Yatak odası veya holde strong>duvar aynası modelleri abajurun etkisini vurgulamak ve mekanın derinliğini artırmak için kıllanılabilir.

Ahşap Abajur Seçiminizi Etkileyecek Faktörler

Ahşap Abajur Seçiminizi Etkileyecek Faktörler

Ahşap abajur seçiminde, evinize en uygun modeli bulduktan sonra, onu satın almadan önce, ahşabın kalitesini de dikkate almayı unutmayın. Ahşap abajur fiyatları kullanılan ahşabın kalitesine ve işçiliğine göre büyük ölçüde değişiklik gösterir. Doğal ahşap abajurlar suntalam ve diğer ahşap türlerinden daha yüksek fiyatlıdır ama salonunuzun baş köşesine yerleştirmek için idealdir. Tamamen ahşap bir abajur veya sadece ahşap abajur ayağı arasında seçim yapmak size kalmış. Dekorasyonunuzun kusursuz olması için sadece ayak aldığınızda ona hem renk hem de desen açısından uyumlu bir abajur başlığı seçmeye ve başlığın çapının ayağın çapından 5 cm’den daha geniş olmamasına dikkat edin. Massarelli, Buavize, Dekor Home ve diğer markaların birbirinden şık ürünlerini burada bulabilirsiniz. Tüm aydınlatma çözümleri için ise Aydınlatma kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Plastik (12)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(38)
ve üzeri (50)
ve üzeri (56)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL