Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oyuncak

için 547 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Fisher Price Oyuncak

Oyuncak denilince akla gelen ilk markalardan biri olan Fisher Price, 1930’dan bu yana ürettiği orijinal tasarımlara sahip ürünleriyle, hem çocukların hem de ebeveynlerin tercihi olmayı başarır. Marka, ilk kurulduğu dönemlerde anne ve bebek ürünleri üretirken geliştirdiği oyuncaklar sayesinde dünyada ses getirir. Oyuncaklar, çocukların zihinsel, fiziksel ve sosyal gelişimleri için oldukça büyük bir öneme sahiptir. Bunun bilincinde olan Fisher Price, oyuncaklarını tasarlarken eğlendirmenin yanı sıra eğitmeyi de amaçlar. Marka, oyunun çocuk gelişimindeki etkilerini göz önüne alarak neredeyse ürettiği her oyuncakta çocuklara bir şeyler katar. Anne ve babalar, çocuklarının gün boyu beraber olduğu oyuncakların sağlıklı malzemelerden yapıldığına emin olmak ister. Fisher Price tarafından üretilen tüm ürünler, sağlıklı ve kaliteli malzemelerle yapılmalarının yanı sıra çeşitli testlere tabi tutularak satışa sunulur. Markanın, hem ebeveynleri hem de çocukları oldukça mutlu ettiği, son derece yüksek bir kullanıcı memnuniyeti oranına sahip olmasıyla anlaşılır. Bebekler için üretilen ürünlerin çoğu, onların kaba motor gelişimini sağlamaya yöneliktir. Fisher Price oyuncakları, çocukların ilgisini çeker, onları teşvik eder ve cesaretlendirir. Çocuğunuz hayattaki ilk başarısını markanın gelişime yönelik ürettiği oyuncaklarla yakalar. Gelişen ve değişen teknolojiyi her zaman adım adım izleyen marka, ürettiği yeni nesil oyuncaklarla çocukların ilgisini çekerek popülerliğini korur. Bu sayede Fisher Price, oyuncak sektöründe her zaman anne ve babaların öncelikli tercihlerden birisi olur. Fisher Price, kız ve erkek çocukları için farklı tasarımlara sahip oyuncaklar üretir. Bu yüzden onların zevklerine uygun ürünler ortaya çıkarır. Dünyanın dört bir tarafındaki çocuklara hitap etmeyi başaran marka aracılığıyla birebir gelişimine katkı sağlayacak oyuncaklara sayfamızdan ulaşıp, inceleme yapabilirsiniz.

Fisher Price Oyuncak Çeşitleri

Fisher Price Oyuncak Çeşitleri

Fisher Price oyuncakları, belirli yaş grupları için özel olarak tasarlanır. Marka, 0-24 ay, 2-4 yaş, 5-7 yaş, 8-12 yaş ve 12 yaş ve üzeri çocuklar için gelişim düzeylerine uygun olarak ürettikleri oyuncaklarla ön plana çıkar. Markanın oyuncaklarının bir çoğu eğiticidir. Fisher Price köpekçik, temelde bebeklerinizin ilk adımlarına yardımcı olan bir oyuncaktır. Bebeğin el becerilerini geliştirecek aktiviteler sunan oyuncak, onları cesaretlendiren cümlelerle ilk adımlarını destekler. Bebek büyüdükçe oyuncak alfabeyi, sayıları, İngilizce kelimeleri ve renkleri tanıtır. Bebek, henüz yürümeye başlamadan önce oyuncak üzerindeki panel sayesinde birçok aktivite ile oynar ve el becerileri gelişir. Bebek, yürütecin arkasında ilk adımlarını attıkça, kaba motor becerileri gelişir. Oyuncak üzerinde elle gerçekleştirilen makara ve fırıldak gibi 7 aktivite bulunur. Aynı zamanda köpekçik, 75’ten fazla şarkıyla bebeklere sayıları, renkleri ve şekilleri tanıtmayı da hedefler. Köpekçik üzerinde bulunan ve kolay kavranan tutma kolu ise bebeklerinizin ilk adımlarını güvenle atmasına yardımcı olur. Fisher Price doktor seti, çocuğa vücudun , bölümlerini öğretir. Bunun yanı sıra; renkleri, sağlıklı alışkanlıkları ve basit İngilizce kelimeleri öğretmeyi de hedefler. Oyuncak, çeşitli şarkılarla çocukların kendilerine bakmalarının ve sağlığın önemini kavratmaya çalışır. Doktor setinin içerisinde kulak inceleme cihazı, sargı bezi, termometre ve şırınga gibi tıbbi oyun parçaları bulunur. Fisher Price peluş oyuncak, çocuklara bir peluş oyuncaktan çok daha fazlasını vaat eder. Peluş oyuncaklar, aynı zamanda çocuklarınızın müziksever bir dostu olur. Çocuk, oyuncağın karnına bastırdığı zaman onu 5 farklı müzik karşılar. Oyuncağın karnına bastırmasıyla ince kasların, çıkan ses ve ışıklar sayesinde de gelişmekte olan duyu organlarının daha iyi hale getirilmesi amaçlanır. Kız çocukları, zamanlarının çoğunu birlikte geçirdikleri annelerini taklit etmeye çalışır. Fisher Price kız oyun setleri, kız çocuklarının annelerini taklit ederek öğrenmelerine olanak sağlar. Çeşitli mutfak malzemelerinin de bulunduğu oyun setinde çocuklar, anneleriyle beraber yemek yapabilir, kek pişirebilir ve çay içebilirler. Marka, okul öncesine kadar oyuncaklarla çocukların gelişimine çok büyük katkı sağlar.

Fisher Price Ürünleri Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Fisher Price Ürünleri Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aileler her zaman çocuklarının oyuncaklarını seçerken birçok konuya dikkat ederler. Oyuncak seçerken en önemli noktalardan bir tanesi, seçilen oyuncağın çocuğun hem zihinsel hem de fiziksel ve sosyal açıdan desteklemesidir. Fisher Price eğitici oyuncakları, her zaman eğlendirirken öğretmeyi hedeflediği için aileler tarafından çok fazla beğenilir. Satın aldığınız oyuncakların çocuklarınızın hoşuna gitmesi de gerekli bir unsurdur. Bu yüzden, oyuncak seçerken onların ilgi ve zevkleri göz önünde bulundurulmalıdır. Çünkü, bu kriterlere dikkat edildiği zaman çocuklar, alınan oyuncaklarla daha uzun süre oynar. Oyuncak alırken çocukların yaş ve beceri düzeylerine de dikkat etmek de önemlidir. Yaş düzeylerine uygun olmayan oyuncaklar, çocukların başarısız olmasına, başarısızlık hissini yaşamasına neden olur. Bu dönemlerde başarısız olan çocuklar, ileriki hayatlarında kendilerine olan güveni kaybeder. Bu durumun önüne geçebilmek için oyuncak seçimi yapılırken oyuncağın hitap ettiği yaşı öğrenmek ve ona göre seçim yapmak gerekir. Oyuncak seçiminde önemli olan bir diğer konu ise, çocuklarınızın oyuncaklarıyla ne kadar süre oynayacağıdır. Çocuğun uzun süre boyunca oynadığı oyuncak, onun için seçilmiş en iyi oyuncaktır. Çocuklar çoğu zaman oyuncaklarına temiz ya da özenli davranmazlar. Bu yüzden seçilen oyuncağın sağlam olmasına da özen gösterilmelidir. Fisher Price, çocukların sağlığını ön planda tuttuğu için ürünlerini çeşitli testlerden sonra, satışa sunar. Çünkü marka, çocuklarınızın sağlığına her zaman dikkat eder. Alınan oyuncaklar, onların hayal dünyasını destekleyecek nitelikte olması gerekir. Kes- yapıştır tarzında oyuncaklar, onlar için her zaman daha ilgi çekici olur. Bu tarz oyuncaklar aynı zamanda çocukların ince kas gelişimini de olumlu yönde etkiler. Satın alacağınız oyuncaklar, çocuklarınızın kas gücüne uygun olmalıdır. Çocukların gücünün yetmediği oyuncaklar, onlara zarar verdiği gibi bir süre sonra ilgi alanlarından da çıkacaktır. Oyuncak seçiminde yapılan en büyük hatalardan biri de cinsiyet ayrımıdır. Erkek çocuklar, hem oyuncak bebeğe hem oyuncak arabaya ilgi duyabilir ve aynı durum kız çocukları için de bu durum geçerlidir. Bilakis ortak algı oluşması açısından farklı seçeneklere yonelmeleri gelişimleri açısından faydalı olur. Fisher Price erkek oyun setleri olsun kız oyun setleri olsun, çocukların ilgisini çeken, onları teşvik eden, eğiten ve öğreten oyuncaklar üretme ve yaratıcı olma konusunda dünya çapında bir başarı yakalar.

Fisher Price Oyuncak Fiyatları

Fisher Price Oyuncak Fiyatları

Oyuncaklar, çocukların ilgi ve zevklerine göre çeşitlilik gösterir. Oyuncak çeşitlerinin bu denli fazla olması, fiyatların da aynı oranda değişiklik göstermesine sebep olur. Fisher price oyuncak fiyatları, oyuncağın niteliğine, gelişim düzeyine, kullanılan teknoloji ve malzemeye göre değişir. Sade oyuncaklar, çeşitli ses ve ışık çıkaran oyuncaklara göre daha uygun fiyatlıdır. Oyuncağın büyüklüğü ve oyuncakta kullanılan parça sayısı da oyuncağın fiyatına etki eden bir diğer unsurdur. Satın alınan küçük boy bir peluş oyuncak ile büyük boy bir peluş oyuncak arasında bazı fiyat farkları söz konusu olabilir. Ahşaptan yapılmış oyuncaklarda, kullanılan kaliteli malzeme ve işçilikten dolayı fiyat aralıkları değişebilir. Oyun hamuru ve küçük tren gibi oyuncaklar çok daha uygun fiyatlarda çocukların beğenisine sunulur. Fisher Price, her çocuğun gelişimine katkı sağlayabilmek adına fiyatlarını oldukça makul sevilerde tutar. Marka, her bütçeye uygun oyuncaklar üretir. Oyuncakların kalitesi, uygun fiyat seçenekleriyle birleştiğinde Fisher Price, birçok aileyi memnun eder. Marka, kaliteyle birlikte çocukların sağlığını da ön planda tutar. Fisher Price, ürünlerini geliştirirken her daim uzmanlara başvurur. Bu uzmanlar, oyuncakları oynayan çocuklar ve onlarla birlikte oyun oynayarak zaman geçiren anne ve babalar olur. Birbirinden güzel eğitici ve öğretici oyuncaklar tasarlayan ve tasarlamaya devam eden Fisher Price, bu sayede birçok ailenin vazgeçilmez markalarından biri olur. Sayfamızda bulunan arama filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz kriterlere sahip uygun fiyatlı oyuncakları bulabilir, güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Fisher Price
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Pop It Up (17)
Pop-it-Up (6)
Nerf (633)
Barbie (3767)
Transformers (127)
Polly Pocket (191)
Cosby (31)
Pepee (38)
Pilsan (519)
Sunman (5052)
Dede (3096)
Hasbro (2146)
Mattel (2146)
Hot Wheels (1832)
Vardem (1491)
Selay (1214)
Samatlı (698)
Birlik (614)
Fisher Price (547)
Simba (493)
Disney (436)
2Kids (374)
Polesie (361)
FO (358)
Clementoni (307)
ÖZGÜNER (259)
Woodoy (258)
Play-Doh (253)
Play Doh (247)
Canem (244)
Bambi (234)
Baby Alive (231)
Spider Man (220)
LOL (211)
Lego (205)
Frozen (203)
Furkan Toys (200)
Avengers (192)
Dolu (186)
LOCCO (174)
Cars (173)
Spin Master (171)
Bruder (157)
Kanz (154)
BARF (143)
Marvel (123)
CC Oyuncak (122)
4M (121)
Can (118)
Simba Dickie (117)
Schleich (116)
Ben10 (114)
Diytoy (110)
Net (110)
Matchbox (108)
Slimy (106)
Tiger Pets (99)
DJECO (94)
Carioca (89)
Mega Bloks (85)
Prestij (82)
smoby (81)
Winx (78)
Maisto (77)
Heros (74)
Amigo (73)
Star Wars (73)
Erpa (66)
Bestway (65)
Mgs (65)
B.TOYS (64)
Toystoys (64)
Spiderman (60)
Beyblade (58)
Fur Real (57)
Tomy (56)
Fen Toys (52)
King Toys (52)
Bondigo (51)
KLEIN (51)
Revell (51)
Kumbo (50)
Lino (50)
Edutoys (48)
Toptoys (45)
Şirinler (45)
Batman (43)
Armerya (42)
Aqua Pets (38)
Zuzu Toys (38)
Galt (37)
Motor Max (37)
Enhoştoys (36)
KS Games (35)
Spider-Man (35)
Beleduc (34)
Wow (31)
Jovi (30)
Playgro (30)
Star (30)
Babyjem (29)
Cat (29)
Putty (28)
Bircan (27)
Playskool (26)
Akar (23)
BERSELÜX (23)
Efe (23)
Art Craft (21)
Toysan (21)
Bakugan (20)
Can Toys (20)
Sozzy Toys (20)
Zekton (19)
Bosch (18)
Totum (18)
1st Choice (17)
Pinypon (17)
Ribao (17)
WWE (17)
Anlily (16)
Dolphin (16)
Erkol (16)
Ozibox (16)
Prego (15)
Abbie (14)
Erdem (14)
Om (14)
İntex (14)
Abra (13)
Alex (13)
DRİVEN (13)
Duman (13)
Kette (13)
Lanard (13)
Monsuno (13)
Promore (13)
Acana (12)
BERENGUER (12)
Baby2go (12)
LE TOY VAN (12)
Trudi (12)
Berg (11)
HiQ Toys (11)
Holmer (11)
Keenway (11)
Mjx (11)
TERRA (11)
Vançin (11)
Dagedar (10)
Mamatoyz (10)
Panini (10)
atelier.es (10)
Mercedes (9)
Miniland (9)
Plan Toys (9)
Spy Gear (9)
Air Hogs (8)
BabyHope (8)
Chicco (8)
Eko (8)
Kraft (8)
Omca (8)
Papetto (8)
Air Flyer (7)
Alex Toys (7)
Baby Toys (7)
HobiStore (7)
Leo (7)
Pawise (7)
Play-Toys (7)
Rubies (7)
Siku (7)
Soico (7)
Superman (7)
Air Ocean (6)
Align (6)
Buffer (6)
Max Steel (6)
Risus (6)
Sum-Plast (6)
Tech Deck (6)
ToprakArt (6)
Zoob (6)
bikadu (6)
AisaBaby (5)
Aldeba (5)
BATTAT (5)
Caillou (5)
Cidagu (5)
Gigamic (5)
K'nex (5)
Liggo (5)
Num Noms (5)
Rastar (5)
Rubik'S (5)
Tiny Love (5)
Winfun (5)
XİAOMİ (5)
Ada (4)
Buzz Bee (4)
Cansın (4)
Da Yang (4)
Eddy (4)
Educa (4)
Hailea (4)
Loremob (4)
New Toys (4)
PTZ (4)
Puffy (4)
RMZ City (4)
Star Trek (4)
UFC (4)
Vtech (4)
Yakamoz (4)
Aliş (3)
Baby Max (3)
Biba (3)
Halilit (3)
Hawhaw (3)
Kapla (3)
La Dee Da (3)
Lamaze (3)
Minions (3)
Penbo (3)
Playfun (3)
Unimax (3)
Yu-Gi-Oh! (3)
A-Bone (2)
AVPPARK (2)
Alice (2)
Ambi Toys (2)
Anatolian (2)
Aojie (2)
Atlas (2)
BabyFirst (2)
BoomCo (2)
Burpak (2)
CA Games (2)
Comfy (2)
D'artiste (2)
Daisy (2)
Debbi (2)
Denver (2)
Dora (2)
Eastland (2)
Efe Toys (2)
Enza (2)
EverEarth (2)
Faro (2)
Ferrari (2)
Funny (2)
GLİTTER (2)
Goki (2)
Hawkspy (2)
Lonpos (2)
Louie (2)
Megcos (2)
Neva Toys (2)
Nikko (2)
OLIFU (2)
Oops (2)
Planes (2)
Playmobil (2)
Polisan (2)
Redbox (2)
Sera (2)
Smarteach (2)
SusleBaby (2)
TOYOLS (2)
Todizoo (2)
Toop (2)
VIGATOYS (2)
Wedgits (2)
Wee (2)
X-Shot (2)
Yonca (2)
Yoohoo (2)
ZipBin (2)
Zoo Smart (2)
ehediyeci (2)
8 in 1 (1)
8in1 (1)
Afp (1)
Amazon (1)
Anderson (1)
Asia (1)
Ausini (1)
Ballisto (1)
Balon Evi (1)
Baysem (1)
Beados (1)
Beta Kids (1)
Biolife (1)
BirdMozz (1)
Bmw (1)
BobiCraft (1)
Boley (1)
Brinsea (1)
Brit (1)
CLICKS (1)
Candy (1)
Canser (1)
Canvit (1)
Cliks (1)
Cuski (1)
Diafarm (1)
Dibo (1)
Dican (1)
Doggie (1)
Dogit (1)
Doglife (1)
Dokiddo (1)
Dr. Chef (1)
Dreamful (1)
Ecopure (1)
Enjoy (1)
Exit (1)
Exorbaby (1)
Fame (1)
Fish-Pro (1)
Gugda (1)
HL (1)
Haba (1)
Habitrail (1)
Hape (1)
Hippo (1)
Hopar (1)
Hpi (1)
JA RU (1)
Jumbo (1)
Kays (1)
Ketsan (1)
King (1)
Kitty (1)
Kong (1)
Lepus (1)
LipFish (1)
Liv Dolls (1)
Lizer (1)
Markapet (1)
Maverick (1)
Meccano (1)
Micro (1)
Mindware (1)
Mondial (1)
Moon Sand (1)
Nanoblock (1)
Nissan (1)
Nuby (1)
Nuk (1)
Parrot (1)
Pet Gear (1)
Petkod (1)
Piatnik (1)
Plasmacar (1)
Play@home (1)
PlayTape (1)
Playkids (1)
Pompon (1)
Puky (1)
Rcx (1)
Resun (1)
Ricordi (1)
Rs (1)
R’STORE (1)
SALİTOİ (1)
SKS (1)
STEP2 (1)
Saban (1)
Sakar (1)
Salcano (1)
Sanabella (1)
Sanibird (1)
Scania (1)
Scholas (1)
Sevi (1)
Shelcore (1)
Shnooks (1)
Snopypet (1)
Svava (1)
Tanny (1)
Tchibo (1)
Techtoys (1)
ThinkFun (1)
Toys Home (1)
Trixie (1)
TrueDough (1)
Tuffy (1)
UniCare (1)
VanCat (1)
WABAFUN (1)
WEPLAY (1)
Warf (1)
Woddon (1)
Xiaomi (1)
Xpv (1)
Yummhaow (1)
Z Şekil (1)
ZamaZuma (1)
Zuzu (1)
beeztees (1)
i2teker (1)
(29536)
diğer (321)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (117)
Kız (7)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(65)
(21)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)
ve üzeri (34)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL