Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Lego

için 382 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Dede Lego

Çocukların büyüme çağında eğitici oyuncaklarla oynamaları, zeka gelişimlerine önemli bir katkı sağlar. Legolar, eğitici oyuncaklar arasında adından en çok söz ettiren, yediden yetmişe her yaş insanın ilgi alanına girebilen oyuncaklardır. Dede lego oyuncaklar, çocuğunuzun eğlenirken öğrenmesine yardımcı olurlar. Çocuğunuzun zeka gelişimini desteklerken, hayal gücü ve sosyal ilişkilerinin gelişimine de önemli bir etkileri bulunur.

Dede Lego Seti ile Çocuklarınızın Renkli Dünyalarına Konuk Olun!

Dede Lego Seti ile Çocuklarınızın Renkli Dünyalarına Konuk Olun!

Dede oyuncak lego setleri, rengarenk parçaları ile çocukların ilgisini çeken oyuncaklar arasında yer alırlar. Her yaştan çocukların severek oynadıkları Dede lego oyuncak setleri, çocuklarınızın oyun oynarken aynı zamanda yaratıcılıklarının gelişmesine olanak tanırlar. Bununla birlikte legolar, çocuklarda el ve göz koordinasyonu, algılama ve kavrama kabiliyetleri, dikkat ve odaklanma gelişimine de önemli bir katkı sağlarlar. Dikkat çeken renklerle tasarlanan irili ufaklı parçalar, çocuklarınızın sınırsız bir hayal gücü ile gönüllerince eğlenmelerine fırsat tanırlar. Lego oyuncaklar, çok sayıda parçadan oluşurlar ve özel kutuları veya çantaları içerisinde muhafaza edilerek saklanırlar. Çocuklarınızın lego oyuncaklarını kullanım sonrası çantalarına yerleştirme alışkanlığı kazanarak, sorumluluk bilinci geliştirmelerini sağlayabilirsiniz. Dede lego seti çeşitleriyle küçük yaşlardaki çocuklarınıza renkleri, sayıları ve geometrik şekilleri eğlenceli bir eğitim formunda öğretebilirsiniz. Yan yana, üst üste getirerek birleştirdikleri renkli bloklarla oyun oynarlarken, çocuklarınızın gelişimini gözlemleyebilirsiniz. Lego oyunları sayesinde çocuklarınızın yeteneklerini ve ilgi alanlarını birlikte keşfedebilirsiniz. Hemen hemen her çeşidi bulunabilen legolar ile çocuklarınızın renkli dünyalarında onlara eşlik edebilirsiniz.

Yaratıcı Çocuklar İçin Dede Oyuncak Lego Setleri

Yaratıcı Çocuklar İçin Dede Oyuncak Lego Setleri

Dede marka lego, farklı parça sayılarından oluşan seçenekler sunuyor. Dede lego 500 parça setler, çocuklarınızın renkli bloklarla farklı boyutlarda objeler oluşturmalarına olanak tanıyor. Dede 250 parça lego setlerinin büyük parçalı ve küçük parçalı birçok alternatifi bulunuyor. Dede lego ev, tren istasyonu, itfaiye istasyonu gibi yapı oluşturma oyunu olarak sunulan setler, çocukların en çok beğendikleri legolar arasında yer alıyorlar. Yap boz parçalar formunda tasarlanan bu legolar, çocuklarınızın organizasyon ve tasarım yeteneklerini geliştiriyorlar. Dede oyuncak ev lego seti ve Dede kaktüs lego çeşitleri, çocukların el ve göz koordinasyonlarını geliştirmelerine ek olarak, hafızalarını da güçlendiriyorlar. Dede lego 120 parça kaktüs setler, özel yapılarıyla çocukların farklı figürleri daha kolay bir şekilde oluşturmalarını sağlıyor. Böylece yaratıcı çocukların hayal güçlerine somut bir ifade bulmaları mümkün hale geliyor. Legolar, kreşler ve ana sınıfları gibi eğitim kurumlarını da kapsayan yaygın bir kullanım alanına sahiplerdir. Lego setleri, kreşlerde ve ana sınıflarında eğitici ve öğretici ders materyalleri arasında yer alırlar. Çocuklar legolar ile oynarken arkadaşları ile etkileşim kurarlar. Lego ve puzzle oyunları çocukların kolektif çalışma kabiliyetlerini ve takım bilinci geliştirmelerini sağlar.

Hem Yetişkin Hem Çocuklar İçin Eğlenceli Lego Setleri

Hem Yetişkin Hem Çocuklar İçin Eğlenceli Lego Setleri

Legolar, yetişkinler arasında en sevilen oyuncaklar arasında yer alırlar. Yetişkinler için hem eğlendirici hem dinlendirici etkisi olan lego oyunları, birçok evde eğlenceli aile aktiviteleri arasında yer alırlar. Yetişkinlerin hobi alanlarında hatrı sayılı yeri olan legolar, çocuklar için de eğitici nitelikleri barındırıyor. Böylelikle yetişkinler ve çocuklar aynı etkinliklerde bir araya geliyorlar. Legolar aynı zamanda çocuklarınızla kaliteli vakit geçirmeniz için muhteşem araçlardır. Birlikte farklı formlar oluştururken, çocuğunuz ile iletişiminizi daha üst seviyelere taşıyabilirsiniz. Dede legolar, tüm yaş gruplarına hitap eden farklı parça sayılı setler ile lego sevenlerin beğenisine sunuluyor. Dede 120 parça lego setler, Dede lego 250 parça ve 500 parça setler gibi çok parçalı setlerin yanında 55, 75 ve 100 parça gibi daha az sayıda parçalardan oluşan setler de bulunuyor. Dede logo fiyatları da seçilen parça sayısına göre farklılıklar gösteriyor. Lego setleri ile ister kendinize ayırdığınız zamanlarda dinlenirken eğlenin, ister çocuklarınıza eğitici oyuncaklar armağan edin. Siz de rengarenk legolara sahip olmak için Dede sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dede
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (26)
4M (6)
Air Hogs (1)
Akar (95)
Ausini (164)
AVPPARK (42)
B.TOYS (1)
Baby Toys (1)
Banbao (7)
Barbie (1)
Bemi Toys (1)
Beyblade (17)
Birlik (19)
Can (2)
CC Oyuncak (43)
Chicco (2)
Clementoni (24)
CLICKS (2)
Cubic Fun (3)
Debbi (4)
Dede (382)
Disney (2)
Diytoy (5)
(1668)
Dolu (27)
EFG (2)
Enhoştoys (11)
FO (78)
Frozen (22)
Furkan Toys (119)
Hama (8)
Hasbro (6)
HiQ Toys (6)
Hot Wheels (12)
K'nex (40)
Kanz (5)
Kawai (8)
KING KIDS (7)
KS Games (10)
Lego (6208)
Logon (1)
LOL (1)
Magformers (25)
Mattel (2)
Mega Bloks (123)
Miniland (3)
New Toys (1)
Noris (1)
Pepee (1)
Pilsan (77)
Playmobil (6)
PlayWood (7)
Plus-Plus (1)
Revell (4)
Samatlı (45)
Star (1)
Sunman (112)
Vardem (19)
Walkera (1)
Woodoy (7)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (209)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(145)
(51)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(24)
ve üzeri (55)
ve üzeri (60)
ve üzeri (63)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL