Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Okuma & Yazma

için 2,124 sonuç bulundu.

Okuma & Yazma

Çocuğunuzun okuma yazmayı öğrenmeye başlaması için ilkokula gitmesini beklemenize gerek yok; kendiniz de bu amaca yönelik oyuncaklar temin ederek evde de bu süreci başlatmanız mümkün. Birbirinden eğitici okuma yazma oyunları ve diğer eğitici oyuncaklar bu kategoride sizleri bekliyor.

Okuma Yazma Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

Okuma Yazma Eğitici Oyuncaklar Nelerdir?

Çocuğunuzu okul öncesi dönemde okuma yazma ile tanıştırmak, onu harfler ve sözcükler ile haşır neşir hale getirebilmek için bir yandan eğiten, diğer yandan eğlendiren pek çok oyuncak ile karşılaşmanız mümkün. Eğitici okuma yazma oyunları içeren bu oyuncaklar, interaktif yapıları ile oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olduklarını göstermektedir. Her şeyden önce bu okuma yazma oyuncaklarının farklı tema ve konularda tasarlandığını görmek mümkündür. Uzay temalı, çizgifilm temalı ya da Barbie temalı okuma ve yazma oyunları, çocuğunuzun ilgisini çekecek ve daim tutacak şekilde üretilir. Okuma yazma öğreten oyuncaklar arasında belki de en popüler olan oyuncak türü, ders çalışma ve aktivite masasıdır. Tabureli ve masalı olan bu interaktif istasyon, üzerinde bulundurduğu harf, şekil ve sayılar ile bol aktiviteli bir öğrenme seansı sunmaktadır. Bununla birlikte özel olarak tasarlanan kitap okuma oyunları da aynı şekilde eğitici oyuncaklar arasında sıklıkla tercih edilenler arasında.

Okuma Yazma Eğitici Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Okuma Yazma Eğitici Oyuncak Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Piyasada karşınıza çıkacak okuma yazma öğreten oyuncaklar arasından seçim yaparken pek çok farklı noktaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, satın almayı seçtiğiniz okuma yazma oyuncağının çocuğunuzun yaşına uygun bir aralıkta olmasıdır. Kendi yaşından büyük çocuklar için tasarlanmış olan okuma oyuncakları çocuğunuza anlamlı gelmekte başarısız olurken yaşından daha küçükler için üretilen kitaplar ona fazlasıyla sıkıcı gelebilir. Aynı şekilde eğitici okuma kitapları ya da benzeri oyuncaklar arasından seçim yaparken dikkate almanız gereken bir diğer konu da oyuncağın çocuğunuzun ilgi alanları ile paralel olması. Örneğin çocuğunuzun uzaya, astronomiye ve bilime ilgi duyacağının sinyallerini veriyorsa yine bu paralelde bir temaya sahip okuma yazma oyuncağı temin etmekte fayda var. Kız çocuklarının ise pembe tonlarda, kız bebekli ve sevimli oyuncaklar ile oynamaktan daha fazla keyif aldığını hatırlatmakta fayda var. Elbette oyuncağın kalitesi, markasının bilinirliği ve kullanışlılığı da satın alma öncesinde dikkate alınması gereken diğer unsurlardan.

Okuma Yazma Oyuncakları Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Okuma Yazma Oyuncakları Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Çocuğunuzu anaokulu ya da ilkokul öncesi okuma yazmaya alıştırmak istiyorsanız, kategorimizde pek çok farklı okuma oyunları ve okuma yazma öğreten oyuncaklar ile karşılaşabilirsiniz. Direksiyon eklentili eğitici çocuk oyuncakları, tabureli çocuk ders çalışma masası, sandalyeli aktivite masası, eğitici abaküslü yazı tahtası ve benzeri okul öncesi oyunlar burada anne-babaların beğenisine sunuluyor. Pilsan, Fisher Price, Playfun, Furkan Toys, Clementoni, Vardem, Playskool gibi markaların okuma yazamaya hazırlık oyuncaklarını en uygun fiyatlar ile satın almanız mümkün. Daha fazla eğitici oyuncak seçeneği için ise tek yapmanız gereken Eğitici Oyuncaklar kategorimizi ziyaret etmek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Cinsiyet

Unisex (462)
Erkek (58)
Kız (20)
Başka bir kelime deneyin

Marka

Diytoy (52)
Sunman (52)
Pilsan (28)
Carioca (18)
Birlik (17)
Mattel (10)
Bondigo (9)
Dede (9)
Galt (7)
2Kids (5)
4M (4)
Frozen (3)
Hasbro (3)
KS Games (3)
Barbie (2)
Dagedar (2)
Dolu (2)
Star (2)
Vardem (2)
Cars (1)
Disney (1)
Dora (1)
Feber (1)
Heros (1)
Mamatoyz (1)
Marvel (1)
Miniland (1)
Play-Doh (1)
Purrfect (1)
Samatlı (1)
Simba (1)
Yakamoz (1)
(207)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(334)
(66)
(59)
(11)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(80)
ve üzeri (113)
ve üzeri (132)
ve üzeri (136)
ve üzeri (144)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL