TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fotoğraf & Video

için 120 sonuç bulundu.

Fotoğraf & Video

Çocukların eğlenirken öğrenmelerini de sağlayan eğitici oyuncakların farklı model seçenekleri bulunmaktadır. Eğitici oyuncak çeşitlerinden biri de fotoğraf & video oyuncaklarıdır. Fotoğraf ve video oyuncakları çocukların görsel hafızalarının gelişmesinde son derece yararlıdır. Sayfamızda bulunan eğitici fotoğraf ve video oyuncaklarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Eğitici Fotoğraf Oyuncakları Nelerdir?

Eğitici Fotoğraf Oyuncakları Nelerdir?

Fotoğraflar ve resimler çocukların görsel hafızalarının gelişmesinde oldukça etkin bir rol oynamaktadır. Eğitici fotoğraf oyuncaklardan bazıları; eğitici alfabe, yüz tanıma oyunu, ifade/duygu panosu, domino oyunu, resmi tamamlama oyunu gibi oyunlardır. Alfabe oyunu 3-7 yaş arasında çocuk grubu için uygundur. Eğitici ve eğlendirici oyunlardan biri olan bu oyun çocukların hafızasını ve aynı zamanda mantık ve ilişkilendirme yeteneklerini geliştirmektedir. İllüstrasyonlu bileşenler içeren bu oyuncak mantık ve gözlem kapasitesini de olumlu yönde etkiler. Bir başka görsel eğitici oyuncak olan duygu tamamlama panosu, cırt bantlı kavramların yüz kısmına yerleştirilerek duyguların yüzdeki yansımasını oluşturma esasına dayanır. Parçaların tak çıkar olmasıyla çocuklar kendilerine ait mutlu, şaşkın, üzgün gibi farklı ifadeler oluşturabilirler.

Eğitici Video Oyuncakları Nelerdir?

Eğitici Video Oyuncakları Nelerdir?

Eğitici oyuncaklardan biri de video oyuncaklardır. Bu oyuncak çeşitleri arasında oyuncak fotoğraf makinesi, oyuncak dürbün gibi çeşitler bulunmaktadır. Oyuncak fotoğraf makinesi, küçük yaş grubundaki çocuklar için oldukça eğitici bir oyuncaktır. Kameranın sahip olduğu sensör sayesinde çocuklarınızın el ve göz koordinasyon becerileri gelişmektedir. Pille çalışan oyuncak fotoğraf makineleri çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yer almaktadır. Bir başka eğitici oyuncak olan dürbün ise gerçekçi tasarımıyla çocuklarınızın seveceği özelliklerde tasarlanmıştır. Oyuncak fotoğraf makinesi ve dürbün modellerinden bazıları çocuklarınızın seveceği kahramanların desenleriyle tasarlanmıştır. Sayfamız üzerinden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Fotoğraf & Video Oyuncak Fiyatları

Fotoğraf & Video Oyuncak Fiyatları

Eğitici oyuncak fiyatları genel olarak oyuncak fiyatları ile benzerlik göstermektedir. Kategorimizde her bütçeye uygun bir oyuncak modeli bulunmaktadır. Eğitici oyuncaklarla kıyaslandığında uygun bir fiyat skalasında sunulan fotoğraf & video oyuncaklarının sayısız faydası olması paranızın karşılığını almanızı sağlayacak. Sayfamız üzerinden görebileceğiniz oyuncak markalarından bazıları; Educa, Samatlı, Vardem, Laerning Resources gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının eğitici fotoğraf ve video oyuncaklarını sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca coğrafya & tarih, müzik & sanat, doğa & bilim, matematik & sayılar, elektronik, okuma & yazma alanlarında eğitici oyuncak modelleri de bulunmaktadır. Tüm bu oyuncakları “Eğitici Oyuncaklar” kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Yaş

(49)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Marka

4M (1)
Dede (2)
Diytoy (5)
(28)
HiQ Toys (1)
KS Games (1)
Miniland (1)
Samatlı (2)
Woodoy (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (32)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL