Coğrafya & Tarih

Küçük yaşta çocuğunuza coğrafya ve tarih bilgisi vermek için kategorimizdeki oyuncak çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Karayip Korsanları arkeoloji kazı bilimi seti ile çocuğunuza ve kendinize mükemmel bir deneyim yaşatabilirsiniz. Bu set hem öğretici hem de eğiticidir. Size ve çocuğunuza kişisel müzenizi yapma fırsatı verir. Set içerisinde 2 adet Karayip Korsanları kazı çalışması, 2 adet kazı fırçası ve 2 adet kazı çubuğu bulunur. Bu kazı malzemeleri, kazı yapma işlemini kolaylaştırır ve içindeki fosil gerçek bir kazı yapmış hissi verir. Kazı seti sayesinde, çocuğunuz kazı nasıl yapılır öğrenecek. Kazı yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve ne amaçla yapıldığını kavrayacak.

Mısır'da bulunan piramitlerin gizemini bilmeyenimiz yok. Çocuğunuzun da piramitleri tanıması ve keşfetmesi için ona piramit seti alabilirsiniz. Çocuğunuz, piramit şeklinde sıkıştırılmış toprak bloğu özel kazma aletleriyle kazarak Antik Mısır insanlarını gün yüzüne çıkartabilir, tıpkı arkeologlar gibi çalışmalar yapabilir. Set içerisinde: Antik Mısır eserleri, piramit şeklinde sıkıştırılmış toprak blok, özel kazma aleti ve fırçası, plastik örtü ve kullanım kitapçığı yer alır. Plastik örtü sayesinde kazı çalışması yaparken etraf kirlenmeyecek, çocuğunuz istediği yerde arkeolojik kazı çalışmasını yapabilecek. Arkeolojik çalışma için çocuğunuzun kazma aletleriyle toprak bloğu kazması gerekir. Antik Mısır eserine denk geldiğinde ise etrafı daha dikkatli kazması gerekir. Heyecan dolu bu oyun seti ile çocuğunuz nefes kesici bir maceraya atılacak.

Çocuğunuzun tarih öncesi hayvanlar hakkında bilgilenmesini sağlamak için tarih öncesi hayvanları keşif seti alabilirsiniz. Set içerisinde: özel sıkıştırılmış toprak ve içerisine saklanmış hayvan iskeleti, vücut parçaları, boyama seti ve fırçası, özel kazma aleti ve fırçası, plastik örtü, yapıştırıcı ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Özel kazma aletleri ile toprak blok kazılır, derinliklere inildikçe tarih öncesi hayvan parçalarına daha da yaklaşılır. Kazı sonunda bulunan hayvan parçaları bir araya getirilerek tarih öncesi hayvanlar yeniden yaratılır. Üstelik bulunan hayvanlar boyama seti ile istenilen renge boyanabilir ve tıpkı gerçekmiş gibi canlandırılabilir. Bu oyun seti ile çocuğunuz, tarih öncesi yaşamış canlıları keşfedecek ve dinazorlar hakkında da bilgi sahibi olacak.

Coğrafya & Tarih

için 66 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(16)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(6)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)
ve üzeri (5)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL