TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Coğrafya & Tarih

için 235 sonuç bulundu.

Coğrafya & Tarih

Çocuğunuz öğrenme çağına geldiği andan itibaren ezberlemesi, öğrenmesi ve aklında tutması gereken öyle çok bilgi ile karşılaşacak ki, eğlenceli oyun ve oyuncakların desteğine ihtiyaç duyması oldukça yüksek bir olasılık; elbette coğrafya ve tarih de buna istisna değil. Neyse ki çocuğunuzun coğrafya bilgisini pekiştirmesi ve çok daha kolay öğrenebilmesi için pek çok farklı eğitici oyuncak burada!

Coğrafya & Tarih Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Coğrafya & Tarih Eğitici Oyuncak Çeşitleri

Söz konusu coğrafya eğitici oyuncaklar olduğu zaman akla gelen ilk oyuncak çeşidi elbette yerküre ya da diğer adı ile dünya küresi oluyor. Işıklı ya da ışıksız, standlı ya da standsız, dönen ya da sabit; seçeceğiniz dünya küresi modeli nasıl olursa olsun, çocuğunuza gezegenimizin temel fiziksel özellikleri hakkında bolca bilgi vereceği kesin. Elbette çocuğunuzun yerküreye daha ilgili ve meraklı bir biçimde yaklaşmasını istiyorsanız olabildiğince albenili bir dünya küresi modeli tercih etmenizde fayda var. Yine coğrafya konusunda oldukça eğitici olan bir diğer oyuncak da kırılma yapı modeli olarka bilinir. Çöküntü ve yükseltileri gerçekçi bir maket eşliğinde bir araya getiren bu model, özellikle deniz ve toprak yapısını öğretme konusunda oldukça başarılı bir destekçi olarak biliniyor. Nehir yatağı modelleri, piramit maketleri ve hayvan oyunları da diğer eğitici coğrafya ve tarih oyuncakları arasında.

Coğrafya ve Tarih Öğretmenin Eğlenceli Yolları

Coğrafya ve Tarih Öğretmenin Eğlenceli Yolları

Kategorimizden temin edeceğiniz birkaç coğrafya ve tarih eğitici oyun ile en sıkıcı konuyu bile eğlenceli bir şekilde çocuğunuza aktarmanız mümkün olacaktır. Oyuncaklar ile birlikte coğrafya ve tarih gibi statik konuları öğretmenin pek çok farklı yöntemi de yok değil. Ülke ve şehir temalı şarkılar, bulmaca temalı harita oyunları, farklı ülkelere ve coğrafyalara ait çocuk kitapları ve puzzle'lar, coğrafya ve tarih öğrenmenin en keyifli yöntemleri arasında kabul ediliyor. İçinde yaşadığınız coğrafyayı öğretmek için ise çocuğunuz ile birlikte her zaman bir şehir turuna çıkabilir, tarihi yerleri gezebilir ve ona hem coğrafyayı hem de tarihi canlı olarak deneyimleme fırsatı sunabilirsiniz.

Coğrafya & Tarih Eğitici Oyuncak Fiyatları

Coğrafya & Tarih Eğitici Oyuncak Fiyatları

Kategorimizde pek çok farklı eğitim tarzına hitap eden, birbirinden çeşitli eğitici oyun ve oyuncak bulmak mümkün. Çocuğunuzun coğrafyasını pekiştirmek ve üzerinde yaşadığı dünyayı daha iyi anlayaiblmesini sağlamak için satın alacağınız ışıklı bir yerküre, onu tahmin bile edebileceğiniz daha fazla meraklandıracak ve algılarını açacaktır. Aynı şekilde tarih öncesi ve sonrası hayvanları inceleyen oyun kartları da hayvanlar alemini daha yakından tanımasına yardımcı olacaktır. Tarih temalı kutu oyunları, dinozor maketleri, kaz-keşfet oyunlar, mini teleskoplar, şeffaf mikroskoplar ve ülke temalı lego setleri de kategorimizin diğer tercih edilen ürünleri arasında. Clemento, Green Board Games, Vardem gibi çocuk oyuncakları markalarının ürünleri burada sizleri bekliyor. Birbirinden eğlenceli ve eğitici oyuncak çeşitleri için Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Clementoni (39)
Diytoy (1)
(58)
Edutoys (2)
EYMEN (1)
KS Games (1)
Mattel (1)
Sunman (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (107)
Kız (8)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(70)
(22)
(12)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (21)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL