TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Araba Yarış Seti

için 944 sonuç bulundu.

Araba Yarış Seti

Yarış arabaları söz konusu olduğunda her erkek çocuğun ilgisinin tamamiyle o oyuncağa çekildiği ortada. Oyuncak yarış arabası, bir erkek çocuğunun oyuncak koleksiyonundaki belki de en sevdiği oyuncağıdır. Ona keyifli bir yarış deneyimi yaşatmak için havalı mı havalı bir araba yarış seti almanın vakti sizce de gelmedi mi?

Araba Yarış Setinde Neler Var?

Araba Yarış Setinde Neler Var?

Araba yarış setleri, içerisinde bir yarış pistinin de bulunduğu, özel oyuncak araba setleri olarak karşımıza çıkar. Bu setler halinde çocuğunuzun kendi odasını, evin holünü ya da salonu, dilediği anda kocaman bir yarış pistine çevirmesi mümkündür. Pil ile ya da elektriğe takılarak çalışan yarış arabası setleri, farklı yol uzunluklarında, farklı araba miktarı ve çeşitlerinde ve elbette pek çok farklı temada üretilebilmektedir. Kimi araba yarış setleri pille çalışan yarış arabası maketlerinden oluşurken kimileri uçak, askeri araç, kamyon ya da helikopter gibi farklı ulaşım modellerinin uyarlamalarından meydana gelir.

Araba Yarış Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Araba Yarış Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuğunuz için herhangi bir araba yarışı seti satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, çocuğunuzun yaşına uygun bir set almaktır. Bu tür setlerin içerisinden çıkan ufak ve sert parçalar, henüz bu tarz oyun yaşı gelmemiş çocuklar için boğulma tehlikesi içerebilmektedir, bu nedenle de ürünün her şeyden önce yaş sınırına göz atmakta fayda vardır. Çoğu araba yarışı seti, genellikle üç yaş ve üstü çocuklar göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Araba yarış seti satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da, çocuğunuzun gerçekten ilgi duyduğu bir temaya özgü bir set temin etmektir. Bazı çocuklar özellikle asker temalı oyuncak ve araçlardan hoşlanırken bazıları karayolları yerine havayolları araçları ile oynamayı tercih edebilirler. 3 yaşını aşmış olan çocuğunuz, size hali hazırda ne tür oyuncaklardan hoşlandığının sinyallerini vermeye başlayacağı için bu seçimi yapmak, pek de zor olmayacaktır. Dayanıklılık, kaliteli malzemeden üretim ve güvenilir bir oyuncak markası da araba yarışı seti seçiminde dikkat edilmesi gereken diğer unsurlardan.

Araba Yarışı Seti Modelleri & Fiyatları Neler?

Araba Yarışı Seti Modelleri & Fiyatları Neler?

Kategorimizde en popüler çocuk oyuncak markalarının birbirinden keyifli ve çeşitli araba yarışı seti modelleri ile karşılaşmanız mümkün. Çeşitli renk ve formlarda elektrikli yarış setleri, trafik kurallarını da entegre eden eğitici yarış setleri, çocuğunuzun favori çizgi film ya da sinema karakterini temsil eden oyuncak araba yarış seti ve çok daha fazlası, bu kategorimizde anne-babaların beğenisine sunuluyor. Işıklı ve sesli hızlı trenler, çarpışan arabalar ve maket uçaklar da yine bu kategoride en çok tercih edilen oyuncak çeşitleri arasında. Araba yarış seti fiyatları ise satın aldığınız ürünün markasına, çeşitliliğine, parça sayısına ve fonksiyonlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Hot Wheels, Disney, Vardem, Sunman, Birlik gibi farklı oyuncak markalarının araba yarış setleri burada sizleri bekliyor. Çocuğunuz için birbirinden yaratıcı ve eğitici oyuncakları incelemek için Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimizi ziyaret edin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (2)
Air Flyer (1)
Cars (19)
Dede (8)
(141)
Dolu (1)
Eseras (1)
Hot Wheels (133)
Maisto (3)
Mattel (28)
Nerf (1)
Pilsan (9)
Shelcore (1)
Simba (13)
Sunman (67)
Vardem (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (197)
Unisex (47)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(136)
(49)
(8)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (23)
ve üzeri (25)
ve üzeri (25)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL