TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Araba Seti

için 5,875 sonuç bulundu.

Araba Seti

Oyuncak araba modelleri arasında çocukların en sevdiği modelleri set halinde satılan çoklu araba setidir. Araba setlerinde adından da anlaşılacağı gibi birden fazla araba modeli yer alır. Arabalarla oynamayı seven çocuklar için güzel bir oyuncak alternatifi olabilecek araba setlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Araba Setleri

Araba Setleri

Araba setleri arasında farklı araba modellerinin oyuncak versiyonları bulunmaktadır. Çocukların severek oynadığı araba setlerinden bazıları; oyuncak kamyon seti, oyuncak tren seti, çöp kamyonu seti, küçük araba seti gibi araba setleridir. Çek bırak araba bulunan setler de çocukların severek oynadığı setlerdir. Çek bırak arabaların çalışma prensibi düz bir zeminde arabayı geriye doğru çekip bırakmak esasına dayanır. Farklı renk ve farklı sayılarda çek bırak arabalardan oluşan setleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca polis, jandarma, ambulans, itfaiye gibi kurumsal araçların oyuncak araba setleri de çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Bu oyuncaklar çocukların bu arabaları tanıması açısından da oldukça faydalıdır.

Oyuncak Araba & Setlerin Çocuklara Faydası

Oyuncak Araba & Setlerin Çocuklara Faydası

Oyun oynamak çocuğun toplumla bütünleşme, sosyalleşmesi ve kaynaşması açısından oldukça önemlidir. Araba setleri sayesinde çocuğunuz arkadaşlarıyla birlikte oyun kurabilir. Bu da doğrudan çocuğunuzun oyun kurma kabiliyetinin gelişmesine yardımcı olur. Özellikle 2-3 yaşından itibaren çocukların tren yolu, köprü, demir yolu gibi oyuncaklarla oynamaları uzmanlar tarafından da önerilir. Çocukların motor gelişimlerinin artması ve hareketlerinin daha da düzelmesiyle birlikte 3-4 yaşından itibaren ise yük arabası, üç tekerlekli taşıtlar gibi oyuncaklar onlar için uygun olacaktır. Oyuncak kamyon, yük arabası gibi oyuncak arabalar çocukların denge kurmayı sağlamasını kolaylaştırır. Ayrıca farklı boyutlardaki arabalardan oluşan araba setleri çocukların boyut algısının gelişmesine de yardımcı olur. Araba setinde yer alan arabaları arkadaşlarıyla paylaşarak birlikte oynayan çocukta paylaşım duygusu da dolaylı olarak gelişmiş olur.

Araba Seti Fiyatları

Araba Seti Fiyatları

Oyuncak araba fiyatları ve araba seti fiyatları oyuncağın malzemesine, markasına ve kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Çocuğunuz için araba seti satın alırken fiyatından önce çocuğunuz için faydalı bir oyuncak olmasına ve sağlığa zararlı bir maddeden üretilip üretilmediğine dikkat etmeniz gerekir. Kategorimizde her bütçeye uygun araba seti modeli bulunmaktadır. Eğer siz de çocuğunuzu mutlu etmek ve gelişimine yardımcı olmak için araba seti satın almak istiyorsanız sayfamızdaki modellere göz atabilirsiniz. Dilerseniz fiyata göre sıralama yaparak kafanızdaki fiyat aralığında yer alan ürünleri görebilirsiniz. Oyuncak araba seti markalarından bazıları; Cars, Disney, Hot Wheels, Road Rippers, Vardem, SusleBaby, Revell gibi markalardır. Tüm bu markaların ve daha fazlasının oyuncak araba setlerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz. Ayrıca diğer oyuncak araçları da görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2Kids (22)
4M (3)
Air Ocean (1)
Ben10 (1)
Birlik (7)
Bruder (24)
CARRARO (6)
Cars (18)
CAT (3)
Dede (27)
(579)
Dolu (4)
Eseras (1)
Ferrari (1)
Fisher Price (173)
Hasbro (4)
Hot Wheels (350)
Kanz (5)
Maisto (40)
Matchbox (20)
Mattel (107)
Nerf (2)
New Toys (1)
Pilsan (15)
Pinypon (2)
RMZ City (3)
Samatlı (1)
Siku (25)
Simba (16)
smoby (1)
Star Wars (1)
Sunman (25)
Tomy (1)
Tonka (1)
Toystoys (1)
Vardem (85)
Wow (2)
Zoob (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (632)
Unisex (362)
Kız (8)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(607)
(25)
(15)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(114)
ve üzeri (144)
ve üzeri (162)
ve üzeri (170)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL