Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Oyuncak Araba Seti

için 4,903 sonuç bulundu.
 • 519,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  494,99 TL

  HappyCenter
  %100
 • 587,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  562,99 TL

  HappyCenter
  %100
 • 399,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  384,50 TL

  bidunyaoyuncak
  %100
 • 159,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  154,90 TL

  bidunyaoyuncak
  %100
 • 370,00 TL 325,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  310,99 TL

  % 12
  MasOyuncak
  %100
 • 549,51 TL

  Sepette Ek İndirim

  524,51 TL

  TeknomedaShop
  %99
 • 587,99 TL

  Sepette Ek İndirim

  562,99 TL

  HappyCenter
  %100
 • 550,00 TL 499,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  479,00 TL

  % 9
  pozcuova
  %100
 • 95,00 TL 81,99 TL
  % 14
  MasOyuncak
  %100
 • 399,50 TL

  Sepette Ek İndirim

  384,50 TL

  bidunyaoyuncak
  %100
 • 204,34 TL

  Sepette Ek İndirim

  194,34 TL

  barbun
  %93
 • 64,34 TL
  ÜrünGezegeni
  %87
 • 89,00 TL 69,99 TL
  % 21
  Güvenoyuncak
  %95
 • 155,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  150,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 179,90 TL 178,46 TL

  Sepette Ek İndirim

  173,46 TL

  AtlasKırtasiye
  %97
 • 179,90 TL 178,46 TL

  Sepette Ek İndirim

  173,46 TL

  AtlasKırtasiye
  %97
 • 155,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  150,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 74,00 TL
  MarkaMakina
  %100
 • 107,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  102,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 155,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  150,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 107,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  102,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 610,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  580,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 159,90 TL 119,90 TL
  % 25
  SoleShopping
  %100
 • 107,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  102,00 TL

  MarkaMakina
  %100
 • 107,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  102,00 TL

  MarkaMakina
  %100

Araba Seti

Çocukların gelişiminde sağlıklı bir büyüme süreci geçirmeleri için gördükleri ilgi ve sevgi oldukça büyük bir yer kaplar. Atlanamayacak kadar önemli bir diğer etken ise şüphesiz oyun ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Oyun, çocuğunuza, kendine özgü ilgi alanlarını takip ederek, yeni beceriler geliştirmesi ve hareket haline geçerek deneyim kazanması için harika bir fırsat verir. Bu süreçte seçilecek oyuncakların varlığı oldukça önemlidir. Çocuğunuzun sahip olduğu oyuncaklar ile etkileşimi, gelişimini şekillendiren etkenlerdendir. Özellikle küçük çocuklar için oyuncak seçmek kolay gibi görünse de çocuğunuz için doğru ürünü seçmek bazen karmaşık bir süreç olabilir. Çocukların uzun süre boyunca merakla kullanabileceği oyuncaklardan biri olan oyuncak arabalar her dönemin favorilerindendir. Oyuncak araba seti , içinden birden fazla model barındırması ile farklılık göstererek çocuklarının ilgisini çeker ve uzun süre boyunca sıkılmadan oynarlar. Günümüzde bu artan ilgiye karşılık veren firmalar pek çok oyuncak araba çeşidi çıkararak çeşitlilik sağlar. Çocuklar hem iç hem de dış mekanlarda yaratıcı oyunlar kurgularken arabalarıyla eğlenebilirler. Bu oyuncaklar birçok materyalden yapılabilir. Renk, model, boyut, enerji kaynağı gibi konularda farklılaşabilir. Araba tutkunları ve daha büyük yaştaki insanların da ilgisini çeken maket araba seti ile arabaların bütün teknik detaylarını keşfedebilirsiniz. Hobi olarak ülkemizde gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir. Bir yandan kendi emeğiniz ile şekil verirken diğer yandan öğrenmenizi sağlayan, keyifli vakit geçirmenizin eğitici bir hobi olacaktır. Koleksiyon yapmayı seven yetişkinler için iyi bir alternatiftir. Oyuncak araba seti çeşitlerini keşfetmek için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Oyuncak Araba Modelleri

Oyuncak Araba Modelleri

Oyuncak araba seti , içerdiği farklı özelliklere göre değişik modellerde bulunabilir. Her yaştan çocuğun sıkılmadan oynadığı bu setler arasından; mini iş makineleri, kumandalı arabalar, kamyonlar, otobüsler ve yarış arabaları en çok sevilenlerdendir. Çocukların güvenliği için oyuncaklar üzerinde bulunan yaş grubu uyarısı dikkate alınmalıdır. Bu standardı oluşturan ilkeler; kullanılan materyal, küçük ve ayrılabilir parçaları olmasına şekillenir. Arabalara ilgi duyan küçük çocuklar için plastik materyalden oluşan çek bırak oyuncak araba seti tercih edilebilir. Oldukça eğlenceli olan bu oyuncak aynı zamanda çocukların motor gelişimini desteklediği için de özellikle tercih edilir. Arabalarla oynamak, duyusal bir etkinliktir ve çocuklara bilişsel neden ve sonuç kavramına dair fikir kazanmasını sağlar. Oyuncağı hareket ettirmek için yapılan denemelerde itme ve çekme kavramı ile tanışan çocuk deneyerek öğrenir. Ayrıca ebeveynlerin enerji kaynağının bitmesi gibi bir endişe yaşamamalarını sağlar. Metal oyuncak araba seti genellikle araba modellerini toplamayı seven koleksiyoncular tarafından tercih edilir. Parlak renkte ve birçok farklı modelde bulunabilir. Yollarda kullanılan otomobillerin, belirli ölçütlerde küçültülmüş versiyonları olan maketler, genellikle metal kaplamadan oluşur. Gerçeği ile birebir benzeyen bu modeller çocukların merakını gidermek içinde incelemeyi sevdikleri oyuncaklardandır. İlk otomobilin icadından bu yana mekanik ve tasarım olarak her zaman merak edilmiştir. Bu sebeple maket araba seti modelleri her zaman ilgi görmüştür. Günümüzde eski arabalara karşı duyulan ilgiden dolayı klasik oyuncak araba seti modellerinin artışına sebep olmuştur. Ayrıca klasik arabaların incelikli tasarımını evlerinde görmek isteyenler tarafından tercih edilen bir ev dekorasyon objesi haline gelmiştir. Yenilikçi fikirler ve gelişen modellerle ilgilenenler için maketler ya da klasikleşen eski tarz seçenekler yerine uzaktan kumandalı oyuncak araba yarış seti tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda birden fazla kullanıcı ile oynandığı zaman hız tutkusu ile yarışın tadını çıkarabilirsiniz.

 Araba Setlerinin Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Araba Setlerinin Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Eğlenerek öğrenmeyi seven çocuklar için oyuncak seçimi belirli bir yaş aralığı için oldukça önemlidir. Önlerine çıkan her şeyi kavrayabildikleri ve bulundukları çevreden etkilenerek, geliştikleri kritik bir dönem olduğu için ebeveynler oyuncak seçimi konusunda oldukça hassastır. Oyuncak araba seti ile oynamak çocuğunuzun duygusal, sosyal ve fiziksel gelişimine yardımcı olabilir. Bu konuda yapılan araştırmalar oyuncak arabaların tüm bu alanlarda hızlı bir gelişim sağlaması için en etkili türlerden biri olduğunu göstermektedir. Çocukların birlikte oyun oynamasını sağlayan mini oyuncak araba seti , bu yaratıcı senaryolar ile hem iç hem de dış mekâna taşınabilir. Farklı nesnelerin keşfedilmesi, hareket kabiliyetinin geliştirilmesinde de son derece etkilidir. Oyuncağını hareket ettirmek isteyen çocuk, motor becerilerini geliştirebilir, farklı çeşitlilikte karşılarına çıkan bu setler sayesinde keşfetmeye devam ederek yeni beceriler edinebilir. Bir amaç kazanması konusunda da yardımcı olabilir. Oyuncak polis araba seti ile karşılaşan çocuk merak ederek bir mesleği öğrenebilir. Sesli ve ışıklı ürün seçenekleri ile çevresinde gördüklerini daha iyi algılayabilir. Renkli gövdeleri ve dikkat çeken özellerini inceleyebilir, yaratıcılığı kullanarak ileride görmek istediği arabayı tasarlama girişimlerine başlayabilir. El ve göz koordinasyonunda gelişim sağlayabilir. Oyuncak takla atan araba seti ile oynarken kelime hazinesine yenilerini katabilir, arabaların çıkardığı sesleri taklit ederek öğrenebilir. Günümüzde uzaktan kumandalı araba çeşitlerinin geldiği son nokta olan bu set ile yeni nesil tasarımları inceleyebilirsiniz. Led ışıklar ile dikkat çekici akrobatik hareketler yapan bu araba oldukça büyük bir ilgi görmektedir. Arka kısmında bulunan beş ve altıncı tekerleri sayesinde yapabildiği çılgın hareketler ile aksiyon severlerin yeni gözdesi olan model pil ile çalışmaktadır.

 Araba Seti Fiyatları

Araba Seti Fiyatları

Oyuncak araba seti , kuşkusuz her yaş grubunun ilgisini çeken özelliklere sahiptir. Yapılan araştırmalara göre çocukların sosyal, fiziksel ve duygusal gelişimine en çok destek veren türlerden biri olarak yoğun bir ilgi görmektedir. Küçük oyuncak araba seti ile birden fazla çocuğun oyun ihtiyacını karşılayabilirsiniz. İçerisinde göz alıcı renklere sahip pek çok model bulundurduğu için uzun bir süre sıkılmadan oynamasını garanti altına alacağınız bir ürün seçebilirsiniz. Meslek gruplarını daha iyi tanımasını istediğiniz zaman oyuncak asker araba seti alarak çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesi yönünde büyük bir katkı sağlayabilirsiniz. Hatta gelecekte ilgisini çekecek bir mesleğin yardımcısı olan aracı alarak çocuğunuzun motivasyonunu arttırarak bir ideal yaratmasına yardım edebilirsiniz. Büyük oyuncak araba seti ile dış mekânda çocukların çevreyi ve doğayı tanımasına fırsat veren oyunlar oynanabilir. Aynı zamanda kepçe, dozer, çekici gibi iş makinelerin tasarımını yakından inceleme fırsatı verir. Oyuncak kategorisinde en çok satılan ürünlerden biri olan 10’lu oyuncak araba seti ; klasik arabalar, farklı meslek gruplarının kullandığı araçlar ve spor modeller ile tamamlanarak değişiklik gösterebilir. Genellikle üç yaş üzeri çocukların kullanımına uygundur, yine de üzerindeki yaş aralığını kontrol edilerek alışveriş yapılması daha sağlıklı olacaktır. Kız ya da erkek tüm çocukların oynamak isteyeceği bu set genellikle metal, plastik ya da ikisinin birleşimi bir içerikten oluşur. Yetişkinlerin de dikkatinden kaçmayan bu ürünler, ayrıca her yaştan insan için iyi bir hediye fikri olabilir. Yüzlerce seçenek arasından kendi bütçenize uygun fiyat aralığında bir ürün bulabilirsiniz. Materyal, marka ya da modele bağlı olmak üzere fiyatlar değişiklik gösterebilir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz, görsel ve eğlenceli olan bu setlere ulaşmak için sayfamıza göz atabilir ve oyuncak araba seti fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Hot Wheels (54)
Pilsan (62)
Sunman (59)
Maisto (48)
Vardem (46)
2Kids (29)
Bruder (27)
Simba (25)
Polesie (24)
Matchbox (10)
Siku (8)
Cars (6)
Birlik (5)
CARRARO (3)
CAT (3)
Mattel (3)
Barbie (2)
Can-Em (2)
Dede (2)
KS Games (2)
Wow (2)
Dolu (1)
Kanz (1)
Pinypon (1)
Tonka (1)
Woodoy (1)
(580)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş

(179)
(30)
(9)
(6)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Unisex (1126)
Erkek (362)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (34)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)
ve üzeri (44)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL