KIZ ÇOCUK ABİYE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Abiye

Zor olduğu kadar zevkli olan bu işte özellikle kız çocuklarına kıyafet seçmek çok daha eğlencelidir. Bunun sebebi kız çocuk kıyafetlerinin daha renkli, daha süslü ve daha şık olmasıdır. Özel günlerde, doğum günlerinde, yakınların düğünlerinde kız çocuk abiye seçimi yapmak gerekmektedir. Çocuklar için de abiye modelleri çok çeşitlidir. Kız çocuk abiye elbise modelleri en az yetişkinlerin abiye modelleri kadar çok çeşitli olmaktadır. Kız çocuk abiye kıyafetleri seçimi yaparken çok sayıda kritere önem vermek gerekmektedir. Çocuğun çocuk olduğu unutulmamalı ve seçimlerde sanki yetişkinmiş gibi abartılı kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Abiye kıyafet de olsa çocuk kıyafetin içerisinde rahat ve mutlu olmalıdır.

Kız Çocuklarını En Mutlu Eden Kıyafet Türü, Abiyeler

Kız Çocuklarını En Mutlu Eden Kıyafet Türü, Abiyeler

Çocuk Giyim & Aksesuar tercihleri yapılırken en çok kumaşına ve rahatlığına önem verilmelidir. Her ne kadar bu seçim abiye bir kıyafet için olacak olsa da pamuklu, doğal kumaşlar ile yapılmış, yumuşak ve rahat modellerin tercih edilmesi gerekmektedir. Çocuk en şık kokteylde ya da düğünde bile oradan oraya koşmak ve eğlenmek ister. Dolayısıyla abiye elbise modelinin bol olması, hareket etmesini kolaylaştıracağından daha fazla tercih edilmelidir. Abiye elbisenin altına giyilecek olan çorapta yumuşak ve rahat bir çorap olmalıdır. Özellikle eğer külotlu çorap giyilecek ise çorabın çocuğu sıkmaması ve bunaltmaması gerekmektedir. Bu nedenle biraz büyük bir külotlu çorap tercih edilebilir. Kız çocuk abiye bedenleri genel olarak yaşa göre sınıflandırılmıştır. 10 yaş kız çocuk abiye, 11 yaş kız çocuk abiye, 12 yaş kız çocuk abiye modelleri şeklinde her yaşa uygun abiye modeli bulunmaktadır. Bu modeller tercih edilirken çocuğun yaşının yanı sıra tabii ki fiziksel özellikleri de göz önünde bulundurulmalıdır. Çocuk yaşıtlarından daha minyon ya da daha iri olabilir. Bu nedenle seçim yapılırken çocuğun fiziksel özelliklerine uygun bir yaşa göre abiye modeli tercih edilmelidir. Gidilecek özel gün eğer bir yakınının düğünü ise genel olarak kız çocuk abiye gelinlik modellerine bakılmaktadır. Gelinlikler genel olarak kat kat ve tüllü olduklarından küçük yaşta çocukları rahatsız edebilir ya da korkutabilir. Fakat çocuk gelinliğin içerisinde kendini çok mutlu hissedecektir. Gelinliğin altına tercih edilen çorap daha önce de belirttiğimiz üzere çocuğu sıkmayan bir çorap olmalıdır. Gelinlik modelinin üst kısımları çocuğu çok rahatsız edecek cinsten olmamalıdır. Çocuk kendini o elbise içerisinde rahat hissetmez ise huzursuz olabilir. gelinlik modeli eğer çok küçük bir çocuk için se etek boyu çok uzun seçilmemelidir. Çünkü, çocuk düğünde dahi olsa koşmak ve arkadaşları ile oynamak isteyecektir. Eteklerine takılıp düşme ihtimaline karşın olarak etek boyu daha kısa tercih edilebilir. Her ne kadar abiye modeli giyinmiş olsa da ayakkabı tercihi de rahat olmalıdır. Hatta gerekirse spor ayakkabı bile tercih edilebilir.

Kız Çocuk Abiye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kız Çocuk Abiye Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Özel günler yetişkinler gibi çocuklarda da heyecanla beklenir ve önem verilir. Özel gün ya da gecelerde kız çocuklarının kendilerini daha güzel ve mutlu hissetmeleri için kız çocuk abiye modelleri tasarlanmakta ve dikilmektedir. Her yaş grubuna göre kız çocuk abiye elbise modelleri mevcuttur. Kız çocukları renkli, tüllü, kabarık, cıvıl cıvıl bu abiye modellerini çok sevmekte ve dolaplarının baş köşesine koymaktadır. Özellikle küçük yaşta kız çocukları abiye kıyafetleri içerisinde bir masal kahramanı ya da prenses gibi kendilerini hissedeler. Zaten kız çocukları için abiye modelleri seçilirken masal kahramanlarından esinlenerek modeller yaratılmaktadır. Kız çocukları erkek çocuklarından farklı olarak daha küçücük yaşlarda bile kendilerine bir tarz oluşturur ve kendi kıyafetlerini kendileri seçmek ister. Bu özel günler için çok daha geçerli bir durumdur. Kız çocuk abiye elbise fiyatları elbisenin modeline ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Tüller, simler, danteller yetişkin abiyelerinde olduğu gibi kız çocuk abiyelerinde de kullanılmaktadır. Her çocuğun zevkine uygun şekilde abiye modeli bulmak mümkündür. Masal ve çizgi film karakterlerinin kostümleri de abiye kıyafet olarak kullanılabilmektedir. Bu durumda kız çocuk abiye fiyatları farklılaşabilmektedir. Çünkü genel olarak masal ya da çizgi film karakterlerinin kıyafetleri lisanslı ürünler olmaktadır. Bunun dışında her keseye uygun kız çocuk abiye modeli bulmak mümkündür. Çünkü kız çocuklar için abiye kıyafetleri çok çeşitlidir. Neredeyse her markada bulunabilir. Çok hesaplı olan abiye modelleri de bulunmaktadır. Fiyatlar yaş gruplarına göre de farklılık gösterebilmektedir.

Kız Çocukları için Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kız Çocukları için Abiye Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Her yaş grubunun özellikleri birbirinden farklıdır. Dolayısıyla kız çocuklar için abiye kıyafetler tasarlanırken yaş gruplarının özellikleri de göz önüne alınmaktadır. Uzun ya da kısa kollu, hiç kolu olmayan, kısa, uzun, kabarık, tarlatanlı, tüllü ve bunlara benzer çok fazla kız çocuk abiye elbise modelini piyasada bulmak mümkündür. Kız çocukları genel olarak abiye elbise modellerini çok sevmekte ve günlük hayatlarında bile giymek için ısrar etmektedirler. Kız çocuk abiye satın al işlemi yapmadan önce tabii ki sağlık açısında üretildiği malzemeye de dikkat etmek gerekmektedir. Kız çocuk için üretilen abiyelerde kaliteli kumaşlar kullanılmalıdır. Ayrıca kız çocuk abiye al için elbisenin daha hafif, yaylanma özelliği olan ve esnek kumaştan yapılmış olmasına da özen göstermek gerekmektedir. Çocukların abiye kıyafet içerisindeki hareket özgürlüğü kesinlikle kısıtlanmamalıdır. Aksi halde kız çocuk abiye giyim içerisinde kendini rahat hissetmez ve elbiseyi çıkartmak ister. Çocuklar üstlerini çok basit bir şekilde kirletebilmektedir. Bu nedenle kumaşın yıkanabilir olmasına da dikkat etmek gerekmektedir. Çocukluk dönemi insanların yetişkinlik dönemlerinde iz bırakan önemli bir dönemdir. Özellikle çocuğun kendine özel olan okuma bayramı, ana okulu ya da ilk okul mezuniyeti gibi özel durumları sadece bir kere yaşayacağı ve hayat boyu hatırlayacağı güzel günlerinden bazılarıdır. Bu nedenle çocuğun mutlu olması ve kendini özel hissetmesi için böyle günlerde özel ve güzel kıyafetler giymesi önemlidir. Ayrıca yakınlarının düğünlerinde, nişanlarında ya da herhangi bir davette de bir yetişkin gibi çocuklarda kendilerini daha güzel ve mutlu hissetmek ister. Bu nedenle kız çocuk abiye kıyafetleri oldukça önemlidir. Tabii ki bu modeller tercih edilirken sadelikten de çok fazla uzaklaşmamak gerekmektedir. Çocuğun küçük bir kız çocuğu olduğu unutulmamalıdır. Sağlığa zararlı madde içermeyen, renk renk, cıvıl cıvıl abiye modelleri kız çocukları için tercih edilebilir. Kız çocuklarınıza abiye kıyafetler bakmak ve ayrıntılı bilgiye erişmek istiyorsanız Kız Çocuk Giyim sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.