ERKEK ÇOCUK CEKET & YELEK

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Çocuk Ceket & Yelek

Ceket ve yelek modelleri üst giyimde şıklık arayanların giyiminde her zaman yer bulur. Erkek çocuğunuzun stil sahibi olmasını ve kendi tarzını yaratmasını istiyorsanız onun gardırobunda bu parçalardan bulundurmayı düşünebilirsiniz.

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Modelleri

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Modelleri

Ceket, uzun kolları ve cepleri olan, bele kadar gelen, önden düğmeli veya fermuarlı bir üst ve dış giysisidir. Erkek çocuk ceket de bu tanıma uymakla birlikte çok daha canlı renkler ve keyifli desenlerle beğeninize sunulduğu da olur. Erkek çocuk ceket modelleri kapüşonlu veya kapüşonsuz, spor veya abiye dahil zengin bir çeşitliliğe sahip. Sweat ceket ve kot ceket popüler erkek çocuğu spor ceket modelleri arasında ilk sıralarda. Abiye ceketler ile çocuğunuz kendi takım elbise kombinini kendi oluşturabilir. Erkek çocuğu blazer ceket ise hem spor hem abiye esintileri taşıdığı için kullanım alanı oldukça geniş. Yelek, ceket altına giyilen kolsuz giysi olarak tanımlansa da şişme yelekler aslında dış giyim parçalarındandır. Erkek çocuğu için yelek modelleri onları rüzgardan ve serinden korur. En çok aranan erkek çocuk yelek modelleri hiç şüphesiz lisanslı takım ürünleri.

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Seçerken

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Seçerken

Çocuk ceket ve çocuk yelek bedenleri 2 yaştan başlayıp 14 yaşa kadar uzanır. Çocuğunuzun bedeni her zaman yaşını temsil etmeyebilir. Bazen markalar arasında da beden farkları bulunur. Kot ceket ve sweat ceketlerin biraz büyük beden olması kabul edilebilir. Ama özel kesimli abiye ve blazer ceketlerin şık durması için çocuğunuza ne dar ne bol olmalıdır. Doğru bedeni bulmak deneme yanılma gerektirebilir. Ayrıca, ceket ve yelek seçerken onların nerede ve ne zaman giyileceğini de göz önünde bulundurun. Keten ceketler muhtemelen parkta bir yürüyüş veya bisiklet turu için uygun olmayacaktır ama davetler ve kutlamalar için idealdir. Spor giyimde ceket kombinleri veya yelek kombini oluşturmak zor değil. Ama abiye kombinlerde renklere ve kumaş türlerine bile dikkat etmelisiniz. Mesela, kot ceket kumaş pantolon kombini, keten ceket kot pantolon kombini daha ciddi duracaktır.

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Fiyatları

Erkek Çocuk Ceket ve Yelek Fiyatları

Erkek çocuk ceket fiyatları ve yelek fiyatları erkek çocuk üst giyim parçalarından umabileceğiniz bir ortalamada seyreder. Tişört veya gömlek gibi daha ince ve küçük parçalardan biraz daha yüksek fiyatlı olsalar da onlar kadar sık giyilip çıkarılmayacakları için uzun vadede en az onlar kadar bütçe dostu bir hesap sizi bekler. Lisanslı olmayan ürünler elbette biraz daha ekonomik olacaktır. Çocuğunuzun ceketlerini ve yeleklerini keyifle giymesi için onları almadan önce fikrini sormayı ihmal etmeyin. Adidas, 10 Is Shoes, Ak Giyim, Akkaya, , Cvl, Fenerbahçe, Galatasaray, Losan, Koton, Mayoral, Monna Rose, Nanica, Puledro, Thermoform, Wonder Kids, Zeyland ve aradığınız diğer markaların erkek çocuk ceket ve yelek modellerini burada bulmanız mümkün. Erkek Çocuk Giyim kategorimizde ceket ve yeleklerin yanı sıra tişört, gömlek, eşofman, sweatshirt, kazak, hırka, mont, kaban, kot ve diğer parçalara göz atabilirsiniz.