ÇELİK SET & TAKIM

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Çelik Set & Takım

Çelik set modelleri, kolye, küpe, saat, kravat iğnesi, bileklik, yüzük, kol düğmesi gibi pek çok farklı çelik aksesuardan oluşabilir. Kategorimizde bulunan otantik, Türk, Osmanlı, aşk, çiçek, hayvan temalarına sahip çelik takı seti modelleri, sarı, bronz, gri, pembe, kırmızı renk çelik kaplama seçenekleri sunuyor. Çelik takı fiyatları hakkında detaylı bilgi edinmek ve modelleri karşılaştırmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Taşlı Çelik Set Modelleri

Taşlı Çelik Set Modelleri

Kategorimizde bulunan doğal ve değerli taş set modelleri, beyaz, kırmızı, pembe, sarı, yeşil, siyah, mavi ve karışık renk taş seçeneği sunmaktadır. Çelik doğal taşlı set modellerinde, sitrin, kaplan gözü, ametist, turkuaz, firuze, mercan gibi taşlar kullanılıyor. Değerli taşlı çelik setlerinde ise zirkon, Swarovski gibi parlak kristal taşların tercih edildiğini görüyoruz. Forentina’nın firuze taşlı kolye, küpe, saat aksesuarlarından oluşan çelik taşlı setlerini, Swarovski markasının Swarovski taşlı kolye küpe setlerini, Mark Jakko markasının zirkon taşlı rose altın kaplama çelik taşlı set tasarımlarını, Mark Jakko markasının sarı taşlı kolye ve küpeden oluşan çelik takı setlerini, Chavin markasının cam taşlı bileklik, küpe, kolye taşlı setlerini, 365 Day Sun markasının altın kaplama çelik Swarovski taşlı baykuş modelli kolye ve küpe takımlarını ve çok daha fazlasını kategorimizden inceleyebilir, çelik takı setlerinin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Taşsız Çelik Set Modelleri

Taşsız Çelik Set Modelleri

Çelik set kategorimizde bulunan taşsız çelik setler, sarı, gümüş, siyah, çift renk, üç renk, siyah, beyaz renk seçenekleri sunmaktadır. Hem spor hem fantezi tarza hitap eden taşsız çelik takı modelleri, altın ve gümüş kaplama çeşitleriyle sizlerin seçimini bekliyor. Taşsız çelik takı modelleri arasında, erkek zincir çelik takı seti modelleri, rose kaplama kadın minimal çelik kolye küpe setleri, çiftler için gümüş kaplama kalp kolye ve bileklik takımları, hayvan figürlü çelik bileklik setleri, mat siyah çelikten zincir kolye ve bileklik takımları, mineli altın kaplama bayan çelik setleri, çiçek motifli taşsız set modelleri, gümüş kaplama sonsuz işareti motifli çelik takımlar ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Çelik Set & Takım Fiyatları

Çelik Set & Takım Fiyatları

Altın ve gümüşe göre çok daha uygun bir fiyat aralığına sahip olan çelik aksesuar modelleri uzun ömürlü bir kullanım performansı sunuyor. Çelik takı markaları, hem uygun fiyatları hem yüksek performansı hem de şık görünümü için çelik aksesuarlardan setler sunuyor. 365 Day Sun, Avon, By Erhan Kahraman Design, Chavin, Dilruba Takı, Emporio Armani, Façonnable, FC Dizayn, Forentina, Getss, Gumush, Mark Jakko, Michael Kors, Oriflame, Osmanlı Gümüş, Rossini, Seymen Silver, Swarovski gibi pek çok markanın ürünleri Çelik Set & Takım kategorimizde sizleri bekliyor. Çelik takı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için Çelik Takılar kategorimize uğrayın, modelleri ve fiyatları karşılaştırın, bütçenize ve zevkinize göre bir takı seti modeli bulacaksınız.