TAŞLI SET

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Taşlı Set

Taşlı çelik setler; küpe, kolye, bileklik, bilezik, saat gibi aksesuarlardan oluşan çelik taşlı takı setleridir. Swarovski, zirkon, turkuaz gibi doğal ve değerli taşlardan hazırlanan çelik taşlı set tasarımlarını incelemek ve çelik takı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak isteyenler kategorimizi inceleyebilir. Sarı, bronz, gri, kırmızı renk çelik kaplama seçenekleri sunan kategorimizde her bütçeye uygun seçenekler bulunuyor.

Doğal Taşlı Çelik Set Modelleri

Doğal Taşlı Çelik Set Modelleri

Çelik takı hem uzun süreli kullanım imkanı hem de uygun fiyatları ile çok tercih edilen aksesuar grubundandır. Hâl böyle olunca aksesuar markaları çelik ile tasarlanmış pek çok farklı tasarımı piyasaya sürmektedir. Kategorimizde bulunan doğal taşlarla takı tasarımı sunan markalardan Forentina’nın firüze taşlı kolye, küpe, saat aksesuarlarından oluşan çelik taşlı setlerini, Mark Jakko markasının sarı taşlı kolye ve küpeden oluşan çelik takı setlerini, Chavin markasının cam taşlı bileklik, küpe, kolye taşlı setlerini inceleyebilirsiniz. Kategorimizde bulunan doğal ve değerli taş set modelleri, beyaz, kırmızı, pembe, sarı, yeşil, siyah, mavi ve karışık renk seçeneği sunmaktadır. Otantik, Türk, Osmanlı, aşk, çiçek, hayvan temalarına sahip çelik takı seti modelleri sizlerin seçimini bekliyor.

Değerli Taşlı Çelik Set Modelleri

Değerli Taşlı Çelik Set Modelleri

Değerli taşlarla takı tasarımı sunan markalardan Swarovski markasının Swarovski taşlı kolye küpe setleri, 365 Day Sun markasının altın kaplama çelik Swarovski taşlı baykuş modelli kolye ve küpe takımlarını, Mark Jakko markasının zirkon taşlı rose altın kaplama çelik taşlı set tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Kategorimizde pek çok farklı doğal ve değerli taşlardan çelik taki modelleri, her tür tarza uygun tasarımlarla sizleri bekliyor. Kategorimizde bulunan çelik takı markaları, altın, rose altın, bronz, gümüş gibi pek çok kaplama çelik aksesuar tasarımına sahip bulunuyor. Kategorimiz, 365 Day Sun, Chavin, Façonnable, Forentina, Getss, Mark Jakko, Michael Kors, Oriflame, Seymen Silver, Swarovski gibi pek çok markaya ev sahipliği yapıyor.

Çelik Taşlı Set Fiyatları

Çelik Taşlı Set Fiyatları

Çelik, altın, gümüş, titanyum gibi yüksek fiyatlara sahip olmayan bir metaldir. Uzun ömürlü bir performans sunan çelikten üretilmiş takılar, altın, gümüş gibi yüksek fiyat aralığına sahip bulunmazlar. Çelik taşlı set fiyatlarını belirleyen bir diğer kriter, tasarımda kullanılan taşın cinsidir. Doğal taşlı tasarımlar, zirkon, Swarovski gibi değerli taşlardan oluşan tasarımlara göre çok daha uygun bir fiyat aralığında görülmektedir. Yine zirkon taşlı modeller, Swarovski taşlı modellere göre uygun bir fiyat aralığı sunmaktadır. Çelik aksesuar setleri, setin aksesuar sayısına göre de değişmektedir. Kolye ve küpeden oluşan ikili setler, kolye - küpe - bilezik / bileklik aksesuarlarından oluşan üçlü ya da dörtlü setler, saatli kolye - küpe setleri ve çok daha fazlası Çelik Set & Takım kategorimizde sizleri bekliyor. Çelik takı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için kategorimize uğrayabilirsiniz.