Taşlı Kolye

Taşlı kolyeler, kadınlara adete zarif bir görüntü katmakta. Siz de taşlı takıları seviyorsanız ve uygun fiyatlı takılar arıyorsanız, taşlı çelik kolye çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Taşlı kolye modelleri arasında küçük taşlı olanları ve büyük taşlı olanları bulunmaktadır. Gösterişli takıları seviyorsanız, kategorimizde yer alan büyük taşlı kolyeleri tercih edebilirsiniz. Sade elbiselerinize, gömleklerinize ya da tişörtlerinize hareket katmak için büyük taşlı çelik kolyeleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. Taşlı kolyeleri sevmiyorsanız, taşsız çelik kolye kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz.

Özellikle genç kızların en çok tercih ettiği taşlı kolye çeşitleri arasında ucunda kedicik, ayıcık, kuş, balık gibi figürlerin bulunduğu zarif kolyeler yer almaktadır. Kız arkadaşınıza uygun fiyatlı kolye satın almak istiyorsanız, kategorimizde yer alan bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Genç kızlar tarafından en çok sevilen bir diğer taşlı kolye modeli de dört yapraklı yonca kolyesidir. Dört yapraklı yoncanın nadir bulunması, bulunduğunda şans getireceği anlamını taşıdığı için birçok kişi dört yapraklı yonca kolyesini, şans kolyesi olarak nitelendirmektedir. Tommy Hilfiger çelik kolye ve Guess taşlı çelik kolye, havalı ve zarif görüntüsünden ödün vermek istemeyen kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Taşlı çelik kolyelerinizin gerekli bakımını yaparak uzun süre kullanabilirsiniz.

Taşlı çelik kolye çeşitleri arasında erkekler için özel olarak tasarlamış ürünler bulunmaktadır. Çeşitli tasarımlara sahip olan erkek kolyelerine biraz hareket katmak ve dikkat çekici kılmak için çelik kolye uçlarında taşlar kullanılmıştır. Özellikle hayvan figürlerinin gözlerini belli etmek ve kolyeleri daha çekici yapmak için taşlardan faydalanılmıştır. Havalı görüntüsünden ödün vermeyen erkekler, kaplumbağa uçlu ve balık uçlu çelik kolyeleri kullanmayı tercih ediyor. Siz de kendinize özel bir tarz oluşturmak istiyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Erkeklerin en çok tercih ettiği bir diğer taşlı çelik kolye modelleri ise Superman kolyesi ve kartal kolyesidir. Darth Vader hayranları içinse siyah renkli ve gözleri taşlı olarak üretilmiş kolye ucu bulunmaktadır. Tarzınızı konuşturmak ve her daim havalı görüntünüzü korumak için kategorimizde yer alan kolyeleri inceleyebilir ve dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Taşlı Kolye

için 1,074 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2B Trendy (48)
(2)
a.b.art (8)
(1)
(5)
(5)
(2)
(1)
(2)
(1)
Chavin (38)
(5)
Diamanti (242)
(3)
(1)
(1)
Ejoya (8)
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
Fossil (41)
Guess (41)
(1)
(5)
JORG ZENN (45)
Lidyasteel (125)
Locher's (29)
Mark Jakko (11)
(3)
(4)
(2)
myJEWELS (8)
(2)
(2)
(1)
(1)
Preciosa (15)
(1)
(3)
(4)
Swarovski (282)
(2)
(4)
Zahira (30)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Metal (211)
Çift Renk (30)
Beyaz (19)
Sarı (17)
Gri (10)
Siyah (6)
(5)
(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(77)
(19)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (16)
Sembol (9)
Hayvan (7)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Spor (37)
Klasik (28)
Kolye Ucu (14)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (63)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)
ve üzeri (25)
ve üzeri (26)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL