TAŞSIZ ÇELİK BİLEKLİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Taşsız Çelik Bileklik

Taşsız bileklik modelleri arasında, çeliğin ham ya da altın, rose altın ya da gümüş kaplama halinde kullanıldığı bileklik tasarımlar bulunuyor. Üç renkli kaplama çelik zincir bileklik, rose altın kaplama çivi model bileklik, kemer şeklinde erkek kelepçe bileklik, rose gold kaplama macrome çelik bileklik tasarımları ve çok daha fazlası Çelik Bileklik kategorimizde sizlerin seçimini bekliyor.

Taşsız Çelik Bileklik Modelleri

Taşsız Çelik Bileklik Modelleri

Çelik Bileklik kategorimizde bulunan taşsız bileklik modelleri, spor, klasik, kauçuklu, charm, kordonlu çeşitlere sahip bulunuyor. Erkek bileklik modelleri arasında kauçuk, deri, deri ip ile tasarlanmış modeller ön plana çıkıyor. Bir diğer popüler çelik erkek bilekliği modeli ise, lazerle isim kazınmış çelik bileklik modelleridir. Kişiye özel yaptırılan isme özel çelik bileklik modelleri için kategorimizdeki firmaları inceleyebilirsiniz. Çelik bileklik kadın modellerinde ise, altın ve rose altın kaplama tasarımların ön plana çıktığını görüyoruz. Yine kaplama gümüş çelik bileklik modelleri hem erkekler hem kadınlar tarafından tercih ediliyor. Kategorimizde bulunan bileklik modellerinin mat, işlemeli, kalemli, parlak çelik seçenekleri bulunuyor.

Taşsız Çelik Bileklik Markaları

Taşsız Çelik Bileklik Markaları

Metal, rose, çift renk, beyaz, gri, siyah, sarı, bronz, kırmızı, üç renk seçenekleri sunan kategorimizden taşsız bileklik modelleri sunan Lacoste, Lidyasteel, Locher's, Mark Jakko, Michael Kors, DKNY, Yeni Takı, Osmanlı Gümüş, Disney, Peramona, Police, Polo Exchange, Tommy Hilfiger, Toms, Yot Watch, Zizingo, Guess, FC Dizayn, Forentina, Diesel, D&G gibi pek çok markanın tasarımını inceleyebilir, modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. DKNY markasının çelik kilitli deri bileklik modelleri, D&G markasının hem deriden hem çelikten tasarlanmış çelik halat bileklik çeşitleri, Diesel’in zirkon taşlı motifli deri bileklikleri, Guess markasının altın kaplama çelik bileklik tasarımları, Chavin’in üç ipli erkek siyah çapa bileklikleri, Michael Kors markasının altın kaplama çelik kelepçe bileklik modelleri ve çok daha fazlası kategorimizde sizleri bekliyor.

Taşsız Bileklik Fiyatları

Taşsız Bileklik Fiyatları

Çelik bileklikler, uygun fiyatlar sunan çelik ve çelik kaplama seçenekleriyle ekonomik bir aksesuar seçimi oluyor. Paslanmayan, uzun süreli kullanım imkanı sunan, parlaklığını yitirmeyen çelik bileklik fiyatları, tasarıma, tasarımda kullanılan diğer materyallerin değerlerine göre değişmektedir. Deri, kauçuk, deri ip, titanyum gibi değerli metallerden tasarlanmış charmlar, motifler, taşsız çelik bileklik modelinin tasarımının fiyatını değiştirmektedir. Altın, rose altın ya da gümüş gibi kaplama çelikle tasarlanmış modeller, ham çeliğin kullanıldığı tasarımlara göre daha yüksek fiyat aralığına sahip bulunuyor. Kaplama bayan çelik bileklik modelleri ve fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ya da diğer bileklik modellerini incelemek istiyorsanız Çelik Bileklik kategorimize mutlaka bir göz atmalısınız.