Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bisiklet & Scooter

için 88 sonuç bulundu.

MERIDA Bisiklet & Scooter

Günümüzde insanların en çok tercih ettiği seyahat araçlarından biri de bisikletlerdir. Bisiklete yönelik ilgi sürekli artmakta ve bu da bisiklet teknolojisinin kendini güncellemesini sağlamaktadır. Değişen ve sürekli gelişen bisiklet sektörü de müşterilerden gelen isteklere duyarsız kalmamakta, sürekli olarak ilerlemektedir. Bu sayede de çok özel ve kullanışlı bisikletler üretilip, bisikletseverlerin önüne çıkarılmaktadır. Sporda, seyahatlerde, ulaşımda, gezide, yarışlarda ve bisikletle ilgili hobi alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış modelleri bulunan Merida bisiklet, müşterileri için uygun seçenekler oluşturuyor. Merida bisikletler dayanıklı ve kaliteli malzemelerle üretildiği için bisiklet sürücüleri uzun vadeli kullanım şansına sahip oluyor. Bu da müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Merida Bisiklet : Bisiklet Teknolojisindeki Görünen İz

Merida Bisiklet : Bisiklet Teknolojisindeki Görünen İz

Bisikletler çevre dostu ulaşım araçları olduğundan etrafa zarar vermezler. Ulaşım amacıyla yollarda kullanılan bisikletler, barındırdığı özelliklere ve üretim materyallerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır. İleri teknoloji ve beraberindeki kalite ile üretilmiş olan bisikletler ile geziler daha konforlu bir hale gelmektedir. Merida, kullanıcılarına bu konforu sunan dünya çapında ünlü bir markadır. Yalnızca bisiklet değil birçok farklı aksesuarı da bünyesinde bulundurmaktadır. Örneğin, bisiklet formaları kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Öyle ki, bisiklet üzerinden oldukça işinize yaramaktadır. Sizi çevresel etkenlerden koruyarak, güvenli ve emniyetli bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Bisiklet kıyafeti alırken dikkat edilmesi gereken faktörlerin en başında, kumaşının nefes alan malzemeden üretilmiş olması gelir. Böylece kumaş, vücuttaki teri dışarı atar ve daha verimli bir sürüş deneyimi sağlar. Bunların yanı sıra, kıyafet sayesinde yolda diğer araçlar tarafından rahatlıkla fark edilebilir, güvenliğinizi artırabilirsiniz. Merida bisiklet forma, tüm bu beklentileri karşılamaktadır. Sayfamızda yer alan Merida bisiklet yorum bölümüne göz atarsanız, sürücüye birçok yönden avantaj sağlayan modellerin kaliteli ve üstün teknolojiye sahip malzemeler ile tasarlandığını ve kolay bir kullanım sunduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu bisikletler, outdoor kullanımlar için de oldukça uygun olduğundan sıkça tercih ediliyor. Engebeli, dar ve zorlu arazi koşullarında kolay sürüş imkanları sunan outdoor modeller, dayanıklı lastik ve jantlara sahiptir. Bu sayede de engebeli arazilerde dahi konforlu bir şekilde sürüşünüzün keyfini çıkarabilirsiniz. Günlük kullanıma için tasarlanan bisikletlere göre ağırlıkları daha da fazla olan modellerde genellikle tırnaklı ve güçlü lastikler kullanılıyor. Bu bisikletlerin performansı yüksek olup, çoğunlukla çift amortisör özelliğine sahiptir. Modeller, yol bisikleti kategorisinde de oldukça yüksek performansa sahip olup, bu sayede çok amaçlı kullanım özellikleriyle sürücülerine avantaj sunmaktadırlar. Merida bisiklet fiyatları, birbirinden farklı özelliklere sahip modellere göre değişiklik gösterebiliyor. Her bütçeye uygun olarak tasarlanan modelleri sayfamızda inceleyebilir, kendinize en uygun bisikleti satın alabilirsiniz.

Merida Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Merida Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüksek performansa sahip Merida bisiklet modelleri dışında marka bünyesinde günlük kullanıma uygun işlevsel çeşitler de bulunuyor. Bu modeller şehir içi ve de kısa seyahatler için kullanıma fazlasıyla uygundurlar. Modellerin ağırlık ve aksesuarları da buna göre değişiklik gösteriyor. Bisiklet taytı, sürücülerin daha rahat ve güvenli bir sürüş elde etmesi için üretilen bir giysidir. Bisiklete sürtünmeyi en aza indirip, sürücünün daha rahat bir kullanım sağlaması için üretilmiş kıyafetlerdendir. Merida bisiklet taytı, anti bakteriyel malzemelerden yapılmış olup, sağlığa zararsız bir şekilde üretim sürecinden geçtiği için, sürüşlerde rahatlıkla kullanılabilir. Merida bisiklet gözlüğü ise belli bir hızda bisiklet kullanırken göze gelen haşere, toprak parçaları, yağmur damlalarını önlemek için tasarlanmıştır. Böyle küçük olayların yaratabileceği ciddi yaralanmaların önüne geçmek için üretilen gözlük, sürüş güvenliğini artırmaktadır. Bisiklet sürücülerinin güvenliği için gözlük kullanımı önemle tavsiye edilir. Merida bisiklet eldiveni de güvenliği sağlayan bir başka aksesuardır. Sürüş anında avucunuzun içini koruyarak nasırlaşmasını önlemektedir. Olası bir düşme anında, avuç içinin yere teması sonucu oluşacak hasarı en aza indirir. Ayrıca eldivenin en önemli faydalarından biri de, kış mevsiminde elinizin soğuktan uyuşmasını engellemektir. Merida markalı bisikletler, kullanım amacına göre çeşitlilik gösteriyor. Hardtail serisinde üretilmiş olan bisikletlerin bazı modelleri 27.5 inçlik jantlara sahipken, bazıları 29 inçlik jantlara sahiptir. Hardtail serisi, geniş lastiklere sahip olduğu için, engebeli ve zorlu arazi şartlarında bile problemsiz bir sürüşü mümkün kılar. Spor amaçlı kullanılan modellerin başında ise Fitness serisi geliyor. Seri içerisinden hobinize ve yaşam tarzınıza uygun bir model bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra Merida markalı bisiklet modellerinin her birinde, herkese hitap edecek çeşitlilikte renk alternatifleri, tasarımlar ve özellikler bulunuyor. Kullanıcılar tarafından yapılan geri dönüşler, bu markanın modellerinin işlevselliğini kanıtlar niteliktedir. Bisiklet satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli ayırt edici özellikleri göz önünde bulundurarak, Merida bisikletlerinden kendinize en uygun bisikleti satın alabilirsiniz. Her bisiklet, gerek kullanım amacı, gerek özellikleri, gerekse de sürücüsüne olan uygunluğu ile yüksek performans gösterir.

Merida Bisiklet Seçimi Önem Arz Etmektedir

Merida Bisiklet Seçimi Önem Arz Etmektedir

Bisiklet satın almadan önce ne amaçla kullanılacağına dikkat edilmelidir. Bisikleti hangi amaçla ve nerede kullanacağız tercih edeceğiniz özellik kriterlerini belirlemektedir. Şehir içinde ve yollarda kullanılan bisikletlerin kendine özgü teknik özellikleri bulunurken, arazi şartlarında ve engebeli zeminlerde kullanıma uygun olarak tasarlanmış bisikletlerin özellikleri değişkenlik göstermektedir. Bunun dışında bazı bisiklet modelleri de fitness ve spor amaçlı sürüşler için üretilmiştir. Kullanım amaçları göz önünde bulundurulduktan sonra satın alınmak istenen modelin teknik özelliklerine, aksesuarlarına ve ebatlarına bakılmalıdır. Bisikletlerin lastiklerinde kullanılan malzemeler ve jantlar ayırt edici bir özelliktir. Bu yüzden bisiklet almak isteyen kişilerin bu önemli teknik unsurları önemle inceleyip, hangisinin en uygun olduğuna karar vermesi gerekir. Merida bisiklet aksesuarları sağlam, rahat, kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahip olan ürünler kategorisinde olduğu için, outdoor kullanımlara da elverişlidirler. Bunun dışında, alınacak olan bisikletin, boyunuza uygun ölçülerde olması gerekir. Taşıyabileceğiniz bir ağırlık, kullanım amacının beklentilerinize olan uygunluğu ve fren-vites mekanizmalarının hassaslığı da dikkat edilmesi gereken önemli noktalardandır. Çünkü bisiklet ekipmanları, malzemeleri, aksesuarları ve bisikletin kendisini oluşturan bileşimler ne kadar kaliteli olursa, o kadar iyi bir sürüş keyfi yaşayacak ve üründen en yüksek verimi alacaksınız. Merida bisikletleri; nitelikli insan gücünün, kaliteli ve sağlıklı üretim malzemelerini en iyi kombinasyonlarla bir araya getirerek, kullanıcılarına üstün bir Alman teknolojisi sunmaktadır. Sayfamızı inceleyerek, Merida bisiklet fiyat listesi hakkında detaylı bilgi edinebilir, kendinize en uygun modeli alabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Günümüzde en çok tercih ettiğimiz kısa mesafe ulaşım araçlarından biri de bisikletlerdir. Gelişen teknoloji ile birlikte farklı amaçlara hizmet eden fonksiyonel bisikletler üretiliyor. Bu sayede bisikletlere olan ilgi ve rağbet de artış gösteriyor. Kısa mesafeli yollarda ulaşım amacıyla kullanılan bisikletler çevre dostu ulaşım araçlarıdır. Çevreye ve atmosfere faydalarının yanında insan sağlığı için de bisiklet kullanımı önem taşır. Merida bisikletler, bisiklet kullanıcıları için ideal alternatifler oluşturuyor. Sporda, ulaşımda, gezide ve hobi alanlarında kullanılmak üzere tasarlanmış birçok seri ve modelleri bulunan marka, müşteri memnuniyeti sağlıyor. Güçlü ve dayanıklı parçalarla üretilen Merida markasına ait bisiklet modelleri, kullanıcılarına güvenli ve uzun vadeli kullanım imkanları sunuyor. Seyahatleri konforlu hale getiren bu bisikletler, en çok tercih edilen bisiklet markaları arasında yer alıyor.

Merida Bisiklet Modelleri

Merida Bisiklet Modelleri

Merida bisiklet modelleri, sahip oldukları özellikler ile kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. Pratik kullanım kolaylığı sunan bu modeller arasında performans açısından üst düzeyde olan bisikletler, outdoor kullanımlar için oldukça ideal oldukları için tercih ediliyor. Engebeli arazilerde kolay sürüş imkanları sunan bu modeller, güçlü lastiklere ve jantlara sahipler. Bu sayede zorlu arazilerde bile güvenli bir şekilde hızın keyfini çıkarabilirsiniz. Bu ürünlerde genellikle tırnaklı ve sağlam lastikler kullanılıyor. Gündelik hayatta kullanıma uygun bisikletlere oranla ağırlıkları daha fazla olabiliyor. Yüksek performansa sahip bu modeller daha çok çift amortisöre sahiptirler. Yüksek fonksiyonel özelliklere sahip performans bisikletlerinin yanı sıra günlük kullanıma uygun modeller de bulunuyor. Bu modeller, şehir içi ulaşım ve geziler için oldukça uygundurlar. Serilerin modellerine bağlı olarak ürünlerin ağırlıkları ve ekstra aksesuarları da değişiklik gösteriyor. Bunun yanı sıra modellerin her zevke hitap edebilecek çeşitlilikte farklı renk alternatifleri ve dizaynları bulunuyor.

Merida Bisiklet Özellikleri ve Fiyatları

Merida Bisiklet Özellikleri ve Fiyatları

Merida bisiklet özellikleri farklı kullanım amaçlarına uygun olarak tasarlanmış modellere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Merida markasına ait Hardtail serisindeki bisikletlerin bazı modelleri 27.5 inçlik jantlara sahip iken bazı modelleri ise 29 inçlik jantlara sahiptir. Geniş lastiklere sahip olan bu modeller pürüzlü yollarda bile sorunsuz bir sürüş imkanı sağlarlar. Outdoor kullanım imkanları sağlayan bu modeller yol bisikleti kategorisinde de başarılıdırlar. Bu sayede kullanıcılarına çok amaçlı kullanım avantajları sunarlar. Markanın fitness serisinde yer alan bisiklet modelleri de spor amaçlı tercih edilen bisiklet modellerinin başında geliyor. Kullanıcılar tarafından yapılan Merida bisiklet yorumları bu serinin modellerinin kullanışlılığını kanıtlar niteliktedirler. Merida bisiklet fiyatları, farklı teknik özelliklerdeki modellere göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun olarak tasarlanmış bu modellere sitemiz üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Size en uygun bisikleti satın almak için sayfamızdan karşılaştırmalar yaparak bir tercihte bulunabilirsiniz.

Merida Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merida Bisiklet Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merida bisikletleri satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu önemli ayırt edici özellikleri göz önünde bulundurarak size en uygun bisikleti seçebilirsiniz. Bisikleti almadan önce ürünün hangi amaçla kullanılacağına dikkat edilmelidir. Şehir içinde ve yollarda kullanılan bisikletlerin kendine özgü teknik özellikleri bulunurken engebeli arazilerde kullanıma uygun olarak tasarlanmış bisikletlerin farklı özellikleri bulunur. Bunun yanı sıra bazı bisiklet modelleri de fitness ve spor amaçlı kullanımlar için tasarlanmışlardır. Kullanım amaçları göz önünde bulundurulduktan sonra ürünün teknik özelliklerine ve ebatlarına bakılmalıdır. Bisikletlerin lastiklerinde kullanılan malzemeler ve jantlar ayırt edici bir özelliktir. Güçlü lastiklere ve jantlara sahip ürünler daha uzun ömürlü kullanım imkanları sağlarlar ve outdoor kullanımlara elverişlidirler. Bunun yanı sıra kullanıcı kendi boyuna uygun ebatlarda bir bisiklet tercihi yapmalıdır. Eğer dilerseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi inceleyerek tüm bisiklet marka ve modelleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

MERIDA
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (573)
3T (388)
A'ME (160)
Acr Ciciko (15)
Action (71)
Activa (34)
Adidas (9)
Aim (54)
Airwheel (11)
Alex (8)
Alex Rims (17)
ALEXRIMS (15)
Alhonga (29)
Alligator (17)
Almost (7)
Altis (34)
Amigo (8)
Amoeba (30)
And1 (6)
Anlaş (279)
Arbike (53)
Ares (5)
Arnica (18)
Arora (12)
Arrow (6)
Arzu (400)
Asm (205)
ASSIZE (46)
ATL (5)
Avid (138)
Baradine (329)
Bebeto (5)
Belderia (104)
Bell (68)
BETO (689)
Bianchi (392)
BIKE HAND (61)
Bikeman (14)
Biologic (17)
Bisan (302)
Blackburn (39)
BMXTR (6)
BNB RACK (14)
BOBIKE (5)
Bontrager (332)
BRAKCO (101)
Brompton (65)
Brooks (280)
BS (41)
BSD (108)
Bsoul (11)
Btwin (17)
BUZZ RACK (23)
BV Sport (5)
Carelle (1309)
Carraro (487)
CARRARO (22)
Carrera (6)
Cat Eye (14)
Cateye (6)
cbtx (6)
Ciciko (6)
Citycoco (8)
Cole (32)
Colle (12)
Compass (35)
Corelli (292)
CRATONI (51)
Crops (11)
CST (617)
Cube (20)
Cycleops (8)
Cyclone (8)
CYT (24)
D-Light (31)
Daafu (46)
Dae do (11)
Dahon (204)
DC (5)
DELI (8)
Diadora (9)
(26589)
Dry Case (7)
DT Swiss (346)
Duro (22)
Dynamic (8)
Easton (19)
ECHOWELL (20)
Electra (34)
Elite (250)
Erseplus (29)
Eska (19)
Everlast (10)
EVOC (18)
Evolite (8)
Factor (5)
Falcon (84)
FELT (5)
First (20)
Fix it (11)
Fizik (151)
Fonte (102)
FORMULA X (12)
Fox (20)
FSA (53)
FULCRUM (13)
Fuse (5)
Gaerne (7)
Garmin (61)
Geotech (27)
Geroni (14)
Ghost (26)
Giant (350)
Giro (250)
Giyo (137)
Globber (6)
Gomax (10)
GreenLine (6)
GRL (23)
Guee (10)
Hayes (6)
HTP Design (29)
İbera (7)
Ilumenox (6)
IMOK (6)
İnfini (9)
Inokim (6)
ISM (8)
Jagwire (176)
Jing Yi (177)
Kali (7)
KASK (97)
Kawasaki (5)
KED (7)
Kenda (41)
Kinetic (5)
Kinetix (8)
Kldoro (25)
KMC (60)
KNOG (29)
Konnix (65)
KOO (14)
Kron (271)
KRON (68)
Kuba (6)
Lapierre (10)
Lazer (90)
Lezyne (8)
LIMAR (19)
Look (67)
M-WAVE (6)
Magellan (13)
MAGURA (6)
Marin (6)
MASSLOAD (7)
MAVIC (179)
Maxumo (11)
Maxxis (151)
Meghna (55)
Meilan (12)
MERIDA (88)
Merida (14)
Michelin (302)
Micro (11)
Mito (13)
Mondial (89)
Monero (540)
Moon (73)
Mosso (120)
Motorex (100)
Muc-Off (14)
Neco (111)
New Looxs (17)
Nite Ize (6)
Nitro (9)
Novatec (15)
NOVATECH (8)
NSK (11)
Oakley (43)
Oem (468)
Onguard (81)
Oscar (16)
OXC (49)
PANARACER (54)
Panda (10)
PANDA (7)
PARK TOOL (56)
Peak (22)
Peugeot (116)
Pilsan (6)
Plus (346)
Poc (49)
Polar (70)
Polisport (309)
Premium (6)
PRO (536)
PROCYCLE (162)
PROLOGO (20)
PRORIDE (39)
QU-AX (13)
RACE FACE (39)
Race One (68)
Rassine (25)
Razor (11)
Red Sun (6)
Ritchey (66)
Rks (49)
ROCK SHOX (349)
ROSWHEEL (24)
Rotor (6)
RST (36)
Rubena (203)
S-SHINE (77)
S-Sun (11)
Salcano (140)
SANTINI (411)
Satori (19)
SCHWALBE (552)
SCICON (10)
Scott (93)
Sedona (346)
SEDONA (22)
SELLE ITALIA (128)
Selle Royal (110)
Shimano (5769)
Shimano Aim (117)
SHUNFENG (133)
Sidi (242)
Sigma (162)
SKYHAWK (6)
Soho (165)
Soultech (6)
Spanninga (17)
Sportive (11)
Sportourer (15)
SRAM (983)
SUN RINGLE (16)
SUNTOUR (62)
SUPACAZ (25)
Super B (183)
SUPERB (59)
Suzico (11)
Sway (27)
T-One (34)
Tacx (8)
Tec (45)
TEKTRO (22)
Tern (23)
THUMBSUP (113)
Token (37)
TommyBike (18)
Tonyon (11)
Topeak (260)
Tranzx (33)
Trazano (8)
Trek (7)
Trelock (28)
Trendbike (10)
TRP (7)
TRUVATIV (15)
Tufo (26)
Tunca (21)
Umut (23)
Vaude (36)
VELO (71)
Velosock (10)
VELOTOZE (15)
Vertech (30)
Vittoria (170)
Voit (6)
Volta (10)
Vona (405)
WELLGO (48)
Whistle (6)
Würth (17)
XERAMA (16)
Xiaomi (249)
XLC (884)
Xrider (81)
YBN (44)
Yuki (51)
Zefal (865)
ZIPP (218)
Zixtro (18)
Zoom (37)
Ümit (358)
ÜMİT (38)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL