TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bisiklet & Scooter

için 5 sonuç bulundu.

Kawasaki Bisiklet

Kawasaki, hemen hemen herkes tarafından motosikletleriyle bilinen bir markadır. Ancak henüz pek yaygın ve biliniyor olmasa da, bu markanın son derece başarılı ve kaliteli bisikletleri de mevcuttur. İki tekerlekli sistemler üzerinde uzman olan Kawasaki bisikletleri, tıpkı motosikletleri gibi üst düzey araçlardır. Göze en önce çarpan, sıra dışı Kawasaki bisikletleri ise dağ bisikletleri modelleridir.

Kawasaki Bisiklet Modelleri

Kawasaki Bisiklet Modelleri

Kawasaki markası, genellikle motosikletleriyle ünlü bir markadır. Motorlu iki tekerlekli araçlar klasmanında dünya çapında kabul görmüş bir kalitesi ve itibarı olan marka, oldukça bilinen ve saygın bir üreticidir. Motosikletleri ve özellikle yeşil rengiyle nam salmış, Ninja gibi ikonik modelleriyle bütün dünyada sembol bir marka olmuştur. Kawasaki motorlu iki tekerlekli araçlarda gösterdiği başarıyı, pedallı iki bisikletli ürünlerde de gösterme kararı almıştır. Bisiklet üretimi piyasasına da giren Kawasaki, oldukça başarılı ve kaliteli ürünler üretmiş ve kullanıcılarından tam not almıştır. Kawasaki bisiklet modelleri, pek çok farklı türde ürünü içerisinde barındırmaktadır. Bu türler arasında dağ bisikleti, şehir bisikleti, tur bisikleti, yarış bisikleti ve yol bisikleti gibi çeşitler bulunmaktadır. Aynı zamanda çocuk ve yetişkinler için ayrı modellendirmeleri olan Kawasaki bisiklet ürünleri, ürettikleri unisex bisikletlerin dışında kadın ve erkek bisiklet olmak üzere de ürünler üretmektedir. Kawasaki bisiklet modellerinin birçoğunda (dağ bisikletlerinin geneli hariç), alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Kadro malzemesi bir bisiklette oldukça önemli bir detaydır ve Kawasaki bisikletlerde kullanılan bu malzeme; hem dayanıklılığı, hem kaliteyi, hem de hafifliği birlikte getirmektedir. Alüminyum malzeme her ne kadar çelik malzemeye kıyasla dayanıklılık ve darbe emicilik bakımından daha zayıf olsa da, alüminyumun çeliğe kıyasla daha zayıf olması alüminyumun tamamen zayıf ve dayanıksız bir malzeme olduğu anlamına gelmez. Alüminyum da oldukça kaliteli bir kadro malzemesi olmakla birlikte, çelik kadar olmasa da son derece dayanıklı bir malzemedir. Bisiklet Kawasaki modellerine, jant boyuna göre de kategorilendirme yapılmaktadır. Bu ürünlerin farklı modelleri arasındaki en büyük ayrım noktalarından birisi jant çapıdır. 24 jant, 26 jant, 27.5 jant, 28 jant ve 29 jant gibi farklı farklı jant çapı alternatiflerine sahip olan Kawasaki bisikletleri, kullanıcılarına en geniş tercih aralığını sunmaktadır. Bu ürünlerde kullanılan frenler ve fren kanallarının yanı sıra, vitesler ve vites kanalları Shimano ürünleri ile donatılmış, bisiklet dünyasının en çok tercih edilen ve güvenilen malzemeleri ile güvenliği de sağlamlaştırılmıştır. Kawasaki bisikletler kullanıcılarına hem performansı, hem güç kazancını, hem kaliteyi, hem güvenliği, hem keyfi, hem de konforu ve rahatı sunmaktadır. Pazara girdikleri yeni ürünleri, yıllarca yalnızca bisiklet üreten kaliteli firmaların ürünlerinden farksızdır.

<strong>Kawasaki Dağ Bisikleti</strong>

Kawasaki Dağ Bisikleti

Kawasaki’nin dağ bisiklet modelleri, belli başlı amaçlar ve koşullara göre üretilmiştir. Dağ bisikletleri; zorlu koşullar, engebeli ve tümsekli zeminler, taşlık ve mıcırlı zeminler, ormanlar, dağlar, araziler ve toprak yollar gibi yerlerde kullanılması amacıyla üretilmiştir. Dağ bisikleti yalnızca bu tarz koşullarda sürülmek için kullanılmalıdır. Spor veya hobi gibi amaçlarla kullanılabilen dağ bisikletleri, şehir içinde kullanım için pek uygun değildir. Günümüzde birçok insan şehir içi gezintileri için belki de fiyatlarının da uygun olması sebebiyle dağ bisikleti tercih etmektedirler ancak bu oldukça yanlış bir tercihtir. Dağ bisikletlerinde ağır ve sert amortisörler bulunur. Bu amortisörler, bisiklete çok büyük bir yük ve ağırlık yüklerler. Bu sebeple bisiklet ve scooter sürmek oldukça zorlu ve yorucu bir hale gelir. Eğer bisiklet amortisörlere ihtiyaç duyulacak bir ortamda kullanılıyor ise, bu parçalar bisikletin hayatını kurtarabilir ancak bu parçalara ihtiyaç olmayan koşullarda (şehir içi, asfalt gibi) amortisör, hayat kurtarmak yerine hayat zorlaştırır. Bu sebeple dağ bisikletleri, yalnızca uygun koşullarda kullanılacak ise tercih edilmelidir. Kawasaki dağ bisikletlerinde hem önde hem de arkada olmak üzere iki süspansiyon vardır. Bunlara ön süspansiyon ve arka süspansiyon adı verilir. Süspansiyon, amortisör yerine kullanılabilen bir kelimedir. İkisi aynı parçayı ifade eder. Kawasaki dağ türü bisikletlerinde iki tip fren mevcut olmakla birlikte, neredeyse hemen hepsinde V fren sistemi tercih edilmektedir. Bu sistemin en büyük avantajı, basit bir mekanizmadan oluşmasıdır. Hem temizlik, hem değişim, hem onarım hem de değişim işlemlerinde oldukça basit gereksinimleri olan V frenler, dağ bisikletlerinde özellikle kullanılır. Bu frenlerin dağ bisikletlerinde özellikle kullanılmasının sebebi, zorlu arazi koşullarında diken, çalı, ağaç, dal gibi etkenlerin veya düşüşlerin fren sisteminde bir sorun yaratma ihtimalidir. Olası bir sorunda V freni değiştirmek, onarmak veya temizlemek oldukça basit bir işlem olduğu için bu tip frenler dağ bisikletlerinde özellikle tercih edilir. Ayrıca bu fren tipinin bir diğer avantajı, fiyat bakımından da oldukça avantajlı olmasıdır. V fren sisteminde dikkat edilmesi gereken şey, fren pedlerinin jantlara olan hizalarının eşit olup olmadığına dikkat etmektir. Olası bir fren değişiminde, fren arızalarını önlemek adına bu hususa büyük önem gösterilmeli ve sistem sık sık kontrol edilmelidir.

Kawasaki Şehir Bisikletleri

Kawasaki Şehir Bisikletleri

Kawasaki şehir bisikleti, şehir içi koşullarda kullanmaya uygun olarak üretilmiş bir bisiklet türüdür. Bu tür iki tekerlekliler, motosiklet, otomobil, otobüs veya minibüs gibi adeta bir araç olarak kullanılması amacı ile üretilmiştir. Bu bisikletlerin en büyük özellikleri, bir taşıt olarak kullanılabilmeleridir. Elbette dileyen kullanıcılar aynı işlevi dağ bisikleti veya yarış bisikleti gibi diğer iki tekerlekli pedallı sistemlerle de karşılayabilirler ancak hiçbiri şehir bisikleti kadar kullanışlı olmayacaktır. Özel dizaynı sayesinde maksimum yol alımı ve hızı almayı sağlarken kullanıcılarına minimum yorgunluğu sağlamak gibi bir amacı olan şehir bisikletleri, ulaşım aracı olarak kullanılmaya en uygun olan pedallı iki tekerlekli türüdür. Bu tür bisikletlerin kadroları dağ bisikletleri ve yol bisikletlerinin karışımı olarak kabul edilebilecek şekilde yapılır. Yol bisikletlerinin kadroları yere neredeyse paraleldir, dağ bisikletlerinin ise eğimli bir şekilde yüksek bir açıda konumlandırılmış kadroları vardır. Ancak şehir bisikletlerinin kadroları, ikisinin tam ortasındadır. Ne dağ bisikleti gibi açılı yüksek bir kadroya sahiplerdir, ne de yol bisikletleri kadar dümdüz ve paralel bir kadroya sahiplerdir. Bu kadro yapısı şehir içi yol sürüşlerinde kullanıcının maruz kalacağı rüzgarı olabilecek en alt seviyeye indirir. Ayrıca şehir içinde olabilecek hafif arazi koşullarında da kadronun sağlam kalabilmesini sağlayan bu yapı, şehir bisikletleri için ideal bir kadro sistemidir. Bu bisikletler taşıt olarak kullanılabileceği için, arkasına ufak bir bagaj eklenebilir. Aynı zamanda yağmurlu veya çamurlu koşullarda tekerleklerden fırlayan su ve çamurdan kaynaklı olarak kıyafetlerin kirlenmesini önlemek için, çamurluk da takılabilir türden bisikletlerdir. Dişli boyutları ise yine dağ bisikletleri ve yol bisikletleri arasında bir boyuttadır. Bu orta boyutlu dişliler sayesinde hem dik yokuşları rahat çıkmak mümkün olmaktadır, hem de düz yolda pedal çevirerek yüksek hızlara ulaşmak oldukça rahattır. Şehir bisikletlerinin tekerlekleri de dağ bisikleti ve yol bisikleti tekerlekleri arasında bir kalınlığa sahiptir. Yol bisikletlerinin tekerlekleri maksimum hız alabilmek adına son derece incedir. Dağ bisikletlerinin tekerlekleri ise zorlu koşullarda patlamaması, dengenin zorlu arazilerde daha iyi olması ve dayanıklı olması adına oldukça kalındır. Şehir bisikletlerinin tekerlekleri ise bu iki kalınlık arasındadır. Ancak tek başına değerlendirmek gerekirse, şehir bisikletlerinin tekerlekleri incedir demek mümkündür. Bu lastikler sert ve zorlu arazi koşulları için hiç uygun olmasa da, şehir ortamlarında karşılaşılabilecek hafif zorlu patika koşullarına rahatça uyum sağlar.

Kawasaki Yol Bisikleti

Kawasaki Yol Bisikleti

Kawasaki yol bisikletleri, özel üretimleri ve tasarımları itibari ile normal bisikletlerden çok daha farklıdır. Bu pedallı iki tekerlekliler; özel bir dişli boyutuna, özel bir geometriye ve özel tekerlek kalınlıklarına sahiptir. Bu farklı ve özel tasarlanmış özellikleri sayesinde bu bisikletler ile çok yüksek hızlara rahat bir şekilde ulaşmak mümkündür. Bu ürünler şehir bisikletlerinin aksine, sürücülerine konfor ve rahat sürüş gibi imkanlar sunma kaygısı gütmeden üretilirler. Çünkü bu bisikletleri ayrıcalıklı yapan şey, konforları ve rahatlıkları değildir. Konfor ve rahatlık gibi özellikleri ön planda tutan kullanıcılar şehir bisikletlerini tercih etmelidir. Yol bisikletlerinin asıl amacı, yüksek hızlara ulaşmaktır. Şehir bisikletleri ile şehirlerarası bisiklet yolculuğu yapmak, yol bisikletine göre çok daha yavaş olacakken yol bisikleti ile aynı yolları gitmek çok daha hızlı olacaktır. Bu bisikletlerin en önemli özellikleri sundukları yüksek hızlar olduğu için, ağırlıkları oldukça önemlidir. Yol bisikletlerinin ağırlığı 6 kilogramdan başlar ve piyasada en çok 8 – 9 kilogram ağırlığında üretilen versiyonları bulunur. 10 kilogram ve üzerindeki yol bisikletleri ağır olarak nitelendirilmektedir ve gerçekten yol bisikletinden alınacak özellikleri ve performansı isteyen kullanıcılar, 10 kilo üzerinde olan yol bisikletlerini tercih etmeyeceklerdir. Bu ürünlerin vites takımlarının hemen hepsinde kalitesi tescillenmiş, birçok otorite tarafından dünyanın en iyisi olarak görülen Shimano parçaları kullanılmaktadır. Çekiş konusunda da farklı sistemlere sahip olan bu parçalar; vites kademe sayısı, ağırlıkları, malzemeleri gibi birçok farklı etkene göre farklı modellere ayrılır. Bu ürünlerde genellikle pabuç fren sistemi kullanılmaktadır ve bu sistemin genellikle V fren ile birlikte kullanımı tercih edilir. V fren temizlik, onarım, bakım ve değişim konusunda oldukça basit işlemler gerektirirken, fiyat konusunda da diğer fren türlerine kıyasla çok daha uygun olması sebebiyle hem kullanıcılar tarafından, hem de üreticiler tarafından en çok tercih edilen fren sistemidir. Son zamanlarda yol bisikletlerinde hidrolik fren sisteminin de kullanıldığı görülmektedir ancak bu riskli bir sistemdir. Hidrolik frenler, V frenler ile kıyaslandığında fren mesafesini önemli oranda kısaltıp ciddi bir güvenlik artışı sağlasalar da, arızalanmaları durumunda tamirleri veya onarımları çok zor parçalardır. Yol bisikletleri de şehir içinde kullanılmayacağı için, herhangi bir arıza durumunda bir bisikletçi veya yetkili servis bulmak çok zor olacaktır. Halbuki V frenler kullanıcılar tarafından rahatça onarılabilir ve hatta değiştirilebilir.

<strong>Kawasaki Elektrikli Bisiklet</strong>

Kawasaki Elektrikli Bisiklet

Kawasaki elektrikli bisiklet modelleri, son teknoloji ile üretilmiş ürünlerdir. Normal bisiklet formunda görünen versiyonları, birçok bakımdan bisiklete benzer bir dış görünüşe sahip olsa da; normal bisikletlerden çok daha farklı özelliklere sahiplerdir. Bu ürünler ile pedal kullanmak da mümkündür. Ancak temel olarak yalnızca elektrik gücü ile çalışırlar. Kullanıcılar tercih olarak pedal ile kullanmayı da tercih edebilir. Pedal ile de kullanılabilmeleri sayesinde, bu bisikletler ile uzun yollara da çıkılabilir. Örnek vermek gerekirse, akü dayanıklılığı 5 saat olan bir elektrikli bisiklet ile 10 saat sürecek bir yolculuğa çıkılabilir ve bu yolculuk 5 saati elektrik ile, 5 saati de pedal çevirme yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Ayrıca bu sistem sayesinde yolda kalmak gibi bir risk de ortadan kalkmaktadır. Her ne kadar çalışma süreleri tahmin edilebilse de, bataryaların veya akülerin ne zaman biteceğini tam olarak bilmek mümkün olmamaktadır. Batarya ve akülerin kullanım süreleri, kullanım koşullarına göre de değişiklik gösterdiği için kesinlik göstermesi mümkün değildir. Örneğin bir elektrikli bisiklet düz yolda 10 saat gidebilecek bir akü ve batarya gücüne sahipse, aynı bisiklet sadece dik yokuşları çıkarsa 6-7 saat içerisinde akü ve bataryasını tüketebilir. Bu bisikletlerle birlikte pedal kullanımının da mümkün olması, bu gibi sorunların ortadan tamamen kalkmasını sağlar. Elektrikli bisikletlerin geneli, 250 Watt güç bulundurur. 1000 Watt güç ile çalışan elektrikli bisikletler de mevcuttur ancak bu tür bisikletleri kullanmak için özel bir ehliyet sahibi olmak gerekir. Her ne kadar bu husustaki trafik denetimleri oldukça zayıf olsa da, kurallara uymak bağlamında kullanıcıların 1000 W’lık elektrikli bisikletleri sürebilmeleri için ehliyete ihtiyaçları olduklarını bilmelerinde fayda vardır. Bu ürünlerin jant boyutları farklı modellerde farklı boyutlarda olabilmektedir. Kawasaki bisiklet 26 jant elektrikli versiyonlara pek sık rastlanmazken, daha büyük jantlar daha sık kullanılmaktadır. Kawasaki bisiklet 28 jant, elektrikli bisikletlerde en sık görülen modellerdendir. Bu bisikletler saatte 40-50 km mesafe alabilecek performansa sahiplerdir. 15-20 derecelik eğimli yolları bile rahatça tırmanmayı başarabilirler. Vitesleri her ne kadar otomatik sisteme bağlı olsa da, standart versiyonlarla karşılaştırıldığında Kawasaki bisiklet 21 vites olan modellerle yakın bir vites performansına sahiplerdir.

Kawasaki Bisiklet Modelleri Arasında Tercih

Kawasaki Bisiklet Modelleri Arasında Tercih

Kawasaki bisiklet yorum ve tavsiyeleri arasında, ürünlerin kullanım alanlarına göre tercih edilmesi gerektiği sıkça görülür. Kawasaki bisiklet modelleri arasında tercih yaparken dikkat edilmesi gereken ilk şey, bisikletin türüdür. Kullanıcılar yüksek hızlara ulaşıp, yüksek performans ve yoğun bir spor amacının yanı sıra yarışlara da katılmayı düşünüyorsa, yol bisikletlerini tercih etmelidir. Yol bisikletleri aynı zamanda yarış bisikletleri olarak da bilinir. Eğer bisiklet bir taşıt gibi kullanılacak; eve, işe, okula veya şehir içi gezintilerinde kullanılacak ise şehir bisikleti modeli tercih edilmelidir. Bozuk yollar, zorlu araziler, ormanlar, dağlar, engebeli ve çukurlu zeminler gibi sert koşullarda bisiklet kullanılmak isteniyorsa, kesinlikle dağ bisikleti tercih edilmelidir. Bu koşullarda yol, şehir veya elektrikli bisiklet kullanmak, bisikletlerin çöpe atılacak kadar kötü bir duruma gelmesine sebep olabilir. Bu sebeple zorlu koşullar için yalnızca dağ bisikleti tercih edilmelidir. Eğer kullanıcılar motosiklet gibi çalışan bir bisiklet istiyor ancak pedal çevirme lüksüne de her zaman sahip olmak istiyorlarsa da elektrikli bisiklet tercih etmelilerdir. Bisiklet türüne karar verildikten sonra, bisiklet büyüklüğü tercihi yapılmalıdır. Kadro boyunun doğru olması, bisikletin kullanıcı için doğru olduğu anlamına gelir. Kullanıcılar bisiklet alırken asla daha büyük kadro boyu olan bir bisiklet alıp daha geniş bir çapa sahip olmak veya daha küçük kadro boyuna sahip bir bisiklet alıp daha hızlı gitmek gibi düşüncelere sahip olmamalılardır. Bisiklet kadro boyu tercihi bisikletten beklenene göre değil, kullanıcıların fiziksel ölçülerine göre yapılmalıdır. Kadro boyu tercihinden sonra ise vites sistemleri tercihi devreye girmelidir. Kullanıcılar, bisikleti kullanacakları koşullara ve araçtan beklentilerine göre vites sayısı ve sistemlerini tercih etmelilerdir. Vites sistemlerine de karar verildikten sonra, fren sistemi tercihi yapılmalıdır. V fren sistemleri oldukça uygun ve kolay değiştirilebilirken, disk frenlerin onarımı ve değişimi daha zordur. Maliyetleri de V frenlere göre yüksektir ancak V frenlere göre daha başarılı fren performansı gösterirler. Bütün bu temel gereksinimlerle ilgili tercihler gerçekleştirildikten sonra; sele tipi, gidon türü, jant ve tekerlek seti, maşa ve amortisör, bagaj, çamurluk gibi tamamen kişisel tercih olan etkenlere karar verilmelidir. Bu özelliklere göre ve farklı modellere göre de Kawasaki bisiklet fiyatları değişiklik göstermektedir. Bütün bu listeyi takip edip, kendinize en uygun ve uyumlu Kawasaki bisikletlerini sayfamızdan temin edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Kawasaki
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (604)
3T (459)
A'ME (171)
Acr Ciciko (26)
Action (119)
Activa (36)
Adidas (9)
Aim (84)
Airwheel (17)
Alex (18)
Alex Rims (24)
ALEXRIMS (38)
Alhonga (34)
Alligator (25)
Almost (9)
Altis (27)
Amigo (10)
Amoeba (65)
ANDRO (8)
Anlaş (261)
Arbike (72)
AREA (5)
Ares (9)
Arnica (101)
Arora (7)
Arrow (5)
Arzu (679)
Asics (5)
Asm (60)
ASSIZE (71)
ATL (6)
Avid (76)
Baradine (354)
Belderia (136)
Bell (39)
Berg (22)
BETO (761)
Bianchi (470)
BIEMME (4)
BIKE HAND (81)
Biologic (18)
Bisan (622)
Blackburn (29)
Blackfish (9)
BMXTR (9)
BNB (25)
BNB RACK (14)
BOBIKE (8)
Bontrager (351)
BRAKCO (121)
Brompton (120)
Brooks (245)
BS (49)
BSD (64)
Bsoul (14)
Btwin (11)
Buff (5)
Busso (9)
BUZZ RACK (45)
BV Sport (4)
Carelle (13)
Carraro (402)
CARRARO (29)
Cat Eye (8)
Cateye (10)
cbtx (9)
Citycoco (5)
Cole (20)
Colle (22)
Compass (55)
CONTINENTAL (126)
Corelli (471)
CRATONI (35)
Crops (16)
CST (640)
Cube (25)
Cycleops (7)
Cyclone (8)
CYT (59)
D-Light (36)
Daafu (23)
Dae do (11)
Dahon (225)
DC (7)
DELI (11)
Delta (5)
DHS (5)
Digi (33)
(25203)
Dry Case (6)
DT Swiss (393)
Duro (31)
Dynamic (17)
Easton (24)
ECHOWELL (14)
ECLAT (4)
Electra (36)
Elite (306)
Erseplus (24)
Eska (23)
Everlast (9)
EVOC (34)
Evolite (4)
Factor (5)
Falcon (140)
FELT (6)
Fenix (7)
First (11)
Fix it (17)
Fizik (125)
Flood (9)
Fonte (40)
FORMULA X (14)
Fox (12)
FSA (50)
FULCRUM (15)
Fuse (20)
Gaerne (10)
Garmin (76)
Geotech (23)
Geroni (13)
Ghost (31)
Giant (525)
Giro (109)
Gitane (21)
Giyo (187)
Globber (31)
Gomax (9)
GOMAX (7)
Gp (9)
GreenLine (5)
GRL (38)
GT (21)
Guee (19)
HAMAX (4)
HARO (4)
Hayes (6)
Homaks (4)
HTP Design (37)
İbera (14)
illumenox (11)
Ilumenox (9)
İnfini (9)
İnokim (8)
ISM (10)
Jagwire (107)
Jant (7)
Jing Yi (202)
Kali (10)
KASK (101)
Kawasaki (5)
KCNC (6)
KED (44)
Kenda (56)
Kidimoto (4)
Kinetic (5)
Kinetix (6)
Kldoro (24)
KMC (78)
KNOG (25)
Konnix (99)
Kron (408)
KRON (140)
Kross (8)
Ktm (9)
LAKE (4)
Lapierre (19)
Lazer (120)
Lezyne (14)
LIMAR (13)
LIZARD SKINS (101)
Look (69)
M-WAVE (7)
MAGURA (7)
MASSLOAD (12)
MAVIC (183)
Maxumo (11)
Maxxis (122)
Meghna (65)
Meilan (12)
MERIDA (134)
Merida (18)
Michelin (222)
Micro (8)
Micron (6)
Mio (7)
Mondial (96)
Monero (645)
Moon (121)
Mosso (33)
Neco (94)
New Looxs (20)
Nite Ize (6)
Novatec (14)
NOVATECH (5)
NTN (4)
Oakley (46)
Oem (511)
Onguard (110)
Orbis (7)
ORP (4)
Oscar (17)
OXC (80)
PANARACER (63)
Panda (45)
PANDA (9)
PARK TOOL (66)
Peak (17)
Peugeot (95)
Pilsan (25)
Plus (542)
Poc (57)
Polar (11)
Polisport (390)
Premium (35)
PRO (522)
PROCYCLE (182)
PROLOGO (20)
PRORIDE (60)
Protech (12)
QU-AX (15)
RACE FACE (51)
Race One (47)
Rassine (42)
Ravel (5)
Razor (28)
Razors (7)
Red Sun (11)
Remz (6)
Reusch (8)
Ritchey (42)
Rks (106)
Roces (7)
ROCK SHOX (278)
ROSWHEEL (22)
Rotor (11)
RST (36)
Rubena (282)
S-SHINE (108)
S-Sun (26)
Salcano (221)
SALT PLUS (6)
SANTINI (361)
Satori (16)
SCHWALBE (656)
SCICON (12)
Scott (265)
Sedona (457)
SEDONA (31)
SELLE ITALIA (190)
Selle Royal (147)
Shimano (6366)
Shimano Aim (176)
SHUNFENG (205)
Sidi (227)
Sigma (239)
Skully (4)
SKYHAWK (8)
Skyjet (5)
SMC (4)
Soho (171)
Spanninga (18)
Spin (4)
Spinoton (9)
Sportive (12)
Sportourer (24)
SRAM (1294)
STOLEN (12)
SUN RINGLE (16)
SUNTOUR (77)
SUPACAZ (50)
Super B (108)
SUPERB (57)
Suzico (39)
Sway (11)
Sway Snap (5)
SWISSEYE (40)
T-One (45)
Tacx (6)
TAYTAY (6)
Tec (76)
TEKTRO (30)
TEMPISH (4)
Tern (19)
THUMBSUP (110)
Token (96)
Tonyon (12)
Topeak (428)
Tranzx (46)
Trazano (12)
Trek (13)
Trelock (41)
TRP (6)
TRUVATIV (18)
Tufo (26)
Tunca (36)
Vaude (40)
VELO (101)
Velosock (14)
VELOTOZE (23)
Vertech (24)
Vision (10)
Vittoria (94)
Voit (32)
Volta (30)
Vona (313)
Wahoo (7)
WELLGO (63)
Whistle (15)
WURTH (4)
Würth (16)
XENTIS (5)
XERAMA (23)
Xiaomi (217)
XLC (1235)
Xrider (194)
Yasaka (5)
YBN (59)
Yonex (4)
Yuki (77)
Zefal (2304)
Zero (4)
ZIPP (153)
Zixtro (22)
Zoom (40)
Ümit (462)
ÜMİT (105)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL