TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bisiklet & Scooter

için 4 sonuç bulundu.

Delta Bisiklet & Scooter

Çoğunuzun hayatına az da olsa bir şekilde bir bisiklet dahil olmuştur. Bazılarınız hobi olarak, bazılarınız sağlığınız için bazılarınız ise hayat tarzı olarak bisikleti hayatınıza katmış olabilirsiniz. Delta bisiklet ile hayatınız bu şekilde kesişmiş olabilir. Gerek profesyonel, gerekse zevk için sahip olmak istediğiniz bisiklet modelleri, en kapsamlı şekilde Delta markasında mevcuttur. Delta bisiklet modelleri günlük hayatınızda kafa dağıtmak ya da spor için kullanabileceğiniz şekilde mevcut olduğu kadar, profesyonel anlamda, zorlu şartlarda kullanabileceğiniz kadar da mevcuttur. Zorlu şartlar karşısında maksimum sürüş konforu ile hareket etmenizi amaçlayan marka, çamurluğa sahip olan modelleri ile çamurun ya da asfalttaki yağ ve benzeri maddeler ile kıyafetinizin kirlenmesini önlemektedir. İsteğe göre takılan çamurluk seçenekleri de mevcuttur ve görünümlerine, işlevlerine göre seçip bir tanesine sizler de sahip olabilirsiniz. Sadece dağ bisikletleri için değil, günlük kullanımda ve ulaşım amaçlı bisiklet kullanımlarında da asfalttaki küçük suların bile üstünüzü kirletmesini çamurluklar sayesinde önleyebilirsiniz.

Delta Bisiklet ile Her Ortamda Sürüş Konforuna Sahip Olun

Delta Bisiklet ile Her Ortamda Sürüş Konforuna Sahip Olun

Delta, ürettiği ve piyasaya sunduğu bisiklet modellerini farklı yol şartlarına ve mevsimlere özel olarak uygun yarattığı için sizlere istediğiniz ortamda bisiklet sürmenin konforunu yaşatmayı amaçlamaktadır. İsterseniz dağın eğimli ve yamuk yolları, isterseniz elektrikli bisiklet, isterseniz şehir hayatının kalabalığına uygun bisiklet modelleri ile kendinize en uygun bisikleti seçebilirsiniz. Delta, ne kadar kaliteli ve konforlu bisikletler yapsa da, sizlerin de kendi güvenliğiniz için bazı önlemlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Delta bisiklet kask modelleri ile bunlardan en önemlisini yerine getirebilirsiniz. Bisiklet satın alırken, kendi kafanıza ve kendi zevkinize göre de kask satın almanız oldukça yerinde bir karar olacaktır. Özellikle çocuklarınız için tasarlanan estetik ve değişik kask modelleri ile bisiklet yolculuklarını daha farklı ve eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda olabilecek düşme, kaza gibi durumlar için önlem almış olursunuz. Yol bisikleti, dağ bisikleti ve şehir bisikleti gibi modellerin yanı sıra, katlanabilir ve elektrikli bisiklet modelleri ile de Delta, sizlere çok fazla farklı seçenek sunmaktadır. Elektrikli bisiklet modelleri bunlardan biridir. Bu modeller, özellikle uzun yollar için oldukça avantajlı bir seçenektir. Elektrikli hareket etmesi nedeniyle sizleri daha az yorarak daha fazla yol kat etmenizi sağlar. Delta bisiklet jant seçeneklerini bu modellerin hepsinde sizlere bırakmıştır. Yani katlanılabilir, elektrikli ya da dağ bisikleti gibi seçeneklerde sizler kendi sürüş şeklinize ve ortamınıza göre en uygun jantı seçip ona göre bir modele sahip olabilirsiniz. Bütün modeller değişik ve estetik farklı tasarımlara sahip olduğu için Delta markası ürettiği bisikletlerin kalitesi ve konforunun yanında tasarımlarıyla da çok fazla kendisinden bahsettirmektedir. İstediğiniz ortama ve mevsime uyum sağlayabilecek farklı bisiklet modellerinin yanında, Delta bisiklet markası sürüşünüzü daha konforlu hale getirmek için yardımcı aparatları da üst kaliteli malzemeler ile üretmektedir. Buna örnek olarak Delta bisiklet suluk verilebilir. Suluk tutacak aparatın yanında, suluk ihtiyacınızı da Delta tarafından karşılayabilirsiniz. Böylelikle suyunuzu sürüş esnasında dökülmeden rahatça içebilir, koku yapmadan muhafaza edebilirsiniz.

Delta Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Delta Bisiklet Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Delta, ürettiği kaliteli bisikletlerin yanında yine aynı kalitede ürettiği, konforunuzu arttırmak için satın alabileceğiniz aparatlar ve ek eşyalar ile sürüş konforunuzu maksimize etmektedir. Mesela, Delta bisiklet sırt çantası modelleri ile sürüş deneyiminiz boyunca eşyalarınızı rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Su torbalı sırt çantaları olduğu gibi, katlanılabilir sırt çantası modelleriyle de Delta dilediğiniz gibi, ihtiyacınıza uygun sırt çantası sahibi olmanızı amaçlamıştır. Delta, normal bisikletlerden farklı olarak tek tekerlek, üç tekerlek gibi değişik bisikletleri de üretmektedir. Böylelikle farklı bir deneyim arayanlarınız için çok fazla seçenek olmaktadır. Hatta bunların da dışında sıra dışı özel bisikletler kategorisi bile bulunmaktadır. Üç tekerlekli bisiklet modelleri çocuklarınız için ideal bir seçenek olabilir, ya da eğer bir taşıma yerine ihtiyacınız varsa sizler için de çok ideal bir seçenek olacaktır. İki kişi birlikte kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Delta bisiklet markası, bu modellerden bazılarının arkasına küçük bir tane daha oturma yeri de koyarak çocuğunuzla beraber bisiklet sürmenizi kolaylaştırmıştır. Delta bisiklet fiyatları modelden modele ve dilediğiniz özelliğe göre değişmektedir. Maliyetleriyle doğru orantılı şekilde fiyatlandırılan modeller, her bütçeye uygun şekildedir. Dilerseniz sayfamızdan ayrıntılı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. Mevcut olan bisikletinizi farklı bir mevsimde kullanacaksanız ve bisiklet değiştirmekten ziyade lastik değiştirmek sizin için daha uygun olacaksa; Delta bisiklet lastik modelleri ile sizlere her türlü imkanı sağlamaktadır. Böylelikle kendinizi daha fazla yormadan mevcut olduğunuz konumdan farklı bir konumda veya yol şartlarında bisiklet sürmeniz kolaylaşmaktadır. Çok fazla çeşidi ve kalitesi ile bisiklet dünyasında çok büyük bir yer kaplamaktadır. Bir bisiklete sahipseniz ve bu bisikleti değiştirme durumunuz yoksa fakat yine de daha iyi olması için çabalamak, belirli bir bütçe ile daha iyi bir bisiklet haline getirmek istiyorsanız Delta bisiklet sizler için en ideal çözüm olacaktır. Örneğin; oturduğunuz koltuk sizler için rahat değilse, Delta bisiklet sele modelleri ile daha da rahat bir bisiklete sahip olabilirsiniz.

Delta Bisiklet Kalitesi ile Bambaşka Bir Bisiklet Sahibi Olun

Delta Bisiklet Kalitesi ile Bambaşka Bir Bisiklet Sahibi Olun

Delta, sadece çok özel ve kaliteli malzemeler ile üretilen bisiklet ve aksesuarlarının satışını yapmaktadır. Farklı bir zevk ve sürüş deneyimi arayanlarınız için, Delta bisiklet markası bünyesinde çok değişik bisikletler de bulundurmaktadır. Bunlara örnek olarak katlanılır bisiklet modellerini verilebilir. Bu bisiklet modelleri ile günlük hayatınızda bisikletlerinizi yanınızda taşımanızın kolaylaştırılması amaçlanmıştır. Toplu taşıma, araba bagajı gibi yerlerde kolaylıkla katlayarak yanınızda taşıyabileceğiniz bu bisiklet modelleri; özellikle şehir hayatında kullanmak için çok fazla yaygındır. Şehir hayatında özellikle ulaşım konusunda daha rahat bir yolculuk için bisiklet çok yaygındır. Buna bağlı olarak Delta bisiklet dizlik modelleri de güvenliğiniz için tercih etmeniz gereken bir üründür. Güvenliğiniz için kullanılması gereken malzemeleri Delta kalitesi ile satın alabilirsiniz. Bazı aparatlar, bazı bisiklet modelleri için özellikle kullanılmalıdır. Mesela şehir içi gibi yerlerde kullanılan bisikletler için çok gerekli olmasa da dağ bisikleti gibi dağda kullanılması amaçlanan bisikletler için, daha rahat sürüş deneyimi yaşayabilmeniz adına Delta bisiklet eldiveni mevcuttur. Bu eldiven sayesinde, olabilecek kazalara karşı önlem alabilir, dağ gibi alanlarda bisikletin elcik kısmını daha iyi kavrayabilirsiniz. Delta bisiklet modelleri sizleri bambaşka bir bisiklet dünyasına götürmektedir. Kalite ve konforunun yanında, özellikle bayanlar ve çocuklar için özel tasarımlar ile üretilen farklı bisiklet modelleri de mevcuttur. Daha süslü, daha değişik tasarımlar barındırdığı için çocuk ve bayanlar olarak kategorize edilmiştir. En çok tercih edilen Delta çocuk bisiklet modellerinden biri, mavi bir renge sahiptir ve arkasında bir başkasını taşıyabilecek ya da yük taşıyabilecek bir alanı vardır. Çok estetik ve modern bir görünüme sahip olan bu bisiklet modeli, çocuklar ve ebeveynleri tarafından oldukça beğenilmektedir. Sizler de değişik bisiklet çeşitleri, bisiklet aksesuarlarına sahip olmak, Delta bisiklet fiyatları hakkındaki detaylara ulaşmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Delta bisikletlerin yanı sıra tüm bisiklet modelleri ile alakalı bilgi sahibi olmak isterseniz Bisiklet & Scooter kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Delta
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

19 (231)
3T (717)
A'ME (127)
Action (64)
Activa (32)
Adidas (4)
Aim (82)
Airwheel (20)
Albetto (2)
Alex (16)
Alex Rims (16)
ALEXRIMS (48)
Alhonga (57)
Alligator (26)
Almost (11)
Altis (16)
Amigo (4)
Amoeba (60)
And1 (2)
ANDRO (10)
Anlaş (237)
ANSWER (4)
Apnea (3)
Arbike (65)
AREA (3)
Ares (6)
Argon18 (4)
Arnica (32)
Arora (7)
Arrow (11)
Arzu (647)
Asm (53)
ASSIZE (70)
ATL (11)
AVALON (4)
Avid (103)
Baradine (312)
Barcin (3)
Belderia (109)
Bell (32)
Benelli (3)
Berg (9)
BETO (766)
Bianchi (329)
BIKE HAND (79)
Biologic (10)
Bisan (343)
Blackburn (14)
Blackfish (13)
BMXTR (7)
BNB RACK (12)
BOBIKE (5)
Boi (4)
Bontrager (358)
BRAKCO (106)
Bremshey (3)
Brompton (107)
Brooks (79)
BS (48)
BSD (7)
Bsoul (7)
Btwin (13)
Buff (10)
BURLEY (2)
Busso (12)
BUZZ RACK (52)
C.A.M.P. (2)
Camp (3)
Canello (2)
Carelle (13)
Carraro (180)
CARRARO (32)
Carrera (5)
Cat Eye (9)
Cateye (10)
cbtx (13)
CHAIN L (44)
Citycoco (6)
Cole (31)
Colle (21)
Compass (50)
CONTINENTAL (115)
Corelli (285)
CRATONI (10)
Crops (7)
Crs (2)
CST (486)
Cube (25)
Cycleops (11)
Cyclone (7)
CYT (69)
D-Light (35)
Daafu (16)
Dae do (11)
Dahon (206)
Darkstar (2)
DC (5)
DELI (12)
Delta (4)
DHS (5)
Diadora (4)
Digi (35)
(19576)
Dolphin (2)
Dry Case (5)
DT Swiss (387)
Dunlop (4)
Duro (35)
Dynamic (15)
DYS (2)
Easton (21)
ECHOWELL (15)
ECLAT (6)
Electra (34)
Element (2)
Elite (214)
Envy (3)
Erseplus (18)
Eska (22)
Everlast (7)
EVOC (36)
Falcon (74)
Fenix (5)
First (14)
Fix it (15)
Fizik (63)
FLEX (2)
Flood (3)
Focus (2)
Fonte (15)
FORMULA X (13)
Fox (19)
FSA (24)
FULCRUM (14)
Fuse (16)
Gaerne (10)
Garmin (22)
Geotech (15)
Geroni (17)
Ghost (35)
Giant (350)
Giro (106)
Gitane (15)
Giyo (154)
Globber (23)
Gomax (9)
GOMAX (8)
Gp (10)
GreenLine (8)
Gri (2)
GRL (34)
GT (22)
Guee (16)
HAMAX (4)
HARO (4)
Hayes (6)
Hayyat (2)
Homaks (4)
Hornit (2)
HTP Design (31)
HUDORA (2)
İbera (6)
illumenox (8)
Ilumenox (7)
İnfini (11)
İnokim (11)
ISM (14)
Jagwire (91)
Jant (3)
Jing Yi (179)
K-EDGE (10)
Kali (12)
Karspor (2)
KASK (97)
Kawasaki (4)
KCNC (8)
KED (19)
Kenda (43)
KiddiMoto (3)
Kidimoto (3)
Kinetic (4)
Kinetix (12)
Kldoro (12)
KMC (48)
KNOG (31)
Konnix (87)
KOO (6)
Kron (210)
KRON (114)
Kross (6)
Ktm (9)
LAKE (4)
Lapierre (14)
Lazer (76)
Le Grand (4)
Legrand (4)
Leyaton (3)
Lezyne (15)
LIMAR (10)
LIZARD SKINS (119)
Loap (5)
Look (23)
Lost (3)
LP (2)
M-WAVE (6)
Magellan (3)
MAGURA (9)
Mares (2)
Marin (2)
Marmot (2)
MASSLOAD (10)
MAVIC (181)
Maxell (2)
Maxumo (11)
Maxxis (44)
Meghna (51)
Meilan (8)
MERIDA (167)
Merida (8)
Michelin (169)
Micro (9)
Mio (9)
MOBİ (3)
Mondial (102)
Monero (484)
Moon (93)
Mosso (38)
Neco (81)
New Looxs (22)
Nite Ize (7)
Novatec (10)
NOVATECH (4)
NTN (4)
Oakley (39)
Oem (222)
Onguard (49)
Orbis (7)
ORP (5)
OXC (51)
PANARACER (35)
Panda (49)
PANDA (5)
PARK TOOL (40)
Peak (13)
Peugeot (117)
Pilsan (11)
Plus (475)
Polar (8)
Polisport (225)
Premium (18)
PRO (365)
PROCYCLE (171)
PROLOGO (8)
PRORIDE (11)
Protech (3)
QU-AX (11)
RACE FACE (58)
Race One (46)
Raleigh (3)
Rassine (17)
Ravel (4)
Razor (25)
Red Sun (11)
Remz (3)
Reusch (3)
Ritchey (29)
Rks (33)
Roces (6)
ROCK SHOX (347)
ROSWHEEL (17)
Rotor (11)
RST (39)
Rubena (214)
S-SHINE (87)
S-Sun (18)
Salcano (196)
SALT PLUS (6)
SANTINI (311)
SARIS (3)
Satori (23)
Satrai (4)
SCHWALBE (511)
SCICON (11)
Scott (239)
Seac (3)
SeaSucker (11)
Sedona (430)
SEDONA (74)
SELLE ITALIA (161)
Selle Royal (120)
Shimano (4792)
Shimano Aim (205)
SHUNFENG (224)
Sidi (180)
Sigma (163)
Skully (3)
SKYHAWK (5)
SMC (4)
Soho (124)
Spanninga (16)
Spin (4)
Spinoton (7)
Sportive (12)
Sportourer (20)
SRAM (1434)
STOLEN (11)
SUN RINGLE (14)
SUNTOUR (43)
SUPACAZ (29)
Super B (131)
SUPERB (33)
Suzico (26)
SWISS STOP (16)
T-One (17)
Tacx (5)
TAYTAY (3)
Tec (59)
TEKTRO (33)
Tern (18)
TERN (3)
Thule (4)
THUMBSUP (93)
Token (99)
Tonyon (10)
Topeak (275)
Torch (3)
TRANS (4)
Tranzx (29)
Trazano (9)
Trelock (41)
TRP (6)
TRUVATIV (20)
TRX (3)
Tufo (34)
Tunca (9)
UNO (3)
Uvex (6)
Vaude (41)
VELO (78)
Velosock (19)
VELOTOZE (12)
Vertech (10)
Vision (7)
Vittoria (39)
Voit (19)
Volta (14)
Vona (389)
Wahoo (4)
WANDA (3)
WELLGO (61)
Whistle (12)
Würth (16)
XENTIS (4)
XERAMA (23)
Xiaomi (153)
XLC (958)
Xrider (131)
Yasaka (3)
YBN (68)
Yonex (3)
Yuki (85)
Zefal (2253)
Zero (9)
Zeroo (6)
ZIPP (164)
Zixtro (15)
Zoom (34)
Ümit (197)
ÜMİT (91)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Vites

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL