Yarış Bisikleti

Yarış bisikleti çeşitleri, hızı ve adrenalini seven kişiler için özel olarak geliştirilmiş bisiklet modelleri arasında yer almaktadır. Bisiklet yarışlarına katılmayı seviyorsanız, kendinize yeni bir yarış bisikleti satın alabilir ve yarışta performansınızı arttırabilirsiniz. Yarış bisikletleri, diğer bisiklet çeşitlerinin özelliklerinden farklı olarak üretildiği için özellikle yarışlarda size büyük rahatlık sunacak ve daha hızlı gitmenize olanak sağlayacaktır. Çeşitli markalar tarafından üretilen yarış bisikletlerinin fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Uygun fiyatlı bir yarış bisikleti arıyorsanız, kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Yarış bisikleti markaları arasında: Salcano, Bianchi, Lapierre, Mosso, Ümit gibi çeşitli markalar yer almaktadır. Salcano yarış bisikleti, en çok tercin edilenler arasında yer almaktadır. Bisiklet yarışlarında güvenliğinizi sağlamak için dizlik ve kask takmanızda yarar olacaktır. Bisiklet aksesuarları kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyerek ihtiyacınız olan bisiklet aksesuarını kolayca satın alabilirsiniz. Yarış bisikleti ne kadar hız yapar diye merak ediyorsanız, bisikletlerin özelliklerine bakabilir ya da kendi deneyimlerinize göre tahminlerde bulunabilirsiniz. Yarış bisikleti satın almak ve kendinize yeni bir hobi edinmek istiyorsanız, hiç vakit kaybetmenden kategorimizde yer alan ürünlerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

En ünlü bisiklet markalarının en kaliteli ve güzel bisiklet modelleri için ürünlerimizi ve fiyatlarımızı inceleyebilir, dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Kadınların ve erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği yarış bisikleti modelleri arasında farklı tasarımlarda ve modellerde üretilenler bulunmaktadır. Carraro markası tarafından üretilen yarış bisikletinin jantları, çift katlı alüminyumdan üretildiği için son derece sağlamdır. Yarış bisikletlerini, diğer bisikletlerden ayıran en büyük özellik ise tekerlekleridir. Yarış bisikletlerinin tekerlekleri, diğer bisikletlerinkine oranla daha incedir. Bunun nedeni ise daha hızlı gitmeye olanak sağlamasıdır. Hava sürtünmesi yüzey alanına bağlı olduğu için yarış bisikletlerinin ince yapısı, daha az hava sürtünmesine neden olacaktır. Bir de ince tekerlekler daha az kütleli oldukları için eylemsizlik momenti daha az olacaktır ve bu durum da bisikletlerin daha kolay hızlanmasını sağlayacaktır. Yarış bisikleti fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alarak kendinizi maceranın kollarına bırakabilirsiniz.

Yarış Bisikleti

için 283 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(3)
Bianchi (15)
(2)
(2)
CARRARO (42)
(2)
Cube (22)
Cup (7)
(11)
FELT (8)
FOCUS (6)
(3)
(1)
Giant (17)
(1)
KRON (10)
(3)
(2)
Lapierre (12)
(1)
MERIDA (17)
Mosso (13)
Salcano (32)
(1)
(1)
Scott (27)
(2)
Shimano (6)
(1)
(5)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (9)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)
ve üzeri (10)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL