Yarış Bisikleti

Bisiklete binmek hem vücudunuz hem de keyifli bir aktivite olmasından kaynaklı olarak ruhunuz için oldukça faydalı bir etkinlik. Her yaştan birey tarafından sevilen bir spor ve boş zaman etkinliği olan bisiklete binmek için size ve ihtiyaçlarınıza uygun bir bisiklet almayı düşünüyorsanız ve ayrıca bu bisikleti yol ve yarış bisikleti olarak da kullanabilmek önemliyse, kategorimiz en doğru bisikleti bulabileceğiniz yegâne adres.

Yarış Bisikleti Modelleri

Yarış Bisikleti Modelleri

Hız sizi heyecanlandırıyorsa ve adrenalini de seviyorsanız, bu ikisini bir de bisiklet tutkunuzla birleştirmek istiyorsanız, yarış bisikleti satın almak vereceğiniz en iyi karar olabilir. Yarış bisikletinize binip gidonu tuttuğunuz ve pedalları çevirmeye başladığınız anda hız açısından ne istediğinizden yeniden emin olmanın tatminini yaşayacaksınız. Aynı zamanda yol bisikleti olarak da kullanabileceğiniz yarış bisikletleri, alüminyum kadroya sahip dayanıklı ve şık tasarımlı modelleriyle kategorimizde beğeninize sunulmaktadır. Aynı zamanda sensium karbon materyalden yapılan yarış bisikleti modellerine de kategorimizi inceleyerek ulaşmanız mümkün.

Yarış Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Yarış Bisikleti Özellikleri Nelerdir?

Yarış bisikleti özellikleri açısından incelendiğinde en önemli özelliğin tekerleklerindeki yapısal farklılık olduğu görülür. Bu bisikletlerin tekerlekleri dar ve incedir. Ayrıca ideal bir yarış bisikletinin gidonu aşağıya dönüktür. Böylece farklı el tutuşlarına imkân verir. Eğer bisiklet yarışlarına katılan profesyonel bir bisiklet sporcusuysanız, görece daha kalın tekerlekli ve daha sert bir kadro tasarımı ve dayanıklı kadro materyali olan bisiklet modellerini tercih etmelisiniz. Elbette ters gidon sizin için bir zorunluluk değilse ve düz gidon tasarımı da işinizi görecekse, bu türden yarış bisikleti modelleri de bulmanız zor değil. Kadro tasarımı daha rahat bir sürüş deneyimi sağlayacak şekilde üretilen modellerin yanı sıra sırt düz ve baş önde hız amaçlı sürüşü destekleyen profesyonel modelleri de tercih edebilirsiniz.

Yarış Bisikleti Fiyatları

Yarış Bisikleti Fiyatları

Bir yarış bisikleti satın alırken öncelikle hangi amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin, bir yarış bisikleti ile bisiklet turuna çıkmayı mı düşünüyorsunuz, yoksa bisiklet yarışlarına mı katılacaksınız? İhtiyacınızı belirledikten sonra sıra geliyor marka ve fiyat araştırmasına. Yarış bisikleti markaları denildiğinde akla ilk olarak Scott markası geliyor. Ardından Salcano, Bianchi, Cube ve Carraro isimleri öne çıkıyor. Bütün bu saydığımız markaları ve çok daha fazla firmanın ürettiği bisiklet modellerini kategorimizde bulabilirsiniz. Ardından bütçenizi iyi ayarlamanız gerektiğinin farkındayız. Dolayısıyla alışverişinizde en avantajlı ödeme seçeneklerini ve taksit imkanlarını tercih edeceksiniz. Mağazalarımızın sizlere sunduğu yarış bisikletleri piyasada rastlayabileceğiniz en kaliteli ürünler arasında olmakla birlikte, yarış bisikleti fiyatları açısından da oldukça avantajlı bir yelpaze çizmektedir.

Yarış Bisikleti

için 413 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3T (3)
Bianchi (3)
CARRARO (85)
Corelli (24)
Cube (14)
Cup (2)
(35)
Easton (1)
FOCUS (3)
Geotech (2)
Giant (8)
KRON (20)
KROSS (4)
Ktm (9)
Lapierre (12)
Marin (3)
Meghna (1)
MERIDA (21)
Mosso (46)
Peugeot (5)
ROCK SHOX (1)
Salcano (64)
Schmlton (1)
Scott (27)
Shimano (8)
Whistle (1)
ÜMİT (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (18)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL