Media Player

için 63 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Media Player

Gelişen teknoloji artık film ve televizyon seyretme deneyimlerimizi de dönüştürmeye başladı. Önceden bilgisayar ekranına mahkum iken, şu an adına media player dediğimiz elektronik cihazlar sayesinde artık dijital film arşivimizi kolaylıkla TV ekranında izleyebiliyoruz. Televizyon marka ve modellerinin de gelişmesiyle birlikte media player adını verdiğimiz aygıtların depoladığı film, video, fotoğraf gibi görselleri görüntü kalitesi daha yüksek ortamlarda izleyebilme fırsatına eriştik.

Media Oynatıcılar ya da Media Player Nedir?

Media Oynatıcılar ya da Media Player Nedir?

Artık hemen hemen herkesin bir dijital arşivi bulunuyor. Bu arşiv içinde çeşitli filmler, videolar ve fotoğraflar bulunuyor. Bu türden medyaları oynatmak için satın alabileceğiniz cihazlara ise media oynatıcı adını veriyoruz. Medya oynatıcılar kullanıcılar için özellikle taşıma kolaylığı sağlayan küçük kutucuklar halinde satışa sunuluyor. Bu küçük kutucuklar birer uydu alıcısı boyutunda var ya da yok. Hafifler ve küçükler ancak fonksiyonları ve depolama alanları olarak oldukça fonksiyonel ve çok yönlüler. Bir media player oynatıcı kullanarak medya player hafızasına kaydettiğiniz görüntüleri TV ekranında oynatabilirsiniz. Aynı zamanda bilgisayar ekranınızdaki görüntüleri yine media player aracılığıyla TV ekranına aktarma imkânınız vardır. Web sitemizde bulabileceğiniz media player çeşitleri arasında Android media player, HD media player ve 4K media player gibi en gücel teknoloji ve en yüksek görüntü kalitesi sunan ürünler vardır.

Apple TV Nedir?

Apple TV Nedir?

Türkiye’de yaşayan Apple tutkunlarının merakla beklediği bir Apple teknolojisi olan Apple TV piyasaya sunulalı birkaç sene oluyor. Peki Apple TV nedir, ne işe yarar? Apple TV piyasaya sürüldüğünden bu yana TV deneyiminizi adeta kökten dönüştüren bir etki yarattı. TV bağlantısından çıkmadan Apple ve iPhone’da kullandığınız uygulamalara, Netflix gibi yayınlara bağlanmanızı sağlayan ve içerikler arası geçişi kolaylaştıran Apple TV 3. Nesil ve 4. Nesil modelleriyle birlikte web sitemizden satın alınabilir. İnternet bağlantınızdan da faydalanarak birbirinden farklı dizi, film ve içerikleri yüksek çözünürlük ve görüntü kalitesiyle izlemenize imkân sağlayan Apple TV sayesinde sadece arşivinizdeki filmlerle sınırlı kalmayacak, Apple’ın size sunduğu içerik ve filmlerden de faydalanacaksınız.

Media Player Oynatıcı Fiyatları

Media Player Oynatıcı Fiyatları

Kategorimizde bulabileceğiniz bu avantajlı teknolojileri satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar arasında cihazın ekrana bağlantı şekli (HDMI, VGA vs.) ve cihazın depolama kapasitesi yer alıyor. Ancak bir diğer nokta da media player için ayıracağınız bütçe olacaktır. Fiyat araştırması esnasında aradığınız en uygun media player fiyat skalası için web sitemizdeki ürünleri incelemeyi ihmal etmeyin. Dark, Roku, Apple TV gibi en kaliteli media player oynatıcıları en ucuz media player oynatıcı fiyatları ile satın almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda diğer yedekleme ürünlerimize göz atmak için ise buraya tıklayarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(46)
Apple (6)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Media Player Bağlantı Tipi

(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Hd Desteği

(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kart Okuyucu

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL