Projeksiyon Askı Aparatı

Hayatımızın birçok alanında kullanılan projeksiyon cihazlarının bazı temel yardımcı aksesuar ve aygıtları bulunmaktadır. Projeksiyon askı aparatı da bu temel yardımcı aygıtlardan biridir. Projeksiyon askı aparatları projeksiyon cihazları için vazgeçilmez bir yardımcı olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanım pratikliği de sağlamaktadır.

Projeksiyon Askı Aparatı Nedir?

Projeksiyon Askı Aparatı Nedir?

Projeksiyon askı aparatı en kısa ve öz tanımla projeksiyon cihazını tavana ya da duvara monte etmeye yarayan cihazdır. Bu cihaz sayesinde projeksiyon cihazından alınan verim artırılacağı gibi (perdenin konumuna göre cihazı konumlandırmaya yardımcı olacağı için) alandan da tasarruf sağlanır. Masa üstünde ya da herhangi bir yere koyarak hem alan daralması hem de karmaşa problemleri yaşamak projeksiyon askı aparatı sayesinde artık mazide kalıyor. Duvarda ya da tavanda kolay bir şekilde kullanıma olanak sağlayan projeksiyon askı aparatları her türlü tavan ve duvar zeminine monte edilebilir. Böylece alanınızın ya da duvar zemininiz ne olursa olsun gönül rahatlığıyla bu aparatlardan birini satın alabilirsiniz. Burada sizleri uyarmamız gereken nokta cihazı duvara monte ederken bir ustadan yardım almanız olacak. Cihazın sağlam bir şekilde montesi hem kullanım hem de güvenlik açısından son derece önemlidir.

Projeksiyon Askı Aparatı Özellikleri

Projeksiyon Askı Aparatı Özellikleri

Sitemiz sizlere oldukça geniş bir ürün, marka ve özellik sunmaktadır. Sitemizde yer alan projeksiyon askı aparatları her kullanıcı ihtiyacına yanıt vermektedir. Dolayısıyla bu kategori içinden cihazınıza ve ihtiyacınıza uygun bir projeksiyon cihazı askı aparatı bulmanız oldukça kolay. Sitemizde tavandan yüksekliği 15, 18, 22, 32 cm ve çok daha fazla seçeneğe sahip aparatlar yer almaktadır. Bunun yanı sıra taşıma kapasitesi de cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Ayrıca bu aparatların sahip olduğu açı ayarı özellikleri sayesinde projeksiyon cihazınıza dokunmadan yalnızca aparatı oynatarak açıyı değiştirebilirsiniz. Projeksiyon tavan askı aparatı ve projeksiyon duvar askı aparatı ürünlerinin ayar açıları da modele göre farklılık gösteren etmenler arasında yer almaktadır. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre 45, 90, 180 ya da 360 derece dönebilen aparatlardan birini tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra projeksiyon askı aparatı satın alırken taşıma kapasitesini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu yüzden projeksiyon cihazının ağırlığını kesin olarak bilmeli ve buna uygun bir cihaz seçimi gerçekleştirmelisiniz.

Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

Projeksiyon Askı Aparatı Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi kategorimizde çok fazla ürün çeşitliliği yer almaktadır. Bunların fiyatları ise marka ve sahip oldukları özelliğe göre farklılık göstermektedir. Kategorimizde Canon, Acer, LG, Sony, Epson, BenQ, Wievsonic, Achill gibi markalara ait askı aparatları yer almaktadır. Bunlar arasında her bütçeye ve cihaza uygun askı aparatı bulunuyor. Siz de projeksiyon cihazınızı duvara ya da tavana asarak kullanmak ve böylece daha kolay bir kullanım elde etmek istiyorsanız bu ürünler arasından cihazınıza, ihtiyacınıze ve bütçenize uygun olan bir tanesini seçebilirsiniz. Ayrıca diğer ilgili ürünleri görmek ve bunları kolayca satın almak için Projeksiyon ve Aksesuarları kategorimizi de ziyaret etmeyi unutmayın.

Projeksiyon Askı Aparatı

için 851 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Achill (7)
Codegen (93)
(217)
Everest (105)
LENATECH (10)
Logitech (5)
Peak (2)
QSCREEN (1)
S-Link (3)
Sony (1)
Sunlight (3)
Targus (2)
Trust (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (70)
ve üzeri (76)
ve üzeri (76)
ve üzeri (76)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL