Packart Bell Dizüstü Bilgisayar

Kendine has tarzı ve dizüstü bilgisayar sektöründeki özgün duruşuyla Packard Bell markasının laptop modelleri, kullanıcılarına yaratıcılığı aşılıyor. Packard Bell notebook ile siz de taşınabilir bilgisayarınızı gittiğiniz her yere götürebilir, işlerinizi her an kontrol altında tutabilirsiniz. Packard Bell laptop alternatiflerini değerlendirmek ve bir modeli satın almak için markanın ürün kategorisine göz atabilirsiniz.

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar ile Doğal Olana Geri Dönüş

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar ile Doğal Olana Geri Dönüş

Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı önemli kolaylaştırıcılar olarak dizüstü bilgisayarlar, ağırlıklı olarak sanal dünyanın görünümlerini dış dünyaya taşırlar. Bu bakış açısına kontrast olarak kendi özgün stilini ürünlerinde öne çıkarmayı başaran Packard Bell dizüstü bilgisayar modelleri ile doğadan ilham almıştır ve perspektifini doğal olana odaklamıştır. Kullanıcılar için farklı ihtiyaçlara yönelik kip bir ürün grubu yaratan markanın ürünlerinde hafiflik de dikkat çekicidir. 2.4 kilogram ağırlık ile kolay taşınabilir olma özelliği ortaya koyan seçenekler, size seyahatlerinizde ve mekan değişikliklerinizde eşlik ederken zorluk yaratmazlar. Kişisel kullanım alanlarına bağlı olarak birbirinden ayrışan ekran genişliklerinin öne çıktığı Packard Bell laptop modelleri 15.6 ve 17.3 inç olmak üzere iki farklı seçenekle kullanıcılara sunulmaktadır. Zarif ve şık bir görünüm ortaya çıkaran farklı ekran genişliği seçeneklerini tamamlayan ekran çerçevesi ise yuvarlanmış köşeleriyle sofistike stilinizin önemli bir parçası haline gelmektedir. Gri ve siyah renklerdeki modeller arasından kendi estetik zevkinize göre seçim yapabilir, bambu dokuya sahip seçeneklerin doğal görünümünü dokunarak keşfedebilirsiniz.

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kompakt olmaları yönünden avantajlı teknolojik aygıtlar olan dizüstü bilgisayarların, kullanıcılarına fayda sağlayabilmeleri için ayrıca iyi bir performans göstermeleri gerekir. Yüksek kapasiteye sahip donanımlar ile ürünlerini şekillendiren Packard Bell dizüstü bilgisayar fiyatları ile farklı bütçelere cazip yanıtlar veriyor. Packard Bell markasının dizüstü bilgisayar özelliklerini hızlı kılan işlemci donanımı Intel imzasıyla ürünlerde yer alıyor. Yeni nesil işlemciler ile donatılan modeller, yüksek performans gereksinimi ortaya çıkaran grafik tasarım uygulamaları ve oyunlar için ideal kullanım platformu olarak karşımıza çıkıyorlar. Çok yönlü oyun deneyimini destekleyen Intel Pentium Dual Core işlemciye sahip notebooklar günlük kullanımda da hızınızı arttırarak, verimli zaman geçirmenizi sağlıyorlar. 2 TB’a kadar hard disk ve 4 GB’a kadar RAM ile verilerinizin kontrolünü de başarılı bir şekilde sürdürmenizi sağlayan modeller hem grafik hem de veri yazım hızlarıyla göz dolduruyorlar. Ofis, ev ve okul ortamlarında kullanım için dizayn edilmiş Packard Bell dizüstü bilgisayar özellikleri ile başarılı sunumlar yaparken sevdiğiniz bir arkadaşınız oluyor.

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar ile Bütünleşik Eğlence

Packard Bell Dizüstü Bilgisayar ile Bütünleşik Eğlence

İnternet bağlantısı, dizüstü bilgisayarları uçsuz bucaksız bir eğlence platformuna dönüştürebilir. Bu yönden Wi-Fi veya tercihe göre Ethernet ile internet bağlantısına sahip olabilen Packard Bell notebook modelleri bağlantı hızlarıyla fark yaratırlar. Arzu ettiğiniz verileri yükleme ve indirme için üstün Wi-Fi hızı sağlayan bağlantı özelliklerinden yararlanabileceğiniz modellerde yer alan HD Web Cam ise görüntülü görüşmeler yaparken tüm gerçekliğinizle karşınızdaki kişinin ekranında yer almanızı mümkün kılar. Intel HD Graphics ile ekran kartı desteği alan modeller, ayrıntılı görsel yansıtma özelliği sağlarlar. UltraBright teknolojisine sahip Packard Bell marka notebook içerik taraması yapmak isteyen öğrenciler için rahat okuma ekranı sağlarlar. HDMI kablo bağlantısını destekleyen seçenekler, dizüstü bilgisayarınızı dev ekrana yansıtmanızı mümkün kılarlar ve eğlenceyi böylelikle aile boyu yaşamanıza olanak tanırlar. Hemen şimdi ihtiyacınız olan dizüstü bilgisayar modeline sahip olmak için markanın ürün kategorisine göz atarak, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Packart Bell, Dizüstü Bilgisayar

için 1 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arama Kriterleriniz

Packart Bell
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Acer (467)
Aidata (1)
Apple (147)
Asus (782)
Casper (565)
Dell (1523)
(450)
Exper (31)
Gigabyte (1)
Grundig (3)
Hometech (87)
HP (2334)
I-Life (67)
Lenovo (2636)
LG (3)
Monster (29)
Msi (1128)
Probook (2)
Samsung (2)
Sony (1)
Toshiba (43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL