Filtreleri Temizle
Marka
Izoly

Kategoriler

Marka

Asus (692)
Samsung (183)
LG (317)
Msi (759)
Dell (716)
Viewsonic (556)
HP (167)
Lenovo (236)
Aoc (219)
Philips (654)
Benq (133)
Gigabyte (102)
Rampage (83)
Acer (77)
Cbox (47)
Turbox (44)
Avantron (32)
Everest (28)
Raydın (19)
Gamepower (18)
Casper (17)
Dahua (14)
Denver (13)
Alpin (12)
Dragos (9)
Hikvision (9)
Huawei (9)
Technopc (7)
Xiaomi (7)
Datron (6)
Izoly (6)
Quadro (6)
Radex (6)
Silverled (6)
Wesee (6)
Ramtech (5)
Avenir (4)
Cenova (4)
Eyoyo (4)
ViewSonic (4)
Alienware (3)
Eurocam (3)
Performax (3)
Inter (2)
Aryond (1)
CHO (1)
Iiyama (1)
Jetvıew (1)
Kamosonic (1)
Maxell (1)
Ofiyaa (1)
Ofıyaa (1)
Pro2000 (1)
Promes (1)
Seenergy (1)
Sharp (1)
Zeiron (1)
Zend (1)
Başka bir kelime deneyin

Ekran Boyutu

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yenileme Hızı

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Çözünürlük

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Tepki Süresi

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (1)
4 yıldız ve üzeri (3)
3 yıldız ve üzeri (3)
2 yıldız ve üzeri (3)
1 yıldız ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Monitör & Ekran

için 6 sonuç bulundu.

İzoly Monitör ve Ekran

Evlerinizin, ofislerinizin, hayatınızın her yerinde çeşitli ekranlar yer alır. İzoly ekran bu sektörde ihtiyaçlarınıza yönelik üretim yapan önemli bir isimdir. Markanın diğer bilgisayar sistemi parçaları gibi İzoly monitör de sıkça tercih edilir. Evinizde kullanmak için toplayacağınız sistemlerde, ofis ortamında kullanacağınız bilgisayar kasalarınız ile birlikte veya montaj masalarında İzoly monitör çeşitleri sizlere harika görüntü deneyimi sağlar. Marka birbirinden şık ve yenilikçi tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun eder. İzoly monitör ölçüleri sizlerin kullanmak isteyeceğiniz alanlar düşünülerek gerek boyut olarak gerek ağırlık olarak en uygun biçimlerde tasarlanır. Siz de ihtiyacınıza yönelik, bilgisayar sisteminiz ile uyumlu İzoly markasının ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Amacınızla Uyumlu ve Şık Görünümlü İzoly Monitör Çeşitleri

Amacınızla Uyumlu ve Şık Görünümlü İzoly Monitör Çeşitleri

Monitör alırken beklentiniz oldukça önemli olabilir. Ekranlar sizin bilgisayarınız ile kurduğunuz en önemli iletişim parçası yani çevre birimleri olarak çalışırlar. Tercih edeceğiniz monitör, sisteminiz ile çok uyumlu olmalıdır. Bu sayede maksimum verimliliği elde edebilirsiniz. Marka, sizlerin kullanım amacına göre çeşit çeşit monitörler üretir. İşyerinde kullanmak amacıyla, evde dizi ve film izlemek; orta veya iyi grafiklerde yüksek çözünürlükle donmadan, kasmadan fps oyunları oynamak için full HD led 75hz İzoly monitör tercih edebilirsiniz. Yenileme hızı, görüntü ve panel kalitesi olarak sizleri memnun etmek için tasarlanır. Montaj masaları, yüksek grafik değerleri gerektiren oyunlar, mimarlık, mühendislik, endüstriyel tasarım gibi daha profesyonel amaçlar ve işleriniz için İzoly monitör 144hzdeğerinde hızlı yenileme sistemine sahip ekranlar üretir. İzoly monitör 4k seçeneği ile sizlere full HD seçeneğinden daha iyi bir görüntü kalitesini de sunar. İzoly 24 inç monitörile çalışırken, oyun oynarken, dizi veya film izlerken geniş ekranın keyfini sürersiniz. Daha küçük alanlar için, daha minimalist tasarıma sahip olan İzoly 21.5 monitör çeşidini satın alabilirsiniz.

İzoly Ekran Bilgisayarlara Şıklık ve Performans Katar

İzoly Ekran Bilgisayarlara Şıklık ve Performans Katar

Bilgisayarlar günlük yaşamınızın hemen hemen her yerinde yanınızdadır. Bilgisayar kullanırken ister istemez en çok monitör ve ekran ile göz teması kurulur. Tam da bu sebepten doğru ekran seçimi çok önemlidir. Bu da İzoly monitör nasıl sorusunu aklınıza getirir. İzoly monitör yorum ve değerlendirmelerine göz atarak doğru kararı verebilirsiniz. Markanın ekranlarını kullananların görüşleri sizlerin doğru monitörü tercih etmenize yardımcı olur. Kullanıcı yorumlarını inceleyerek bilgisayarınızı tamamlayacak monitörünüzü veya sadece görüntü almak için farklı cihazlara bağlı kullanacağınız ekranınızı tercih etmenizi kolaylaştırabilirsiniz. Şıklığı, hafifliği, performansı, mükemmel renkleri sebebiyle İzoly monitör önerisi kullanıcıları tarafından sıklıkla yapılır. Markanın monitörleri performans açısından ve sunduğu görüntü kalitesi açısından çok başarılı olmasının yanı sıra gözünüze de hitap eder. Kullanmadığınızda dahi masanızda şık ve ince led panelli tasarımları ile görsel olarak sizi memnun edecek bu cihazları kolayca edinebilirsiniz.

İzoly Monitör Uygun Fiyata Maksimum Kalite Sunar

İzoly Monitör Uygun Fiyata Maksimum Kalite Sunar

Markanın ürettiği ekranlar tam anlamıyla fiyat performans ürünleridir. Sizlerin kullanım alanınıza uygun; birbirinden güçlü çeşitli modelleri, sizlere en uygun fiyat ile sunmayı amaç edinir. İzoly monitör 5ms gibi kısa sürelerde tepki verebilen ekranlar üretir. Farklı boyutlarda ve farklı amaçlar için üretilen bu ürünler fiyat olarak da farklılık gösterir. İzoly monitör özellikleri arasında tüm bütçeler için uygun aralıklarda sunulması da mevcuttur. Kullanıcıların işlemlerini en iyi şekilde yapmasını amaçlayarak farklı özellikler ile üretilen bu modeller arasından size en uygun olanı bulabilirsiniz. İzoly monitör fiyatları alacağınız ürünün özelliklerine göre uygun aralıklarda belirlenir. İster evinizde ister ofisinizde; oyun oynamak, dizi ve film izlemek veya çalışmak için ihtiyacınız olan; hdm, vga ve dvi portları ile bilgisayar ya da görüntü sağlayıcınıza bağlayabileceğiniz ekran modellerini inceleyebilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve sizin için ideal modeli sayfamızdan bulabilirsiniz.