Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bilgisayar Kasası

için 98 sonuç bulundu.
Çıkış Gücü (Watt) seçiniz

Tx Bilgisayar Kasası

Bilgisayarın ana beyni, bütün işlemlerini yürüten parçası; kasadır. Kasanın kalitesi ve işletim sistemi ile bilgisayarın kalitesi doğru orantılıdır. Tx bilgisayar kasası seçenekleri ile dilediğiniz özelliklere sahip bilgisayarlara sahip olmanız daha kolay hal almaktadır. Ekonomik fiyatlarla, güzel tasarıma sahip üst düzey bir bilgisayar hayalinizde, Tx bilgisayar kasası modelleri arasından kendinize uygun modeli seçebilirsiniz.

 Tx Kasa Seçenekleri ile Yüksek Performans

Tx Kasa Seçenekleri ile Yüksek Performans

Ücret ödenen bir maldan sonuna kadar yararlanmak, herkesin istediği bir durumdur. Tx kasa modelleri, mevcut oldukları fiyatlardan çok daha yüksek performanslar gösterdikleri için, piyasada oldukça tercih edilen modellerdir. En fazla tercih edilen modellerden biri, 12 cm büyüklüğünde mavi led bir fana sahiptir. Bu fanın kasanın önünde görülebilir bir şekilde olması, oldukça farklı bir tasarıma sahip olmasına neden olmaktadır. Bunun yanında fanın büyüklüğü sayesinde uzun süreli bilgisayar kullanımında dahi bilgisayarın ısınması gibi olumsuz sıkıntılar ile karşılaşılma oranı oldukça düşüktür. Sessiz bir şekilde çalışan kasa ve fan, oldukça konforlu bir alanda bilgisayar kullanmanıza neden olur. Tx bilgisayar kasası inceleme başlıkları, bu kasa modeli için; oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu açıklamıştır. Bu modelin, 500 wolt güç kaynağı vardır. Oldukça hızlı bir işletim sistemine sahip olan bu kasa, satın almanız takdirde bütün ihtiyacınızı karşılayabilecek özellikleri barındırmaktadır. Tx bilgisayar kasası kullananlar, her kasa modeli için vaat edilen özelliklerin yerine getirildiğini ve oldukça memnun olduklarını dile getirmektedirler.

Tx Kasasının Özellikleri İhtiyaçlarınıza Göre Çeşitlenmektedir

Tx Kasasının Özellikleri İhtiyaçlarınıza Göre Çeşitlenmektedir

Tx’in ürettiği bilgisayar kasaları, her ihtiyaca karşılık verecek şekilde tasarlanmaktadır. Minimum fiyat stratejisi ve her ihtiyaca karşılık verebilme amacıyla üretilen bu modeller, ideal bilgisayar kasası seçenekleridir. Kısıtlı alana sahip olanlar için Tx bilgisayar kasası mini modeli, en ideal seçeneklerden biri olacaktır. Bu model, 7 adet güç bağlantısı ile minimal tasarıma sahip olmasına rağmen çok fazla güç bağlantısı seçeneği sunmaktadır. Minimal tasarımlı bu şık kasa, aynı zamanda kabloları saklamak için içerisinde belirli bir boşluk barındırmaktadır. Bu boşluk ile kablo görüntüsünden ve alanından da kurtulmuş olursunuz. Estetik ve modern tasarımı ile oldukça az yer kaplayan bu kasa, 8 cm fana sahiptir. Kasada 3 adet 12 cm daha fan olmasından dolayı; toplam 4 adet fan mevcuttur. Tx kasa fanı bütün modellerinde, oldukça kaliteli hammaddeler ile üretilmektedir. Bu nedenle kasanın içinde sıcak hava barındırılmaz. Bilgisayardan beklenilen bütün özellikleri yerine getiren bu kasa modelinin dışında, güzel tasarımlı kasa isteyenler veya oyuncular için de farklı kasa modelleri mevcuttur.

Tx Kasa Modelleri Farklı Tasarımları Piyasaya Sunmaktadır

Tx Kasa Modelleri Farklı Tasarımları Piyasaya Sunmaktadır

Tx, ürettiği kasaların kalitesinin yanı sıra, tasarımları ile de kendinden çok fazla söz ettirmektedir. Tasarımından bahsedilen kasa modellerinden biri; bir robot yüzüne sahiptir. Bu Tx bilgisayar kasası özellikleri arasında, 8 cm egzoz fana sahip olması vardır. 7 adet güç bağlantısı ve 300 woltluk güç kaynağı mevcuttur. Kullanışlı tasarımı sayesinde, 7 adet güç bağlantısının hepsine kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Bu modelde yer alan sıvı soğutma desteği ile uzun süreli bilgisayar kullanımında, oyun oynamada bile bilgisayar ısınmaz. Böylelikle bilgisayarın çalışmasında bir sıkıntı oluşmaz. Bu model için Tx bilgisayar kasası yorum kategorileri incelendiğinde, oldukça uzun ömürlü bir kasa olduğunu görebilirsiniz. Sıkıntı çıkarmayan, sessiz çalışan ve hızlı bir işletim sistemine sahip olan bu kasa, oyuncular tarafından da çok fazla tercih edilmektedir. Tx bilgisayar kasası fiyat olarak bakıldığında ise, oldukça ekonomiktir denilebilir. Tx’in ürettiği kasa modelleri arasında fiyat olarak her bütçeye hitap edebilecek bir model mevcuttur. Bunun yanında satın alınan kasa modellerinin uzun ömürlü olması da oldukça ekonomik bir alışveriş yapılmasına neden olmaktadır.

Arama Kriterleriniz

tx
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Corsair (323)
Asus (197)
Msi (214)
Thermaltake (162)
Aerocool (211)
Xigmatek (34)
Zalman (150)
Dark (323)
Frisby (324)
Boost (160)
Nzxt (133)
Everest (120)
Rampage (106)
tx (98)
DEEP COOL (40)
Rush (37)
Gametech (29)
Gamepower (28)
Turbox (27)
Gigabyte (22)
Phanteks (20)
Gamecase (18)
Gameforce (16)
Izoly (16)
REDROCK (15)
DarkFlash (13)
Canar (11)
HP (11)
Performax (6)
XPG (6)
Akasa (4)
Antec (3)
Oyunkolik (3)
RAIDMAX (3)
Lian Li (2)
Morex (2)
Codegen (1)
Powergate (1)
(2033)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Çıkış Gücü (Watt)

(40)
(25)
(14)
(8)
(4)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kasa Materyali

Midi Tower (13)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kasa Malzemesi

Çelik (10)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL