TAŞLI BİJUTERİ KÜPE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Taşlı Bijuteri Küpe

Taşlı küpe modelleri, doğal ve değerli taşlardan tasarımlara sahip bulunuyor. Zümrüt, safir, yakut gibi değerli taşlardan hazırlanan modellerin yanı sıra akik, ametist, oniks, turkuaz gibi doğal taşlardan hazırlanan modeller de bulunuyor. Çelik, bronz, altın kaplama gibi metallerle tasarlanan taşlı küpe modellerinin fiyatlarını tasarımda kullanılan materyallerin değeri belirliyor.

Taşlı Küpe Modelleri

Taşlı Küpe Modelleri

Akik, ametist, lapis, yeşim taşı, aquamarin, mercan, sedef, amazonit, obsidyen, sitrin, labradorit, oniks, kuvars, kantaşı, malakit, oltu taşı gibi pek çok farklı taştan küpe tasarımının bulunduğu Bijuteri Küpe kategorimizden detaylı fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Kadın doğal taşlı küpe çeşitlerinde, Swarowski, Zirkon gibi beyaz taşlı küpe modelleri ön plana çıkıyor. Erkek taşlı küpe modellerinde ise, mat oniks, akik gibi taşlardan tasarlanmış siyah taşlı küpe modelleri daha çok tercih ediliyor. Kadınların çok tercih ettiği taşlı sallanan küpe modelleri arasında taşların yanı sıra farklı motiflerinde eklendiği tasarımları görüyoruz. Taşlı halka küpe tasarımlarında, yoncalar, kalpler, yıldızlar popüler motiflerden. Taşlı püsküllü küpe modelleri yine son dönemin trend olmuş aksesuarlarından oluyor.

Taşlı Küpe Markaları

Taşlı Küpe Markaları

Hem erkeklerin hem de kadınların severek kullandığı taşlı küpe modelleri, doğal ve yarı değerli taşlardan tasarlanıyor. Safir, zirkon, yakut taşlı küpe modelleri gibi değerli taşlardan tasarlanmış küpelerin yanı sıra oniks, ametist, lapis, yeşim taşı, aquamarin, mercan gibi doğal taşlardan üretilen küpeleri de bulabileceğiniz Bujiteri Küpe kategorimizden pek çok farklı markanın tasarım seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Waves and Pebbles, Lapis, Lara Aksesuar, Gülşen Bujiteri, Coco Bijoux, Coquet Accessories, Hanzade Takı, Happyline Accessories, Haşimi Doğaltaş, Hello Kitty, Locher's, Popsy Collections, Roman, Sanroza, Saray Çarşısı, Sector Jewel ve çok daha fazla markanın taşlı küpe çeşitleri kategorimizde sizleri bekliyor. Bijuteri Küpe kategorimizde ayrıca inci küpe ve taşsız küpe modellerini de inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize göre bir küpe alabilirsiniz.

Taşlı Küpe Fiyatları

Taşlı Küpe Fiyatları

Taşlı küpe modelleri farklı fiyat aralıklarına sahip olabilir. Küpenin tasarımında kullanılan metalin ve taşın değerine göre fiyatları değişen Bujiteri Küpe kategorimizin taşlı küpe modelleri, imitasyon model seçenekleri sunarak her bütçeye uygun bir alternatif oluyor. Akik, oniks, Swarowski, lav taşı, sedef, unakit, lapis, ametist, kuvars, mercan gibi doğal taşlardan tasarlanan tasarımlar çok seviliyor. Oniks, ametist, kuvars gibi yarı değerli doğal taşlardan hazırlanmış modeller daha uygun fiyatlara sahip bulunmaktadır. Swarovski gibi taşların ya da bronz gibi değerli metallerin kullanıldığı küpe modellerinin fiyatları daha yüksek olurken, diğer doğal taşlı modellerde fiyat biraz daha düşük oluyor. Kullanılan taşın değerinin yanı sıra çelik, bronz, titanyum gibi diğer materyaller küpelerin fiyatlarını değiştirmektedir. Ancak titanyum, bronz gibi metaller kaplama modellere göre daha uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaktadır.