TAŞLI BİJUTERİ KOLYE

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • Okyanusun Gizemi Tatlı Su İncisi

  (1)

  75,00 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  SARI ALTIN RENK UFAK BAMBU HARF KOLYE

  47,47 TL

  24,99 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  GOLD KAPLAMA HASIR ZİNCİR BEYAZ MİNELİ HARF BİJUTERİ KOLYE

  47,47 TL

  24,99 TL

 • ÇOK ŞIK BAYAN KOLYE

  21,90 TL

 • SİYAH KOLYE

  60,00 TL

Kategoride öne çıkanlar i

Taşlı Bijuteri Kolye

Her daim modası olan taşlı kolye modelleri, doğal ya da değerli taşlardan tasarlanmış olabilir. Lapis Lazuli, akik, kaplan gözü, kuvars, turkuaz, ametist, mercan, kehribar gibi doğal taşların ve Swarovski, safir, zümrüt gibi değerli taşların kullanıldığı tasarımların bulunduğu Bijuteri Kolye kategorimizde bütçenize ve tarzınıza göre taşlı kolyeler sizleri bekliyor. Taşlı kolye fiyatları, tasarımda kullanılan taşın değerine göre değişmektedir.

Taşlı Kolye Modelleri

Taşlı Kolye Modelleri

Doğal taşlı kolye tasarımları, birçok farklı taştan tasarlanmış olabilir.Doğal taşlı kolye modelleri, klasik tarza sahip sıra dizi incilerden, otantik figürlü etnik kolyelere, modern taşlı kolye tasarımlarından, minimalist taşlı kolye uçlarına birçok farklı tarza hitap eden seçenekler bulundurmaktadır. Taşlı kolye modelleri arasında ametist, kuvars, kristal, Swarovski taşları ön plana çıkan doğal taşlar arasında bulunuyor. Firuze taşlı kolye ucu, altın kaplama zirkon taşlı modern kolye, Oniks mat siyah taşlı kolye modelleri, püskül detaylı kristal dizileri popüler modellerden. Sevilen bir taş çeşidi olan Swarovski taşlı modellerde daha çok modern figürlü kolye uçları tercih ediliyor. Dilediğiniz doğal ya da değerli taş çeşidinden bütçenize uygun bir model seçebilirsiniz.

Taşlı Kolye Markaları

Taşlı Kolye Markaları

Bijuteri kolye modelleri arasında taşlı kolye tasarımı sunan birçok farklı marka bulunuyor. Zahira, Aynalı Bazaar, Aşina Gümüş, Beach Stones, Sapphire Bijuteri, Pigado, Nev Jewellery, Nikaiatile, Nood Tasarım, Menessa, Mia Boche, Pijuteri, Saray Çarşısı, Sector Jewel, Selcan Takı, Seymen Silver, The Queen's Things, Zara Kuyumculuk ve çok daha fazla markayı bulabileceğiniz kategorimizden, kuvars, Swarovski, safir, mercan, lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, akik, oniks gibi doğal ve değerli taşlardan kolye tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Kategorimizde bulunan kolye takımı modelleri , kolye ve diğer aksesuarlarla hazırlanmış ya da ikili, üçlü kolye setlerini içeriyor. Otantik taşlı kolye tasarımlarını, Forentina, Aşina Gümüş gibi markalarda, nazar boncuklu tasarımları Veronya markasında, modern taşlı tasarımları Coquet Accessories ve daha birçok markada bulabilirsiniz.

Taşlı Kolye Fiyatları

Taşlı Kolye Fiyatları

Fantezi, klasik, otantik, bohem, modern tarzlardaki renkli taşlı kolye modelleri her bütçeye uygun alternatiflere sahip bulunuyor. Taşlı kolyenin tasarımında tercih edilen doğal ya da değerli taşların değerleri kolye fiyatlarını belirliyor. Swarovski, safir gibi değerli taşlardan tasarlanan kolyelerin fiyatları doğal taşlara göre daha yüksek bir orana sahip oluyor. Mercan, ametist, lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, akik, oniks gibi doğal taşlardan tasarlanmış kolye modellerinde daha uygun seçenekler bulunuyor.Bijuteri kolye fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve taşlı kolye modellerini incelemek istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz. Ametist, kuvars, mercan, lapis, yeşim taşı, obsidyen, aytaşı, sitrin, akik, oniks, kaplan gözü, lav taşı, sedef, unakit gibi doğal taşlı tasarımlar arasından taşlı kolye modelleri fiyatları bilgisini edinebilirsiniz.