Taşlı Bilezik

Kategorimizde bulunan taşlı bijuteri bilezik modelleri akik, kaplangözü, turkuaz, ametist, mercan, kehribar gibi doğal taşların ve Swarovski, safir, zümrüt gibi değerli taşların kullanıldığı tasarımlara sahiptir. Hem erkeklerin hem de kadınların severek kullandığı taşlı bilezik modelleri, deri, zincir, figür gibi ekstra aksesuarlara sahip olabilir. Şahmeranların ve son trend el bileziklerinin de yer aldığı kategorimizde her tarz ve bütçeye uygun bir taşlı bilezik modeli bulunuyor.

Otantik Taşlı Bilezik Modelleri

Otantik Taşlı Bilezik Modelleri

Akik, Oniks, Kaplan Gözü, Swarovski, Lav Taşı, Sedef, Unakit, Lapis, Ametist, Kuvars, Mercan, Lapis, Yeşim taşı, Obsidyen, Aytaşı, Sitrin, Sedef, Kuvars, Kan taşı,bilezik çeşitleri modelleri kategorimizde sizleri bekliyor. Otantik taşlı bilezik modellerinde, Kösem Sultan serisi gibi geleneksel işlemeli, taşlı tasarım seriler ön plana çıkıyor. Yine Osmanlı motiflerinin, yeşil taşların baskın olduğu otantik tasarıma sahip taşlı bilezik modellerini de kategorimizde bulabilirsiniz. Otantik taşlı bilezik modelleri arasında, Trabzon taşlı kelepçe, Adana Burma gibi geleneksel bilezik modellerinin altın kaplama imitasyon çeşitleri de bulunmaktadır. Düğün, nişan gibi etkinlikler için hazırlanmış bu modeller, imitasyon olmalarına rağmen gerçekçi bir görünüm sunarlar. Geleneksel takı tarzlarını sevenler, hem son moda Otantik serilerini hem de geleneksel modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilir.

Modern Taşlı Bilezik Modelleri

Modern Taşlı Bilezik Modelleri

Taşsız bilezik modelleri arasında deri, çelik, gümüş, ahşap gibi farklı materyallerden hem erkek hem kadın için hazırlanmış tasarımlar bulunmaktadır. Taşsız bileklik modelleri, tasarımlarına, renklerine, yüzey çeşitlerine, tarzlarına göre farklı tasarım seçenekleri sunmaktadır. Otantik bilezik modelleri, daha geleneksel ve fantezi tarzları sevenleri cezbederken, geometrik formların olduğu taşsız bilezik modelleri daha modern ve minimalist tarzları çekiyor. Taşsız bilezik ince modelleri, son günlerde hem rahat bir kullanım sunduğu için hem trend olduğu için tercih edilmektedir. Bilezik hediyelik modellerinde, taşsız çoklu bilezik setleri, taşsız bilezik ve bileklik ikili setleri, kolye ve bilezik modellerinin bir arada sunulduğu hediyelik setler bulunmaktadır. Doğum günleri için iyi bir hediye alternatifi olan bilezik modellerinde, her bütçeye uygun fiyatları kategorimizde bulabilirsiniz.

Taşlı Bilezik Markaları ve Fiyatları

Taşlı Bilezik Markaları ve Fiyatları

Taşlı bilezik model ve fiyatları, tasarımda kullanılan taş, metal gibi materyallerin değerine ve markaların tasarımına göre değişmektedir. Kadın bilezik modellerinde, Zirkon gibi parlak taşlar, altın kaplama metaller daha fazla kullanılmaktadır. Erkek bilezik tasarımlarında mat oniks gibi daha sade taşlar, deri gibi ekstra aksesuarlar yer almaktadır. Bijuteri bilezik kategorimizde bulunan taşlı bilezik fiyatları, altın, gümüş bilezik fiyatları kadar yüksek olmayacaktır. Genellikle imitasyon ve kaplama ürünlerin bulunduğu Taşlı Bilezik kategorimizde her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Ejoya, Sylvia, 2B Trendy, 3M, 4mystyle, 6Renk, Tarz, Veronya, Zis İtalyan, Zümra Takı, Kösem Sultan, Lapetiteidylle, Locher's, MONİLE, Moulin Rouge, Evira, Fabos, Forentina, Imagine gibi birçok ünlü ve kaliteli markanın taşlı bilezik modellerini Bijuteri Bilezik kategorimiz üzerinden inceleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Taşlı Bilezik

için 459 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(31)
(31)
(17)
(7)
(4)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Bronz (29)
Sarı (23)
Beyaz (18)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Çiçekler (22)
Aşk (8)
Burç (8)
(5)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Klasik (41)
Spor (27)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Swarovski (19)
Zirkon (19)
Ametist (9)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL