TAŞSIZ BİJUTERİ BİLEKLİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bu ürünleri gördünüz mü? i

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Erkek Deri Bileklik Hayat Ağacı

  (2)

  87,00 TL

  49,50 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Paslanmaz Tokalı Hakiki Deri Bileklik 12 Çeşit Hediyelik Deri

  79,00 TL

  34,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Paslanmaz Tokalı Hakiki Deri Bileklik 12 Çeşit Hediyelik Deri

  79,00 TL

  34,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Paslanmaz Tokalı Hakiki Deri Bileklik 12 Çeşit Hediyelik Deri

  (2)

  79,00 TL

  34,90 TL

 • ÜCRETSİZ KARGO

  Özel Tasarım Gümüş Lak Kaplama Zincir Dokuma Turuncu Bileklik

  177,00 TL

Taşsız Bijuteri Bileklik

Taşsız bileklik bayan ve erkek modelleri, Bujiteri Bileklik kategorimizde sizleri bekliyor. Spor, fantezi, klasik ve daha çok tarza hitap eden son moda bileklik modellerini kategorimizden inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize göre birini seçebilirsiniz. Kategorimizde bulunan taşsız bileklik modelleri arasında kaplama, titanyum, çelik gibi farklı materyal çeşitlerinden hazırlanmış tasarımlar bulunmaktadır. Titanyum, çelik, deri, bronz, altın kaplama, gümüş kaplama gibi pek çok materyalden hazırlanan bilekliklerin fiyatları da kullanılan materyale göre değişmektedir.

Taşsız Bileklik Markaları

Taşsız Bileklik Markaları

Kategorimizde her bütçeye uygun bileklik ve aksesuar tasarım markasının son model bilekliklerini bulabilirsiniz. Kategorimiz Aşina Gümüş, VOQUE, Wbrac Takı, Welch Steel, DünyaTakıları, Odak Aksesuar, Omark Cotton, Only Chance By AG, Gümüş Gallery, Happyline Accessories, HD Design, newbileklik, Nood Tasarım, ebijuteri, La Pescara, Lachida, EES Designs, Ejoya, Chavin, Clariss, Bayzade gibi birbirinden ünlü bileklik markaları ve son model tasarımları sizlere sunuyor. Bileklik modelleri bayan modellerinde, gümüş ve altın kaplama, çelik ve deri ipli çeşitler ön plana çıkıyor. Erkek bileklik modelleri ise daha çok deri, paslanmaz çelik titanyum gibi materyallerden hazırlanmış çeşitleriyle tercih ediliyor. Bunun dışında deriden, titanyum ya da çelikten unisex bileklik modelleri de bulunuyor. Hem erkeklerin hem kadınların kullanabileceği şık unisex bileklik aksesuar modellerini inceleyebilirsiniz.

Taşsız Bileklik Modelleri

Taşsız Bileklik Modelleri

Cadının Dükkanı markasının bayanlar için altın, gümüş kaplama taşsız bileklik modelleri, geometrik formların ve popüler figürlerin kullanıldığı tasarımlara sahip bulunuyor. 2B Trendy markasının isimli taraftar bilekleri, fanatikler tarafından tercih ediliyor. 3M markasının çelik aksesuar tasarımlı siyah silikon bileklik modelleri, erkekler tarafından seviliyor. Yine erkekler tarafından çok tercih edilen bir başka model, Bayzade markasının tasarımları arasında yer alıyor. İşlemeli çelik aksesuarın kullanıldığı deri bileklik modelleri popüler olan marka, isteğe göre kişiye özel ismin kazıldığı tasarımlar üretiyor. Akaru markası ise taşsız şahmeran bileklik aksesuarları, Else Silver markasının denizci temalı taşsız gümüş bileklik çeşitleri, Biggdesign’ın Türk ressamlarından Canan Berber’in Nazar, Nar, Mavisu ve Aşk tablolarından ilham alınarak tasarlanmış taşsız bileklik modelleri ve çok daha fazlası sizleri bekliyor.

Taşsız Bileklik Fiyatları

Taşsız Bileklik Fiyatları

Bileklik çeşitleri, kullanılan malzemeye göre değişir. Çelik ve titanyum gibi dayanıklı metallerden hazırlanmış paslanmaz bileklik modellerinin fiyatları daha yüksek olurken, kullanım ömürleri uzun olmaktadır. Kaplama modelleri, altın ya da gümüş olabilir. Şık alternatifler sunan kaplama bileklik fiyatları uygundur. Altın ya da gümüş şıklığından vazgeçemeyenler, uygun ve şık kaplama taşsız bileklik modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirler. Bronz, bujiteri bileklik modellerinde kullanılan en değerli metallerden birisidir. Dolayısıyla fiyatları yüksektir fakat yıllarca bozulmayan, parlaklığını koruyan bir metal olduğundan uzun ömürlü bir aksesuardır. Bileklik fiyat ve tasarımları hakkında daha fazla bilgi almak, modelleri incelemek, fiyatları karşılaştırmak isteyenleri Bijuteri Bilezik kategorimize bekliyoruz.