Biberon Isıtıcıları

Dolapta sakladığınız sütü bebeğinize soğuk olarak içirmek son derece sakıncalıdır. Bu nedenle biberon ısıtıcılarından faydalanarak bebeğinizin sütünü kolayca ısıtabilir ve karnını doyurmaya hazır hale getirebilirsiniz. Biberon ısıtıcıları sütü, otomatik olarak bebeğin içeceği sıcaklığa getirmektedir. Böylece siz de sürekli olarak sütün ısısını kontrol etmek zorunda kalmayacak, aşırı ısınma gibi durumlarda bebeğinizin ağzının yanma tehlikesini ortadan kaldıracaksınız. Son derece pratik kullanım imkanı sunan bu ürünler, bebek bakımında annelere büyük fayda sağlamaktadır.

Birçok anne, bebeğinin mama saatinde biberonun içinde bulunan sütü veya mamayı ocağın üzerinde sıcak suyun içinde ısıtmaya çalışmaktadır. Son derece zahmetli ve vakit kaybettirici olan bu yöntemi geride bırakmak için geliştirilen biberon ısıtıcılarının kullanımı son derece pratiktir. Sadece bir tuşa dokunarak bebeğinizin sütünün istenilen sıcaklığa gelmesini sağlayabilirsiniz. Biberonu kaynar suyun içinde ısıtmaya çalıştığınızda son derece tehlikeli bir durum ortaya çıkmaktadır. Kaynar su sizin veya yavrunuzun üzerine dökülebilir ve yanmalara sebep olabilir. Chicco, Nuk, Avent, Mamajoo, Philips Avent, Weewell, Arzum, Beurer gibi çeşitli markalar tarafından biberon ısıtıcıları üretilmektedir. Kategorimizdeki ürünleri inceleyerek biberon ısıtıcısı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nuk biberon ısıtıcısı sadece 2 dakikada biberonu ısıtır ve kullanıma hazır hale getirir. Su buharı kullanarak bu işlemi gerçekleştirdiği için biberona zarar vermez. Özel araç kiti sayesinde otomobil çakmağına takılarak da kullanılabilir. Böylece seyahatlerinizde de ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Kenarından çıkan pratik sepet ucu sayesinde biberonu kolayca çıkarabilirsiniz. Çalıştığında yanan lambası ve mama ısındığında otomatik kapanma özelliği sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Her boy ve genişlikteki biberon çeşitleri için uygundur. Chicco biberon ısıtıcısı, mama sıcaklığını 1 sat boyunca korur. Chicco markası tarafından üretilen tüm biberonlarla ve mama kavanozları ile uyumludur. Sesli ve görsel uyarıları ile programın bittiğini haber vermektedir. Sabırsız bir bebeğiniz varsa, mama saati yaklaştığında hızlı bir şekilde yemek istiyorsa, Philips Avent biberon ısıtıcısı işinizi görebilir. Son derece hızlı bir şekilde çalışan bu ürün, bebeğinizin bekleme derdini ortadan kaldırıyor.

Biberon Isıtıcıları

için 260 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(3)
Avent (13)
(1)
Bebedor (8)
Beurer (11)
Chicco (9)
(94)
(2)
Mamajoo (17)
(1)
Nuk (10)
(2)
(2)
Suavinex (19)
(1)
(1)
(2)
Weewell (30)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

6-18 ay (15)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (19)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL