Filtreleri Temizle
Marka
Miele

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Model

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Miele Ocak

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Çağımızda teknik bilimler ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler, son derece büyük bir hızla yenileniyor. Birbirini takip eden yeni gelişmeleri kendilerinden sonra gelecek olan gelişmelerinde daha hızlı bir şekilde olmasına neden oluyor. Bu durum her alanda doğru ve odaklı kullanıldığında, pratik yaşamlarımızın daha konforlu ve çok daha kaliteli olmasında ana etenler haline geliyorlar. Miele, dayanıklı tüketim malzemeleri konusunda en prestijli ve teknoloji geliştirme alanında da en başarılı markalardan biri. Miele ocak sistemlerinde, teknolojik ve teknik özellikler yüksek bir uyumluluk ve aynı zamanda pratik yaşamda kalite sağlayacak şekilde bir araya getiriliyor. Miele elektrikli ocak ve gazlı ocak olmak üzere çeşitli besleme sitemlerine uyumlu modellerle, kullanıcıların beklentilerine ve ihtiyaçlarına en odaklı çözümleri tasarlıyor.

Miele Gazlı ve Elektrikli Ocaklar

Miele Gazlı ve Elektrikli Ocaklar

Tasarım mühendisliğinin yanı sıra, teknik ve teknolojik mühendislik konusunda da çok yüksek bir deneyim ve birikime sahip olan Miele, tüm bu tecrübelerini ürün geliştirmelerinde kullanıyor. Bu sayede tasarlanan ve kullanıcıların hizmetine sunulan tüm ürünler, alanının en özel ve en kaliteli ürünleri haline dönüşüyor. Miele ankastre ocak tasarımında, işlevselliğin yanı sıra, teknik ve teknolojik özellikleri mutlaka bir arada değerlendiriyor. Gazlı ve elektrikli olmak üzere, farklı enerji besleme sistemlerine uyumlu özel teknik tasarımlara sahip olan ocak modelleri, set üstü olarak kullanılabildiği gibi, ankastre sistemlerine de uyumlu ölçü ve tasarımlara sahip. En ileri teknolojilerden biri olan indüksiyon özelliğine sahip Miele indüksiyon ocak, akıllı tanılama sistemiyle mutfaklarda yüksek emniyet önlemleri oluşturuyor. Tencere, tava ve benzeri materyalleri tanıyabilen bu sistemde, unutkanlık, dalgınlık ya da kazayla ocağa kişinin elinin değmesi sonucunda sistemin kapanmasına neden oluyor. Ocağın üzerine konulan materyalin ne olduğunu tanımlayabilen indüksiyon sistemi, mutfak kazalarının büyük oranda azalmasını sağlayacak son derece önemli ve yeni bir teknoloji. Ayrı ayrı ocaklara yönlendirilebilen indüksiyon gücü, istenildiğinde tüm ocak gözlerinde de kullanılabiliyor. Bu eşsiz güvenlik fonksiyonu, yanı sıra zamanlayıcı gibi diğer ek güvenlik fonksiyonlarıyla birleştirildiğinde, yüksek bir kullanım konforu ve yüksek bir güvenlik oluşturuyor. Çeşitli ek özelliklerin yanında zamanlayıcıyla otomatik tetiklenebilen ve aktifleştiğinde üzerinde ki tencere ya da tavayı algılayabilen bu akıllı ocak sistemleri, istediğiniz zamanlamayla ocağınızı faaliyete geçirmenizi ve durdurmanızı sağlayabilecek ileri bir konfor sunuyor. Miele set üstü ocak sistemleri, ihtiyaçların da ötesine odaklanmış birçok ilave özellikle donatılıyor. Markanın dünya genelinde sahip olduğu yüksek prestij, tesadüfen elde edilmiş bir paye değil. Marka bu prestijin haklı sebeplerle elde edildiğinin kanıtlarını her zaman diliminde olduğu gibi, çağımızın koşullarında da ortaya koyuyor. Teknolojinin ulaştığı en üst seviye ile teknik bilimlerin ulaştığı en üst seviyeyi, alansal olarak son derece elverişli şekilde değerlendiren markanın, tüm ürünlerinde mühendislik ve tasarım özellikleri eşsiz çözümlere dönüşüyor. Bu sayede yaşam kalitemiz ve yaşamlarımızdaki konfor sürekli daha fazla artmaya devam ediyor.

Miele Ocaklarda İlave Güvenlik Fonksiyonları Mevcut

Miele Ocaklarda İlave Güvenlik Fonksiyonları Mevcut

Miele indüksiyonlu ocak konusunda sürekli daha yeni modellerle kullanıcıların hizmetine ürünler sunuyor. İndüksiyon özelliği, ocakların üzerlerindeki materyalleri tanımasını sağlayan çok önemli ve yeni bir güvenlik sistemi oluşturuyor. Ocakların aktifleştirilmesinden sonra üzerlerinde bulunan materyallerin tava, tencere ya da yanlışlıkla ocağın üzerine konulmuş bir el olup olmadığını anlayan bu güvenlik sistemi, mutfak kazalarının en aza indirilmesinde çok önemli bir rol oynuyor. İndüksiyonla birlikte otomatik aktifleşme, zamanlayıcı gibi ilave fonksiyonlar, güvenliğin ve konforun daha da artmasını sağlayan özellikler olarak kullanıcıya sunuluyorlar. Bu çok değerli fonksiyonlar, aynı zamanda markanın eşsiz deneyimi ve bilgi birikimiyle de desteklenerek, en işlevsel dayanıklı tüketim malzemelerinden biri olan ocakların, daha yüksek konfor sağlayan araçlar haline dönüşmesini sağlıyorlar. Miele ocak fiyat konusunda, enerji beslenme sistemlerinden, sahip olduğu çeşitli fonksiyonlara, büyüklükten, kaplama türüne göre pek çok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Miele ocak fiyatları, ürünlerin sahip olduğu özelliklere doğru orantılı bir şekilde belirleniyor. Ancak mutfaklarda en yüksek konforu sağlayacak ocak sistemleri, markanın en özel ürün geliştirme alanlarından biridir. Mutfakların en işlevsel ve aynı zamanda en zorunlu kullanım araçlarından biri olan ocaklar, özel ve usta tasarım mühendisliği sonucunda eşsiz çözümler üretebilen araçlara dönüşüyor. Markanın bu alanda sahip olduğu çok geniş deneyim ve uzun yıllara dayanan birikim, çağımızın sürekli gelişmeye devam den teknolojisi ve teknik bilimlerinin ulaştıkları aşamayla birleştirilerek ürün tasarılarının yapılması sağlanıyor. Sektörel teknoloji üretiminde en büyük söz sahibi markalardan olan Miele, bu sayede yaşam konforumuz ve kalitemiz açılarında benzersiz katkılar oluşturuyor. Olası ihtiyaçlar ve güvenlik sorunlarına karşı sürekli yeni araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdüren marka, böylece daha pratik, daha kullanışlı ve daha güvenli ürünleri tasarlayarak kullanıcıların beğenisine sunabiliyor. Tüm özellikleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarına ve hatta ihtiyaç olasılıklarına çözümler geliştirmeyi hedeflemiş olan marka, daha konforlu bir yaşamın oluşmasında önemli katkılar sağlamaya devam ediyor. Pratikte yaşamlarımızın daha kaliteli hale gelmesinde önemli katkılar sağlayan tasarımların geliştirilmesinde en önemli payı bulunan markalardan biri olan Miele, tüm ürünlerinde bu yaklaşımını net bir şekilde kullanıcılarına gösteriyor.

Miele Özel Fonksiyonlu Ocak Modelleri

Miele Özel Fonksiyonlu Ocak Modelleri

Ankastre sistemleri kadar set üstü olarak da çok kullanışlı ve görselliği üst düzeyde olan Miele cam ocak modelleri, cam kaplama kullanılarak üretiliyor. Yüksek ısıya dayanıklı ve özel bir camdan oluşan bu kaplama, aynı zamanda temizleme konusunda da büyük avantajlar oluşturuyor. Diğer kaplama türlerine göre son derece hızlı ve kolay temizlenebilen cam kaplamalar, çok çeşitli yemeklerin sürekli olarak dökülmesinin zorunlu olduğu ocakların, kaçınılmaz olarak kirlenmesi ve devamında da temizlenmesi konusunda benzersiz bir işlev yükleniyor. Sürekli ve kolayca kirlenen ocakların, özellikle inatçı lekelerden oluşan bu durumları cam kaplamadan dolayı kolayca temizlenebilmesi, mutfaklarda ki en büyük sorunlardan birini ortadan kaldırıyor. Ocakların temizliği için harcanan emek ve sürelerin, en az yemeklerin hazırlanması kadar zorlu olduğu her mutfak müdavimi tarafından bilinen bir durumdur. Miele aspiratörlü ocak, markanın kullanıcılarının beklentilerinin çok üzerinde çeşitli ürünlerle oluşturduğu çözümlere yeni bir örnek. Ocakların kullanımı ve yemeklerin pişirilmesiyle ısıtılması süreçlerinde oluşan kokular, en büyük sorunlar arasındadır. Bu soruna çözüm oluşturan bu yeni ürünün tüm özelliklerine detaylı olarak bakmanızı öneririz. Miele gazlı ocak ya da elektrikli ocak sistemleri konusunda çok geniş alternatifler sunabilen bir marka. Her türlü ihtiyaca yönelik olarak hazırlanan tasarımlardan oluşan, çok geniş bir ürün ailesine sahip olan Miele, sürekli yeni teknik ve teknolojik özelliklere sahip tasarımlarla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Markanın güvenlik, kullanım, besleme sistemi, kaplama sistemleri gibi birçok farklı özelliğe ve fonksiyona sahip ürünleri arasından, ihtiyaçlarınıza en uygun yanıtları oluşturan ürünleri seçmekte zorlanabilirsiniz. Geniş ürün seçeneği, aynı zamanda seçimi zorlaştıran bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte, yaşamlarımıza en yüksek konforu ve kaliteyi sunan ürünleri hazırlayan Miele, her türlü ihtiyacımıza çözüm oluşturan farklı bir modele de sahip. Bu geniş ürün ailesi, mutfaklarda işlerin her zamankinden daha güvenli ve daha kolay olmasında en önemli yardımcılarımız haline geliyorlar.