Filtreleri Temizle
Marka
Esty

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Esty Mikrodalga

için 1 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Esty Mikrodalga

Mutfakta hayat kolaylaştıran küçük ev aletleri bir yandan zamanınızdan tasarruf etmeyi sağlarken bir yandan da sizleri yemek konusundaki işlevsellikleri ile memnun ediyor. Bu önemli küçük ev aletlerinden biri de karşınıza Esty mikrodalga olarak çıkıyor. Birbirinden farklı fonksiyonları ile istediğiniz senaryoda çalışmasını sağlayabileceğiniz bu cihaz ile mutfak içerisindeki iş miktarınız azalıyor.

Esty Mikrodalga ile Kolay Pişirme İşlemi

Esty Mikrodalga ile Kolay Pişirme İşlemi

Mikrodalga fırınlar genel olarak bakıldığında mevcutta beklemekte olan yiyecekleri ısıtmak için kullanılan aparatlardır. Kısa ve belirlenen bir süre içerisinde yaydığı mikrodalgalar sayesinde besininizin pişmesini sağlayan bu cihazlar mutfağa beraberinde pratiklik getirir de denebilir. Sanılanın aksine yemeğinizdeki moleküllerin bozulmaya uğraması gibi bir durum mevcut değildir ve yemeğinizi afiyet ile tüketebilirsiniz. Esty mikrodalga fırın ile birlikte hazır ya da el yapımı birçok besinin saniyeler ya da dakikalar içerisinde yenmeye hazır bir kıvama ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar mikrodalga teknolojisi ve elektrik ile gerçekleşir. Esty mikrodalga modelleri birbirinden şık tasarımları ile işlevsel olmalarının yanı sıra mutfağınızda bulunduklarında göze de hitap eder. Ankastre setlere uyumlu tasarımları sayesinde çok rahat bir şekilde kullanımlarını sağlayabilir ve kişisel zevkinize göre renk tercihinde bulunabilirsiniz. Siyah modelleri edinerek sade bir şıklık yakalayabilirsiniz. Ya da klasik olan beyaz rengi tercih ederek her mutfağa uyumlu bir ton elde edebilirsiniz. Esty ankastre mikrodalga ile şıklığı ve kullanışlılığı bir arada yakalayabilirsiniz.

Esty Mikrodalga ile Güvenli Tasarım

Esty Mikrodalga ile Güvenli Tasarım

Esty mikrodalgalar birçok tasarımsal ve fonksiyonel özellik ile birlikte mutfağınıza geliyor. Birbirinden farklı Esty modelleri ile birlikte size en uygun olanını bulmak oldukça kolay bir hal alıyor. Şık tasarımları ile birlikte her mutfağa uyum sağlayan modeller kullanıcıların yüzünü güldürüyor. Öncelikle bulundurduğu şık, sade ve anlaşılır kontrol paneli ile birlikte tüm işlemlerinizi tek bir alandan gerçekleştirebilirsiniz. Esty ankastre mikrodalga kullanımı bu kontrol paneli sayesinde oldukça kolay bir hal almakta. Fırınınızın kapağının açma ve kapama işlemini kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Kapamak ve açmak işlemleri için sadece kapağa hafif bir şekilde bastırmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu durumda tehlikeli olasılıkların önüne geçebilmek adına fırınınızda çocuk kilidi de bulunmakta. Bu kilidi aktif ederek evde küçük yaşta bulunan çocukların tehlike altında kalmasını engelleyebilir ya da normal olarak da evinizde çocuk olsun veya olmasın bu kilidin aktif şekilde durmasını sağlayabilirsiniz. Esty mikrodalga özellikleri tasarımının yanı sıra pişirme grubu güvenlik önlemleri ile birlikte sizlerin mutfak içerisindeki güvenliğini sağlayarak işlevsellik de gösteriyor.

Esty Mikrodalga ve Kullanışlı Özellikler

Esty Mikrodalga ve Kullanışlı Özellikler

Fırınınızın her türlü ayarını kontrol paneli üzerinden manuel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Esty ankastre mikrodalga fırın beraberinde birçok özelliği de getiriyor. Öncelikle fırınınızın kademe ayarını gerçekleştirebilirsiniz. Beş kademeden oluşan bu ayar ile birlikte yemeğinizin ne denli pişmesi gerektiğini detaylı bir şekilde ayarlamanız mümkündür. Her tür yemek için farklı bir ayar tercih edebilir ve tam kıvamında pişmiş olmasını sağlayabilirsiniz. Cihazınızın 35 dakikaya kadar zamanlayıcısı bulunmaktadır. Yine aynı şekilde ihtiyaç miktarına göre zamanlayıcı ayarını manuel olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yulaf gibi besinlerde kimi zaman kırk saniye bile yeterli olurken buzunun çözülmesini gerektiren kimi et gibi besinlerde bu süre dakikalara çıkabilir. Bu zamanlayıcı ayarı ile birlikte de yemeğinizin türüne göre bunun kararını sizler verebilirsiniz. Buz çözme opsiyonunun yanı sıra ayarladığınız zamana göre cihazınız buz çözme işlemini hızlı bir şekilde de gerçekleştirebilir. Bu sayede yiyeceğinizde buzlanma tamamen bitmiş bir şekilde pişirme işlemi gerçekleşebilir. Esty mikrodalga fiyatları sayfamız üzerinde yer alırken her eve uygun olan mikrodalga modellerinden kararınızı kolaylıkla verebilirsiniz.