zibro, Klima

için 2 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

zibro Klima

Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da ortamın havasını değiştiren Zibro klima, iklim teknolojileri bakımından devrim niteliği taşıyan özellikler ile üretiliyor. Sıcak yaz günlerinin bunaltıcı sıcağından kurtaran cihaz kışın ise sıcak ısı ayarı ile soğuk hava koşullarında hayatı kolaylaştırıyor. Her türlü kullanım koşuluna uygun farklı bir modeli ürün yelpazesine dahil eden Zibro, kalitesi ile de farkını ortaya koyuyor. Şık detaylara sahip olan tasarımlar kullanıldıkları ortamın dekorasyonu ile uyum sağlıyor. Minimalist ebatları sayesinde de ortamdaki varlığı fark edilmiyor. Zibro klima modelleri arasından tercih yaparken kullanılacak yere uygun ürünleri seçmek verimliliği maksimize ediyor. Zibro klima fiyatları ise modeller ve modellerin özelliklerine göre değişiyor.

Zibro Multi Split Klima Modelleri

Zibro Multi Split Klima Modelleri

Yaşam alanlarındaki konforu en üst seviyeye çıkarmayı amaçlayan Zibro klima çeşitleri, kullanılacak olan mekanın büyüklüğüne ve kullanım amacına göre farklılık gösteriyor. Lüks olmaktan çıkarak bir ihtiyaç haline dönüşen klimalar genel olarak ofis ortamlarında kullanılan bir ürün olarak biliniyor. Fakat kullanışlı yapısı ve verimli özellikleri sayesinde artık evlerde de sıklıkla kullanılıyor. Ev tipi klimalar duvara monte edilebiliyor. Zibro tarafından tasarlanmakta olan pek çok model bulunuyor. Modeller arasında Split, Multi Split ve Mobil seçenekleri yer alıyor. Multi Split modeller birden fazla odanın ısıtılmasında ya da soğutulmasında tercih ediliyor. Çoklu kullanıma sahip olan Multi Split Zibro klima çeşitleri, termostat fonksiyonu ile ortamın ısısını aktif olduğu sürece aynı derecede tutabiliyor. İki ya da daha çok kompakt üniteden oluşan modeller, iç duvara rahatlıkla monte edilebiliyor. Cihazın ısı pompası ise dış duvara yerleştiriliyor. Kullanıldığı mekanlarda optimum bir verimlilik sağlamayı amaçlayan Zibro Multi Split modeller, kapalı bir soğutma devresi ve dış üniteli konstrüksiyon ile çalışıyor. Cihazda bulunan ısı pompası kış günlerinde ortamı ısıtmak için rahatlıkla kullanılabiliyor. Multi Split modeller enerji tüketimini en aza indirgediği için sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında kendine yer buluyor. Ortamda bulunan fazla nemi alabilmek için de klimanın nem alma özelliği devreye sokulabiliyor. Çok bölmeli bir ünite yapısına sahip olması ortamdaki havanın sürekli olarak temizlenmesine yardımcı oluyor. Çift filtreli yapısı havanın temizlenmesine de katkıda bulunuyor. Çevre dostu olması ile tanınan Zibro Multi Split klima, LCD ekrana sahip uzaktan kumandası ile de kontrolü kolaylaştırıyor. Uyku zamanlayıcısı, ürünün belli bir süre sonra otomatik olarak kendini kapatmasını sağlıyor. Böylece hem verimli hem de tasarruflu bir kullanım elde ediliyor.

Zibro Split ve Mobil Klimalar

Zibro Split ve Mobil Klimalar

Zibro tarafından üretilen ve özellikleri ile günlük ihtiyaçlara cevap verebilen Split klima modelleri genellikle daha küçük mekanların ısıtılmasında ya da soğutulmasında tercih ediliyor. Motor gücü ve ünite bağlama kapasitesi bakımından Multi Split modellere nazaran daha küçük olsa da dar alanlar için seçenekleri değerlendirmek isteyenler için verimli özellikler taşıyor. Airco ile bağımsız mekanları aynı anda ısıtmak için de kullanılabilen cihaz ortamdaki nem dengesini de sağlayabiliyor. Enerji verimliliği bakımından maksimum bir performans sergilemesinin yanı sıra özellikle soğuk kış aylarında ortamdaki fazla nemi alabiliyor. Nemli bir ortamın ısıtılmasının zorlu olduğu düşünülürse Zibro Split klima modelleri nemi dengeleyerek daha kısa sürede ısınma sağlarken enerji tüketimini de en aza indirgiyor. Ev ya da ofis ortamlarının kalitesi kişilerin günlük yaşamı kadar yaşam kalitesini de etkilerken Zibro Mobil klima modelleri kullanıcılara pratik çözümler sunuyor. Isınma ya da soğutma işleminden anında faydalanmak isteyenler için üretilen Mobil modeller, ebatları sayesinde dar mekanlarda dahi tercih edilebiliyor. Zibro klima özellikleri, cihazın pratikliğini kanıtlıyor. Klimanın tahliye borusunun dışarıya verilmiş olması ürünün çalışmaya hazır olduğunu gösteriyor. Mobil klimalar için özel bir montaj gerekliliği bulunmuyor. Her an kullanıma hazır olan modeller rahatlıkla başka bir mekana da taşınabiliyor. Diğer Zibro klima modelleri gibi Mobil ürünler de nemi dengeleyebiliyor. Ürünlerin tasarımında kullanılan teknoloji sayesinde anında etki almak kolaylaşıyor. Mekanın küçüklüğü nedeniyle sabit bir Zibro duvar klima kullanamayanlar için Mobil seçenekler kurtarıcı oluyor.

Zibro Klimaların Bakımı

Zibro Klimaların Bakımı

Kalitesini, geçmiş olduğu pek çok dayanıklılık testinde kanıtlayan Zibro klima modellerinden uzun süre yüksek kapasite ile verim sağlayabilmek için belli aralıklar ile cihazın bakımlarının yapılmasında yarar bulunuyor. Cihazın bakımlarının düzenli yapılması dayanıklılığın yanı sıra performansını da etkiliyor. Bakım esnasında sadece iç ünite değil tozdan ve olumsuz hava koşullarından etkilenen dış ünitenin de temizlenmesi gerekiyor. Gerek soğutmada gerekse de ısıtmada klima gazının büyük bir rolü bulunuyor. Klima gazının basınç değeri ise yaz ve kış kullanımları açısından değişiklik gösteriyor. Yılda en az iki kez yaptırılması gereken bakımlarda klima gazının basınç değerlerinin de gözden geçirilmesi daha verimli bir performans imkanı sağlıyor. Sağlıklı bir hava sunabilmek için Zibro klima modellerinde fitreler bulunuyor. Filtrelerin zaman içerisinde yıpranması çalışma esnasında sağlıksız bir hava oluşumuna neden olabiliyor. Filtrelerin temizlenmemesi ortamda kötü kokuların oluşmasına da neden olabiliyor. Zibro klimalar A sınıfı bir ürün olmaları sebebiyle enerji tüketimine karşı hassasiyet gösteriyor. Düzenli aralıklar ile yapılacak olan bakımlar da ürünün enerji tüketimini dengede tutuyor. Cihazlardan alınan faydanın maksimize edilebilmesi için zengin ürün grubu içerisinden doğru modelin tercih edilmesi gerekiyor. Daha önce Zibro tercih eden kullanıcıların Zibro klima yorumları da değerlendirilerek doğru seçenek bulunabiliyor. Özellikler, tasarımları ve farklı ihtiyaçlar için farklı özellikler ile zenginleştirilen modelleri ile dikkat çekerken Zibro klima fiyatları bakımından da her bütçeye hitap ediyor. Düşük bütçe ile güçlü ve dayanıklı bir klima arayışında olanlar için üretilen Zibro klima, kalitesi ile de fark yaratıyor.

Arama Kriterleriniz

zibro
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (12)
AFS (6)
Airfel (146)
Alarko (50)
Alf (3)
Altus (30)
Ariston (9)
Arçelik (62)
Baymak (97)
Beko (17)
Bexel (1)
bird (4)
Bosch (208)
Buderus (1)
Copa (5)
Cvs (1)
Daikin (63)
Daiseku (16)
DayRelax (7)
Delonghi (12)
E.C.A (33)
Electra (16)
Electrolux (31)
Ensto (1)
Esco (2)
Finlux (22)
Fluo (7)
Franke (24)
fujiplus (34)
fujitherma (36)
Fujitsi (75)
Gaggenau (4)
General (21)
GREE (2)
Grundig (3)
Hiper (1)
Hitachi (79)
Icf (1)
İndesit (7)
Kabel (18)
King (2)
Klarstein (1)
LG (158)
Midea (54)
Midori (1)
Mitsubishi (23)
olefini (111)
Panasonic (17)
Profilo (31)
Raks (1)
Regal (55)
Rota (50)
Rubenis (3)
Samsung (233)
Sharp (4)
Siemens (36)
Sigma (18)
Silverline (15)
Skytech (2)
Springday (8)
Sunny (3)
Teka (1)
Termikel (1)
Toshiba (164)
Tronic (12)
Ufo (3)
Uzel (1)
Vaillant (30)
Vessen (34)
Vestel (161)
Viessmann (62)
Whirlpool (1)
York (110)
Zanussi (2)
Zen (12)
zibro (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL