TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

olefini, Klima

için 60 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

olefini Klima

Olefini firmasının ürünlerinden olan klimalar ortamda istenilen sıcaklığı sağlar. Verimli ve enerji dostu olması nedeniyle Olefini klima uzun ömürlü tercih yapmak isteyen kişilerin tercihidir. Olefini klima fiyat açısından bakıldığında ise birçok bütçeye hizmet eden klimalar, çeşit anlamında da farklılık gösterir. Fazla çeşit arasında seçim yapmak zor gibi görünse de aslında birtakım özellikler bilindiği takdirde hiç de zor değildir. Bu doğrultudan bakıldığında tam performans için klima seçimi yaparken öncelikle kullanılmak istenen konuma göre karar verilmelidir. Klima çeşitleri büyüklüğü, enerji sınıfı ve soğutma kapasitesi gibi özelliklerine göre farklılık gösterir. Size düşen birçok çeşit arasından ihtiyacınıza en uygun olanını seçmenizdir.

Olefini Klimada Doğru Seçim Yapmanızı Sağlar

Olefini Klimada Doğru Seçim Yapmanızı Sağlar

Olefini, klima markaları denildiğinde yenilikleri sayesinde akla gelir. Ortam sıcaklığını istenen seviyeye kısa sürede getiren Olefini klimalar birçok çeşitte üretilir. Bunlardan bazıları ise duvar tipi, tavan tipi, kaset tipi ve salon tipi gibi çeşitleri vardır. Aynı zamanda kanallı ve inverter gibi türleri de olan klimaları satın alırken hangi tipin size uygun olduğuna dair kafanızda soru işaretleri oluşabilir. Olefini klima markaları ihtiyacınıza yönelik seçim yapmanıza olanak sağlar. Klima tavsiye edilmek istendiğinde uzun ömürlü ve pratik kullanım özelliği sayesinde akla gelen marka, verimli ve yüksek performansı ile de bilinir. Bu nedenle klima seçimi yaparken pratik olsun, yer kaplamasın ya da bütçe dostu olsun gibi kriterleriniz varsa Olefini klimayı inceleyebilirsiniz. Klima kullanmak neredeyse her mekanın zaruri bir ihtiyacı haline geldi. Havaların ısınmasıyla birlikte serinlemenin tek yolu olan klimayı seçerken alanınıza uygun ve yenilikçi ürünlere göz atmanız gerekir. Çünkü klima kullanmak oldukça uzun vadeli bir seçimdir. Olefini klimalar birçok açıdan ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik tasarımlara imza atar. Üretim hayatında yeniliklere imza atan ve her geçen gün gelişmeye devam eden Olefini firması çağının gerisinde kalmayan klima modelleri ile akıllara gelir. Bu nedenle Olefini klima yorum yapılmak istendiğinde oldukça olumlu sonuçlarla karşılaşılır. Klima alırken seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Öncelikle klimadan beklentinizi belirlemeniz gerekir. Eğer siz klimayı yazın sıcaklarında serinlemek, kışın soğuklarında ise ısınmak amaçlı kullanacaksanız sizin için uygun olan klima çeşidi split klimadır. Dünya çapında en çok kullanılan tip olan split klimalar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Eğer sizin ihtiyacınız da bu tarz da bir klima ise Olefini duvar tipi klimalar sizin için uygun bir seçim olacaktır. Ayrıca duvara kolaylıkla sabitlenebilen bu klima çeşitleri bulunduğu alanda yer kaplamayan ergonomik boyutlara sahiptir. Eğer enerji dostu seçimler yapmak yapmak isterseniz de enerji sınıfı yüksek olan klimalar sizin için uygun olacaktır.

Kalitesiyle Memnun Eden Marka Olefini

Kalitesiyle Memnun Eden Marka Olefini

Klimayı monte edilecek yer çok iyi seçilmelidir. Çünkü birçok klima çeşidini kurulduğu andan itibaren yerinden oynatmak oldukça zordur. Klimayı monte edilecek yerin önünde duvar ya da eşya gibi bir engel bulunmamalıdır. Konulmak istenen mekana eşit olarak ısı yayılımı yapabilecek klima seçilmelidir. Eğer siz uykuda da klimanız açık kalsın istiyorsanız uyku modu olan seçim yapmanız gerekir. Olefini klimalardan uyku modu seçeneği olanlar etkinleştirildiğinde ortam ısısı belirtilen süre kadar çalışır. Ayrıca çalıştığı süre zarfında ayarlanan sıcaklığın sabit kalmasını ya da otomatik olarak kapanmasını da sağlama özelliği olanlar mevcuttur.Klima ihtiyacınız karşılanırken aynı zamanda enerji verimliliği sağlamak isterseniz inverter seçimler yapmak sizin için uygun olacaktır. Olefini inverter klimalar yüksek verim sağlamasının yanında hızlıca ısınıp soğuma özelliğine sahiptir. Bu nedenle Olefini sayesinde en kısa sürede ortamınız istenilen seviyeye ulaşırken enerjiden de tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca inverter tipi hava temizleme ve kötü kokuları hapsetme özelliği nedeniyle de tercih edilir.Klimayı koymak istediğiniz mekan; iş yeri, avm, hastane, mağaza ya da fabrika gibi geniş bir bölgeyse kanallı klima seçimi yapmanız uygun olur. Olefini kanallı tip klimalar kanal ve menfezler aracılığı ile hava dağılımı sağlar. Mekanı ısıtma ve soğutma işlemlerini bir arada yapmak isteyenler için doğru bir tercihtir.Eğer klimayı koymak istediğiniz alan büyükse sizin için en uygun seçim Olefini salon tipi klimalar olacaktır. Soğutma ve ısıtma anlamında oldukça başarılı olan salon tipi klimalar çok yüksek performansla çalışırlar. Ancak performansının yüksek olması sizi korkutmasın. Çünkü bu tip klimalar enerji dostudur. Diğer klima tiplerinin iklimlendirme konusunda yetersiz kalacağı düşünülen alanlar için oldukça ideal bir seçimdir.

Yeniliklerden Kaçınmayan Olefini Teknolojisi

Yeniliklerden Kaçınmayan Olefini Teknolojisi

Teknolojinin gerisinde kalmak istemiyorsanız Olefini tarafından çıkartılmış, Wi-Fi teknolojisine sahip LED ekranlı ve kumandalı klima almanız gerekir. Wi-Fi teknolojisine sahip olan klima çeşitleri basit bir kurulumun ardından cep telefonunuz aracılığı ile sıcaklık ve esinti gibi birçok ayarın yapılmasını sağlar. Ayrıca klima alırken ortamda bıraktığı etkiye göre de seçim yapılmalıdır. Bu doğrultuda havayı kurutmayan neo plasma özellikli klima seçimi yapmak uzun vadede baş ağrısı ve boğaz ağrısı gibi sorunların tetiklenmesini önler. Olefini, nem alma kapasitesi geniş olan klimalar üreterek sağlık sorunlarının oluşmasına engel olur. Bu nedenle doğru klima seçimi yaparak adeta serin bir bölgedeymişsiniz gibi hissedebilirsiniz. Tüm bu özelliklerin yanında kullanıcıların en çok şikayetçi olduğu konulardan bir tanesi olan klimanın gürültülü çalışma sorunu uzun vadede işitme kaybı gibi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle klima seçimi yaparken kaç desibelde çalıştığı da kontrol edilmelidir. 20-30 desibel arasında sessiz klima tercihinde bulunmak hassas kişiler için uygun olacaktır. Bütün bunların yanı sıra klima fiyatları açısından bakıldığında da birçok bütçeye uygun olan Olefini markasına ait seçimler yaparak uzun vadede kazançlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

olefini
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(25)
(14)
(11)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A++ (26)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

Salon Tipi (13)
(5)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL