TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

fujitherma, Klima

için 10 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

fujitherma Klima

En kaliteli klima markalarından birisi olan Fujitherma; kalitesinin yanında enerji verimliliği ve kullanışlı özellikleri nedeniyle de tercih sebebi olabilmektedir. Şıklığı ve zarafetiyle mekânlara ayrı bir estetik katacak Fujitherma klima, geniş ürün yelpazesi ve ekonomik fiyatlarıyla da tercihinize yön verecek ve klima tercihiniz için doğru bir seçenek olabilecektir.

Fujitherma Klima Özellikleri

Fujitherma Klima Özellikleri

Fujitherma klima, evsel ve endüstriyel iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak için üretmiş olduğu klima çeşitleri ve modelleriyle sektörün önde gelen klima markaları arasında gösterilmektedir. Fujitherma tarafından üretimi yapılan duvar tipi inverter klima modelleri ile ev ve ufak çaplı iş yeri gibi mekanlar için iklimlendirme çözümleri sunulmaktadır. Biraz daha büyük alanlar için ise salon tipi inverter klima modelleri düşünülebilir. Bunların haricinde genellikle endüstriyel iklimlendirme çözümleri için kanal tipi inverter klima ve tavan tipi inverter klima çeşitleri tercih edilebilir. Yaz aylarında sıcaklığın artması, kış aylarında da düşmesi nedeniyle klima kullanımı artış göstermektedir ve buna bağlı olarak kaliteli bir klima seçimi burada önem kazanmaktadır. Çünkü kalitesiz klimaların kullanılması sonrasında boğaz ve dudaklarda kuruluk, göz içinde yanma hissi ve buna benzer belirtiler görülebilir. Kaliteli bir klimanın ortamın havasını temiz ve taze tutması beklenir. Bunu sağlayabilmesi için toz, çiçek tozları, polen ve bunlara benzer zararlı maddeleri çok iyi şekilde filtreleyebilmelidir. Bu şekilde bir filtreleme yapılması ve ortam havasının temizlenmesi için de klimanın hava dolaşımının en üst düzeyde olması gerekmektedir. Klimaların konuşlandırıldığı alan da çok önemlidir. İç ünitelerin sağlam bir duvara konuşlandırılarak ve en uygun nokta seçilerek hava dolaşımının en iyi seviyeye getirilmesi amaçlanmalıdır. Aynı zamanda iç ünitenin yaz aylarında tavana doğru, kış aylarında ise doğru noktaya üflemesi planlanmalıdır. Dış ünitenin ise herhangi bir arıza durumunda kolay bir şekilde ulaşılabilecek bir noktaya monte edilmesinde önem vardır. Bu sayede herhangi bir arıza durumunda hızlıca müdahale edilerek klimanın en kısa sürede aktif edilmesi sağlanır. Kaliteli bir klima tercihi yapmak istiyorsanız, tercihiniz Fujitherma klimalar olabilir.

Fujitherma Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Fujitherma Klima Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Mekanlarınızın uygun bir şekilde iklimlendirilmesi için klima seçerken birçok etken göz önünde bulundurmalıdır. Öncelikle bu etkenlerin en önemlilerinden birisi klimaların enerji verimliliğidir. Enerji verimli bir klima, fiyatları açısından diğer modellere göre biraz daha pahalı olsa da, kısa bir zaman içerisinde ödediğiniz fazladan bu tutarı sunduğu tasarrufla karşılayacaktır. Fujitherma klima çeşitleri de en verimli klimalar arasındaki yerini çoktan almayı başarmıştır. Fujitherma klima fiyat açısından da uygun fiyatları nedeniyle tercih sebebi olabilmektedir. Marka düzenlediği klima kampanyaları ile de adından sıkça söz ettirmektedir. Bu nedenle tercih edilen kaliteli klima markaları arasında en üst sıralardadır ve birçok kişi ve kurum tarafından tercih sebebidir. Klima seçerken enerji verimliliğinin yanı sıra marka, fiyat ve şıklık gibi kriterler de göz önüne alınmaktadır. En verimli klima çeşitleri A+++, A++ , A+ ve A enerji sınıfına dâhil modellerdir. Bu modellerin ürün açıklamasında gördüğünüz + işaretleri klimanın ne kadar verimli olduğunu ortaya koymaktadır. A+++ enerji sınıfındaki bir klima enerji verimliliği açısından D enerji sınıfındaki bir klimaya göre çok daha az enerji tüketmekte ve oldukça iyi bir oranda enerji verimliliği sağlamaktadır. Fujitherma klimalar da hem enerji verimliliği açısından hem de uygun fiyatlı olması açısından sektörün en çok tercih edilen markaları arasında gösterilmektedir. Uzun vadeli kullanımlarda enerji verimliliğin önemi daha da artmaktadır. Çünkü satın alırken enerji verimliliği en fazla olan ürüne daha fazla para verilmesine rağmen, kullanım esnasında tükettiği elektrik miktarı bakımından bu tercih uzun vadede büyük bir tasarruf sağlayacaktır. Bu nedenle klima alırken dikkat edilmesi gereken hususlar arasında bu husus en önemli detay olmalıdır. Eğer klimanızın eskidiğini düşünüyorsanız hemen enerji verimliliği yüksek yeni bir Fujitherma klima siparişi verebilirsiniz.

Fujitherma Klima Yorumları

Fujitherma Klima Yorumları

Klima satın alırken dikkat edilen bir diğer husus ise klima markaları ve modelleridir. İnsanlar para harcadıkları şeylerin kalitesine özen gösterirler ve en kaliteli ürünü en uygun fiyatlarla satın almaya çalışırlar. Bunun için de araştırma yaparak, çevresinde ürünü kullanan diğer kişilerden fikir alarak, bazen de satış temsilcisinin önerilerine kulak vererek satın alacakları ürüne karar verirler. Fujitherma klima markası verdiği güvenle, sunmuş olduğu satış sonrası klima servisi hizmetleriyle en güvenilir markalar arasında gösterilmektedir. Araştırma yapan bir kişi, başkaları tarafından yapılan Fujitherma klima yorumları ve önerilerini dikkate alarak satın alacağı ürüne karar verebilir. Sizlere klima tavsiye eden kişiler Fujitherma markasını da tavsiyeleri arasına katabilirler. Çünkü sektörün önde gelen firmalarından birisi olan Fujitherma markası, uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesi ile göze çarpmakta ve tercih sebebi olabilmektedir. Tercih eden kişi ve kurumlar da çevrelerindeki klima satın almak isteyenlere bu markayı önerebilmektedirler. Tavsiyeler üzerine markaya karar verdikten sonraki aşamada Fujitherma klima modelleri arasından hangisini satın alacağınıza, hangi modelin evinize veya iş yerinize uygun olacağına karar vermelisiniz. Burada da devreye Fujitherma klima özellikleri girmektedir. Çünkü satın alacağınız klimanın özellikleri iklimlendirme yapmayı düşündüğünüz alan için yeterli verimi sağlayabilmelidir. Hangi model klima alacağınızı henüz kararlaştırmadıysanız arama kısmındaki filtreleme özelliğini kullanıp en uygun klima modellerine göz atarak kararınızı buna göre verebilirsiniz. Fujitherma klima fiyat ve özellikleriyle en çok tercih edilen klima markaları arasındaki yerini almayı başarmış, dünyaca ünlü bir markadır. Bu nedenle tercihinizi de Fujitherma klimadan yana kullanabilir ve siparişinizi verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

fujitherma
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (6)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL