TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ugur Derindondurucu, Klima

için 11 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Uğur Klima

Türkiye'de hem iklimlendirme sistemleri açısından klima ürünleri ile hem de derin dondurucu cihazlar sayesinde çok geniş bir yapıya sahip olan Uğur markası, 60 yılı aşan bir süredir Türkiye'de faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün Türkiye dışında birçok farklı ülkede de ürünleri kabul edilen Uğur markası tarafından üretilen klimalar, derin dondurucular kadar kabul edilen ürünler şeklinde görülmektedir. Bu nedenle markadan bahsedildiğinde genellikle derin dondurucular akla gelse de Uğur klima ürünleri de akla gelen ilk ürünler arasında yer almaktadır.

 Uğur Klima Ürünleri ile Evinizde Tam Konfor

Uğur Klima Ürünleri ile Evinizde Tam Konfor

Evinizde tam bir konfor ile birlikte ısıtma ve soğutma işlemlerini gerçekleştirmek aynı zamanda da mutfaklarınızda istediğiniz tüm gıdaları sağlıklı bir şekilde muhafaza etmek için Uğur markası ile üretilmiş ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu kapsamda ilk aşamada iklimlendirme fırsatlarından yararlanmanız için Uğur klima yorumları incelenerek doğru cihazlara karar vermeniz mümkün olacaktır. Çünkü markanın üretmiş olduğu klima cihazları 9.000 BTU maksimum güç kapasitesinden başlamak üzere 24.000 BTU maksimum güç kapasitesine ulaşana kadar farklı kapasiteler oluşturmaktadır. Yani bu cihazları isterseniz evinizin en küçük odasında veya mutfak alanında isterseniz evinizin salonunda kullanabilirsiniz. Aslında sadece evinizde değil mağaza ve işletme gibi alanlarda da kullanabileceğiniz bu klimalar sayesinde kış aylarında çok iyi bir ısıtma ve yaz aylarında ise tam konforlu bir soğutma elde edebilirsiniz. Özellikle bu cihazların sağladığı enerji tasarrufu sayesinde de çok düşük bir elektrik kullanımı ile birlikte istediğiniz iklimlendirme sonucu elde edilecektir. Özellikle klima ürünleri üzerinde durulması takdirinde, inverter klima modelleri sayesinde birçok farklı ürün serisi ve modeli ile marka tarafından hizmet verilmektedir. Örnek olarak ülkenin en soğuk şehirlerinde dahi Uğur marka bir klima kullanmanız sayesinde hızlı ve sağlıklı bir ısıtma elde edebilirsiniz. Üstelik bu ısıtma işlemi doğalgaz yöntemi ile kalorifer kullanma veya merkezi sistem kalorifer kullanma gibi işlemlere göre daha avantajlı ve tasarruflu olacaktır. Elbette bu noktada Uğur klima kullananlar tarafından sağlanmış olan yorumları ve tecrübeleri göz önünde bulundurduğunuzda, siz de eviniz için yeterli boyutları oluşturan klima ürünleri seçebilirsiniz. Yaz aylarında ise soğutma sağlamak için en avantajlı ve neredeyse en fazla tercih edilen yöntemlerden biri olan klima kullanımını seçebilirsiniz. Bu konuda Uğur klima modelleri arasından yaptığınız seçimler ile birlikte evinizin istediğiniz noktası için farklı boyutlarda ürünler kullanabilirsiniz.

Uğur Klima Özellikleri

Uğur Klima Özellikleri

Uğur markası tarafından üretilmiş derin dondurucu ürünleri dışında klima ürünlerinde de bir inceleme gerçekleştirmek isterseniz, modellerin hangileri olduğundan önce "Uğur klima nasıl?" sorusunun cevabını bulmanız önemli olacaktır. Çünkü öncelikle kullanıcıların tecrübelerinden ve sizin tercihlerinizden faydalanarak bu klimaların sizin için yeterli olup olmayacağını incelemeniz önemlidir. Bu incelemeyi yaptığınızda, örnek olarak salonunuzun çok büyük bir boyuta sahip olduğunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu nedenle çok büyük bir boyuta sahip olan bir salonda dahi isterseniz 24.000 oluşturan bir klima tercih ederek, sorunsuz bir iklimlendirme elde edebilirsiniz. Yani bu cihaz ile birlikte kış aylarında salonunuzda konforlu ve keyifli bir ısıtma yaz aylarında ise soğutma sağlamanız mümkün olacaktır. Bu konuda Uğur markası tarafından sunulmuş klima ürünleri arasında seçebileceğiniz Bora serisi, Smart Plus serisi veya USmart Plus serisi ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu seriler içerisinde yine maksimum güç özelliklerine göre değişmekte olan tüm inverter klimalar, genellikle A enerji sınıfında veya daha üst enerji sınıflarında kullanım sağlamaktadır. Bu noktalar dışında Uğur klima özellikleri incelendiğinde, ürünlerin temel özellikleri arasında duvar tipi split inverter klima ürünleri ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca renk seçenekleri açısından da markanın sunduğu klima ürünleri genellikle beyaz renkte üretilmiş olmakla birlikte bazen gri gibi renk seçenekleri de yer almaktadır. Bekleme süresinde dahi en düşük enerji tüketimi ile birlikte çok zarif bir kullanım sağlayan bu klimalarda formaldehit filtre gibi bir hava filtresi imkanı bulunmaktadır. Yani markanın klima ürünleri hava temizleme ve ortamın havasını istenilen nem özelliği ile koruma gibi avantajlar sunmaktadır. Cihazlar çok sessiz bir şekilde çalışma özelliğine sahip olmakla birlikte tüm cihazlarda LCD kumanda eklentisi yer alırken, pratik bir LED gösterge ile kullanım sağlanabilir. Bu özellikler gibi birçok farklı klima iç özelliğini ve kullanım özelliğini göz önünde bulundurursanız, ürün modellerine göre değişen Uğur klima fiyatları ile birlikte ürün tercihleri gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle modellerde fiyat değişimleri, maksimum güç kapasitesi olarak adlandırılabilecek BTU değerleri sayesinde ortaya çıkmaktadır.

Uğur Klima Ürünleri ile Havanızı Siz Ayarlayın

Uğur Klima Ürünleri ile Havanızı Siz Ayarlayın

Uğur markası tarafından üretilen klimalarda temel özelliklerden birisi ısı ayarlama kapasitesinin çok geniş kapsamlı olması ve çok pratik olmasıdır. Genellikle klasik bir şekilde inverter klimalar ve split klimalar havalandırma sonucu belirli bir miktar su ortaya çıkarır ve bu suyu kendi sistemi içerisinden tahliye eder. Bazı klima çeşitlerinde ise sulu kullanım görüldüğü için su takviyesi ile birlikte daha iyi bir soğutma işlemi gerçekleştirilebilir. Bu konuda da Uğur markası geliştirmiş olduğu klima modelleri içerisinde Uğur sulu klima gibi ürünler sağlamaktadır. Kullanım açısından çok pratik bir yöntem yer alan sulu klimalar veya inverter klimalar gibi modellerde özellikle sıcaklık ayarının yapılması açısından da kumanda paneli üzerinden pratik bir kullanım görülmektedir. Örnek olarak otomatik bir sıcaklık derecesi şeklinde kış mevsiminde 35 derece gibi bir sıcaklık değeri seçebilirsiniz. Bu sıcaklık değerini kumanda üzerinden belirledikten sonra klima otomatik bir çalışma sistemi oluşturur ve bulunduğunuz ortamın sıcaklık derecesini sürekli 35 derece gibi bir standarda ulaştırmak için düzenli bir çalışma ve sirkülasyon sağlar. Siz yorulmadan iklimlendirme işlemini kolay bir konuma ulaştıran bu klima sistemleri, soğutma noktasında da benzer bir yapı oluşturmaktadır. Yani yaz aylarında da ortam sıcaklığının 18 derece gibi bir değerde sabit kalmasını istiyorsanız, cihaz ortalama bir ayar ile birlikte bu sıcaklığı sabit bir hale getirecektir. Uğur markasındaki klima cihazları üzerinde bu sıcaklık ortalamalarını kolay bir şekilde elde etmek için iki farklı noktada ayar işlemi yapabilirsiniz. İlk çerçevede yapacağınız ayar işlemi ile birlikte Uğur klima sıcak ayarı sağlayarak, kış mevsimi için otomatik bir sıcaklık elde edebilirsiniz. Diğer çerçevede ise yaz mevsimlerinde otomatik bir soğutma ayarı elde edebilmeniz için Uğur klima soğuk ayarı ile standart bir iklimlendirme elde edebilirsiniz. Yani bu kadar pratik bir şekilde kullanabileceğiniz klima cihazları ile birlikte evinizde konfor sağlayarak, hem yaz mevsimini hem de kış mevsimi huzurlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle evinizden başlamak üzere iş yerlerinizde de ihtiyaç duyacağınız klima modellerini seçmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Ugur Derindondurucu
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(5)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL